O nas / Polityka prywatności

FSGK.pl to strona tworzona przez współpracowników i sympatyków nieistniejącego już miesięcznika Świat Gier Komputerowych. Piszemy o filmach, serialach, grach, książkach – i o setkach innych aspektów popularnej geek-kultury. Piszemy szczerze i z pasją, o rzeczach, które nas fascynują i które kochamy.

Jesteśmy dumni nie tylko z naszych tekstów, ale także z naszych czytelników. To duża, i stale rosnąca grupa inteligentnych ludzi. Są wśród nich młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni, elfy i krasnoludy. Część uwielbia dyskutować o sekretach ukrytych w prozie George’a R.R. Martina, inni pasjonują się rozkręcaniem na kawałki urządzeń elektronicznych, jeszcze inni namiętnie grają w gry planszowe. Ale wszyscy tworzą prawdziwą społeczność.

Mamy też własne forum dyskusyjne, kontynuujące tradycje i pielęgnujące pamięć pism takich jak Świat Gier Komputerowych, Top Secret, Secret Service, Gambler czy Reset. Złączyliśmy się także z serwisem Na Pograniczu, by wspólnie tworzyć przystań dla ludzi, którzy pamiętają czasy gdy komputery miały osiem bitów, Gwiezdne Wojny miały trzy części, a Wiedźmin był zaledwie pojedynczym opowiadaniem opublikowanym w Fantastyce. Dziś to prawnicy, lekarze, programiści, pisarze, artyści, inżynierowie, przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele dziesiątek innych profesji. Wy też możecie zostać częścią tej grupy.


REDAKCJA

Wydawca
LLothar (llothar@fsgk.pl)

Redaktor naczelny
DaeL (dael@fsgk.pl)

Sekretarz
Crowley (crowley@fsgk.pl)

Administrator
Kr4wi3c (kr4wi3c@fsgk.pl)

Aktywny zespół redakcyjny (alfabetycznie)
Alexandretta (alexandretta@fsgk.pl), Bluetiger (bluetiger@fsgk.pl), Pquelim (pquelim@fsgk.pl), Razorblade (razorblade@fsgk.pl), SithFrog (sithfrog@fsgk.pl), kłantalupa, Kr4wi3c (kr4wi3c@fsgk.pl), kuba.

Korekta
kłantalupa

Kontakt z redakcją: redakcja@fsgk.pl

Jesteśmy mikroskopijną stroną robioną przez pasjonatów w czasie wolnym. Jak Google nam pisze, że Unia Europejska wymaga polityki prywatności, to taką też robimy.

Jedziemy na defaultach Googla, bo my się na tym nie znamy. Masz pytania? Napisz do redakcji.

Back to top button