GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 17)

Kolejny odcinek przygód naszych Partyzantów, którzy ostatnio doprowadzili do kontrolowanego wybuchu fajerwerków w placówce obcych. Jak na te ruchy zadecydowali najeźdźcy z kosmosu? Czy przeszli z tym do porządku dziennego? Co tym razem przydarzy się naszej ekipie? Przekonać możecie się już teraz! I, zobaczyć jak w akcji spisuje się nasz dawno nie widziany Albert Gambinsky!

 

A teraz klasycznie zapraszam Was do podjęcia decyzji i odpowiedzenia na kilka nurtujących mnie pytań. Na wszystkie odpowiedzi będę czekał do poniedziałku, 25.01.2021, do południa.

Zaczniemy od wyboru drużyny na naszą kolejną misję. I tutaj jedno zastrzeżenie na początek – z racji iż partyzant z największą liczbą głosów na poprzednią misję nie mógł w niej uczestniczyć z powodu odniesionych ran, Launchon Meat z automatu dostaje miejsce w kolejnej misji. I myślę że wprowadzenie takiej zasady jest fair, aczkolwiek chętnie wysłucham Waszej opinii w tej sprawie. I powtórze – na razie dotyczy tylko partyzanta z największą liczbą głosów, ale oczywiście można tę zasadę rozszerzyć lub zlikwidować.

[yop_poll id=”289″]

 

Kolejne pytanie właśnie odnośnie przenaszalności głosów w przypadku rannego bohatera. Co myślicie o mojej zasadzie przedstawionej powyżej?

[yop_poll id=”290″]

 

Teraz poproszę Was o pomoc w decyzji nt. kolejnych badań. Pomijam w nich jednak sekcje zwłok berserka.

[yop_poll id=”291″]

 

Kolejna decyzja to decyzja produkcyjna. Co powinniśmy wyprodukować z ulepszeń drużynowych wg. Was? A może się wstrzymać jeszcze? Z wyboru (jeszcze) wykluczam wzmacniacz PSI, ale zostanie on wyprodukowany gdy tylko zdobędziemy naszych PSIoników (i fundusze). Mamy już 2 rekrutów którzy tylko czekają na ten moment.

[yop_poll id=”293″]

 

Chciałem jeszcze zapytać o atak na placówkę w Nowej Australii. Nie sądzę abyśmy mogli go przeprowadzić już w kolejnym odcinku, ale za dwa? Kto wie… Tylko czy uważacie iż jesteśmy już gotowi? Ewentualnie na co mamy poczekać wg. Was? To ostatnie pytanie na dzisiaj!

[yop_poll id=”292″]

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button