GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 6)

Po krótkiej przerwie zapraszamy na kolejny odcinek Let’s Play w „XCOM 2”. Tym razem zgodnie z Waszą decyzją udamy się na próbę zdobycia zapasów z konwoju ADVENT-u. Jak przebiegnie misja? Czy pojawi się jakaś nowa gwiazda ekipy partyzanckiej? Czy obcy zaskoczą nas czymś nowym? I czy wszyscy partyzanci wrócą bezpiecznie do bazy? Możecie sprawdzić odpowiedzi na te pytania już teraz! Następnie zapraszam Was do ankiet poniżej, w których pojawiają się jednocześnie pewne spoilery.

 

Oczywiście chętnie zapoznam się z opiniami w komentarzach, natomiast przede wszystkim proszę Was o pomoc w wyborze ekipy na jakże ważną misję – atak na placówkę ADVENT! W tej miejscu chciałbym abyście przede wszystkim zdecydowali o klasie żołnierzy którzy wezmą udział w rajdzie. Z każdej specjalizacji znajdziemy miejsce dla maksymalnie jednego członka, jednocześnie eliminując z wyboru rannych. W związku z tym pojawia się pewien niuans, gdyż na tę chwilę klasa Grenadiera jest reprezentowana tylko i wyłącznie przez Laro Fana.

[yop_poll id=”243″]

 

Poniżej będą kolejne ankiety dotyczące wyboru żołnierzy z poszczególnej klasy. Proszę o wyznaczenie 1 ochotnika spośród dostępnych, gdyby jego specjalizacja miała skierować go do walki:

 

[yop_poll id=”244″]

 

[yop_poll id=”245″]

 

[yop_poll id=”246″]

 

[yop_poll id=”247″]

 

Na Wasze głosy czekam tym razem do środy, 16.09.2020 do godziny 20:00.

Ku chwale Ziemi!

Related Articles

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button