GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 7)

Dzisiaj przed Wami siódmy odcinek Let’s Play w „XCOM2”, a w nim możecie się spodziewać dawno wyczekiwanego ataku na placówkę ADVENT. Ataku, który będzie miał za zadanie zbadać jakież to tajemnice ukrywają przed nami okupanci z kosmosu. Jak potoczy się ta misja? Czy doświadczymy w niej happy endu, a wszyscy wrócą zdrowi i szczęśliwi do bazy? A może partyzanci zostaną rozgromieni przez Obcych? Możecie przekonać się już teraz!

 

 

Oczywiście jak zawsze – jeśli pojawią się z Waszej strony jakieś uwagi czy sugestie, z przyjemnością ich wysłucham. A teraz zapraszam Was na kilka pytań.

Pierwsze z nich dotyczy długości odcinka w przypadku takich misji jak ta. Chciałbym Was zapytać czy wolicie pełne przejście w jednej części, czy może rozbić je na kilka odcinków na YT (na stronie w artykule zapewne pojawią się wszystkie po kolei).

[yop_poll id=”249″]

 

Nie mamy również obecnie misji na którą polecimy bezpośrednio. W związku z tym pytanie do Was o klasy, które wezmą udział w takiej misji, gdyby się pojawiła. Pragnę tutaj nadmienić, iż wyślę do kolejnego zadania przynajmniej jednego Żółtodzioba, więc decydując się w wyborze na tę klasę, wskazujecie, że ma ich pójść dwóch. Jeśli żaden z przedstawicieli klasy nie będzie zdolny do służby, to siłą rzeczy nie weźmie ona udziału w walce. Kolejną ważna z mojego punktu widzenia sprawą jest dobiegająca końca budowa placówki, która umożliwi nam wysyłanie większej ilości partyzantów na misję. Nie wiemy czy będzie ona do tego czasu ukończona! Stąd decydujecie o obsadzie 3 lub 4 miejsc!

[yop_poll id=”250″]

 

Powoli zbliżamy się do zaciągnięcia kolejnych rekrutów. Kto ma pojawić się w naszych szeregach następny?

[yop_poll id=”252″]

 

Ostatni wybór będzie dotyczył którego żółtodzioba skierujemy na misję. Poniżej kandydaci do wyruszenia na pole walki ku wiecznej chwale!

[yop_poll id=”251″]

 

Na Wasze głosy czekam do niedzieli 27.09.2020 do godziny 20:00.

Ku chwale Ziemi!

Spoiler

A teraz proszę Was jeszcze o minutę ciszy na cześć naszego pierwszego poległego – Kaprala Fudda!

[collapse]

Related Articles

Komentarzy: 4

  1. Co za misja i co za emocje! Odcinek był długi, ale gdyby była przerwa, to nie wiem jak bym wytrzymał oczekiwanie;) więc mam nadzieję, że wygra opcja za całym odcinkiem, niezależnie od jego długości.

  2. Skoro się udało, to napiszę [spoiler] Ernest Fudd – and now his watch is ended [/spoiler]

    1. Hm, słownik w komórce jeśli chodzi o imię postanowił być mądrzejszy ode mnie, ale reszta się zgadza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button