O nas

FSGK.pl to strona tworzona przez współpracowników i sympatyków nieistniejącego już miesięcznika Świat Gier Komputerowych. Piszemy o filmach, serialach, grach, książkach – i o setkach innych aspektów popularnej geek-kultury. Piszemy szczerze i z pasją, o rzeczach, które nas fascynują i które kochamy.

Jesteśmy dumni nie tylko z naszych tekstów, ale także z naszych czytelników. To duża, i stale rosnąca grupa inteligentnych ludzi. Są wśród nich młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni, elfy i krasnoludy. Część uwielbia dyskutować o sekretach ukrytych w prozie George’a R.R. Martina, inni pasjonują się rozkręcaniem na kawałki urządzeń elektronicznych, jeszcze inni namiętnie grają w gry planszowe. Ale wszyscy tworzą prawdziwą społeczność.

Mamy też własne forum dyskusyjne, kontynuujące tradycje i pielęgnujące pamięć pism takich jak Świat Gier Komputerowych, Top Secret, Secret Service, Gambler czy Reset. To przystań dla ludzi, którzy pamiętają czasy gdy komputery miały osiem bitów, Gwiezdne Wojny miały trzy części, a Wiedźmin był zaledwie pojedynczym opowiadaniem opublikowanym w Fantastyce. Dziś to prawnicy, lekarze, programiści, pisarze, artyści, inżynierowie, przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele dziesiątek innych profesji. Wy też możecie zostać częścią tej grupy.


REDAKCJA

Redaktor naczelny
DaeL (dael@fsgk.pl)

Wydawca i administrator
LLothar (llothar@fsgk.pl)

Zespół redakcyjny
SithFrog (sithfrog@fsgk.pl), Pquelim (pquelim@fsgk.pl), Crowley (crowley@fsgk.pl),
Bluetiger (bluetiger@fsgk.pl), Razorblade (razorblade@fsgk.pl), Cherryy (cherryy@fsgk.pl)

Współpraca
Dragon Warrior, kłantalupa, Larofan, MajinFox, Matthias, peterpan, Piccolo, Rojek, Voo, letniewino

Korekta
kłantalupa

Kontakt z redakcją: redakcja@fsgk.pl