KonkursyKsiążkiRóżne

Konkurs horrorowo-martinowy

Dziś na FSGK mamy dla Was małą niespodziankę. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Bez względu na to czy świętujecie Halloween, celebrujecie Dziady, czy po prostu lubicie od czasu do czasu obejrzeć horror (i przeczytać Pieśń Lodu i Ognia), przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami.

O jakich nagrodach mowa? Na zwycięzcę czeka atrakcyjny zestaw w postaci: pierwszego tomu komiksowej adaptacji Gry o tron, oraz gry Layers of Fear (w wersji pudełkowej, na komputery PC). O grze pisałem swego czasu tutaj.

Przykładowa karta z komiksu będącego jedną z głównych nagród.

Poza tym przewidujemy dwa wyróżnienia z nagrodami w postaci martinowskich książek do kolorowania. Zresztą niewykluczone, że upominków będzie jeszcze więcej – to się zobaczy. O przyznaniu nagród zadecyduje jury w składzie: przewodniczący – kot Bąbel, sekretarz – człowiek DaeL, członek – żaba SithFrog. A co musicie zrobić, aby zdobyć nagrodę? Odpowiedzieć na pytanie:

Która postać z filmów grozy mogłaby odnaleźć się w świecie Pieśni Lodu i Ognia?

A to wspomniana kolorowanka.

Odpowiedź należy krótko uzasadnić, tłumacząc dlaczego akurat ten bohater, monstrum lub złoczyńca, świetnie sprawdziłby się w martinowskim świecie. Ale musicie się streszczać. Odpowiedź powinna liczyć do 500 znaków (wliczając w to spacje). I – co najważniejsze – odpowiedzi należy nadsyłać mailem na adres redakcja@fsgk.pl, w tytule wpisując słowo „Konkurs”. Zwracam jeszcze raz uwagę, że nadsyłamy prace MAILOWO. Odpowiedzi umieszczone w komentarzach nie będą uczestniczyły w konkursie.

Przyjmowanie odpowiedzi kończymy w poniedziałek 4 listopada o godzinie 23:59. Zwycięzców wyłonimy do 13 listopada. Powodzenia!

Related Articles

Komentarzy: 18

 1. Nie chcę brać udziału w konkursie, więc odpowiem tutaj.

  Najlepiej w horrorze odnalazłaby się Sansa.

  [spoiler]Jako ofiara.[/spoiler]

  1. Ale pytanie brzmi: która postać z filmu grozy pasowałaby do PLiO, a nie kto z PLiO pasowałby do filmu grozy 🙂

 2. A co rozumiemy przez film grozy ? Czy musi to być film określany jako horror ? A jeżeli w filmie akcji, sf, fantasy występuje potwór to się liczy ?

 3. Może nie z filmu frozy, ale mi by się marzył średniowieczny Joker (ala Heath Ledger). Połączenie Uśmiechniętego Rycerza z Vargo Hoatem, ale z charakterystycznym makijażem. Byłby to ktoś kogo mi w PLIO brakuje najbardziej – prawdziwego herszta banitów, ucieleśnienia chaosu i bezsensownego cierpienia, kogoś kto nie dałby się łatwo zabić i „biegałby na drugim planie” przez całą powieść.

 4. Dzięki za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Bierzemy się za wyłanianie zwycięzców. Myślę, że do środy poinformujemy Was o tym w mailach oraz notatce na stronie.

 5. To co z tym konkursem?
  Może jakieś ogłoszenie wyników albo terminkiedy zostaną ogłoszone się pojawi? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button