Różne

CD-Action 11/2020 (i jak zwykle spóźniony DaeL)

Pewne rzeczy się nie zmieniają. Na przykład to, że dokonuję autoreklamy na chwilę przed zniknięciem numeru CDA z kiosków. No, na szczęście odkąd CD-Action jest dostępne w dystrybucji elektronicznej, problem nie jest aż tak dotkliwy. Tym niemniej jeśli chcecie sięgnąć po papierowe CDA, musicie się pospieszyć, bo już jutro w kioskach następny numer.

No dobrze, dość wstępu, pora na kilka słów o tym, co znajdziecie w ostatnim numerze, czyli 11/2020. Tym razem moich tekstów było nieco mniej, ale wydaje mi się, że były dość smakowite. W dziale W Produkcji piszę o Manor Lords, czyli polskim, średniowiecznym city-builderze, czerpiącym wiele z serii Sim City… i Total War. W Recenzjach znajdziecie za to mój tekst poświęcony sequelowi mojej ulubionej gry strategicznej – Crusader Kings III. Ale to nie jedyna gra strategiczna której się przyglądam. Poświęciłem też czas RTS-owi toczącemu się w uniwersum 1920+, czyli Iron Harvest. Fani dieselpunka i polskich mechów powinni być zachwyceni. Na deser przygotowałem też mini-recenzję towarzyszącą głównej recenzji Wasteland 3, czyli kontynuacji duchowego spadkobiercy pierwszych Falloutów. I to tyle, w tym numerze wyjątkowo bez publicystyki. Ale w następnym numerze się to zmieni.

Jeśli teksty Was interesują, to zapraszam do lektury. Pismo w kioskach będzie (teoretycznie) dostępne tylko dzisiaj (choć w praktyce mogą być problemy, bo w większości saloników prasowych już się rozeszło), ale możecie je kupić w wersji elektronicznej w sklepach E-kiosk.plEgazety.pl oraz Nexto.pl. (w serwisie Egazety.pl oraz Nexto.pl, po wyjściu nowego numeru, trzeba będzie przeszukać 11/2020 wśród wydań archiwalnych – ale zapewniam, że wydanie nadal będzie dostępne).

Related Articles

Komentarzy: 3

  1. fantastyczny papier ma nowe CDA, aż sie można zawiesić na samym miętoleniu w dłoniach. Dla mnie zawsze papier > ekran.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button