Różne

Cała masa tekstów DaeLa w najnowszym numerze CD-Action (i dwie ważne zapowiedzi)

Na początek śpieszę, by Was uspokoić – zapowiedziane na dzisiaj nagranie Q&A właśnie się renderuje i pojawi się na naszym kanale oraz na stronie jeszcze dziś po południu. Wiele zależy od bóstw opiekuńczych YouTube’a (bo czasami sprawiają problemy), ale dla świętego spokoju powiem, że nie ma takiej szansy, aby film nie pojawił się przed 19.00. Więc będzie sobie można posłuchać nagrania zamiast wieczorynki.

A korzystając ze sposobności, iż udało mi się przyciągnąć na chwilkę Waszą uwagę, chciałbym nadrobić pewną zaległość i poinformować (zainteresowanych), że od dwóch tygodni w kioskach jest dostępny nowy (1/2019) numer CD-Action, w którym znajdziecie kilka moich tekstów. W ramach serii Wielcy Branży piszę o Chrisie Robertsie, twórcy m.in. Wing Commandera, obecnie pracującym nad Star Citizenem (tekst nosi tytuł „Obywatel Roberts”).  Przygotowałem również humorystyczną wersję podręcznika do historii USA wg Fallouta (tekst „Historia najnowsza Stanów Zjednoczonych”). Dokonałem też małego wkładu w rubrykę Na Luzie („Notłatki”). A w redakcyjnym przeglądzie gier, które zostaną wydane w 2019, pisałem o Ghost of Tsushima, Imperator: Rome, Xenonauts 2, Total War: Three Kingdoms oraz Death Stranding. Znajdziecie tam również mój maleńki tekścik „Okiem DaeLa”, przyozdobiony mikroskopijnym zdjęciem mojej facjaty.

Okładka CDA 1/2019.

Ale to nie wszystko, bo mogę już z ogromną radością zapowiedzieć, że moje teksty pojawią się również w najnowszym numerze Kawaii (na przełomie stycznia i lutego) oraz w… kwartalniku „Świat Wiedzy – Historia”. Gdy zbliży się data premiery obu pism, nie omieszkam poinformować o temacie moich artykułów. Acz wydaje mi się, że niektóre z nich przypadłyby Wam do gustu. Do usłyszenia jeszcze dziś o 19.00!

Related Articles

Komentarzy: 8

 1. Aaaaa…. bo to będzie takie mówione Q&A, suuuper 😉

  Co do CDA to czeka sobie grzecznie od świąt na chwilę wolnego czasu i właśnie dziś owy czas nadejdzie, więc z chęcią poczytam.

  Przy okazji gratuluję bardzo dobrego tekstu o trzech głowach w poprzednim numerze

  1. Obawiam się, że ja na to obstawiam, bo dopiero wróciłem do domu i potrwa chwilę zanim zdążę zrobić upload filmiku. Ale że będzie dziś – to rzecz pewna.

   1. Przypomina mi to trochę takiego pisarza co tak ma z wydawaniem książek jak DaeL z publikacją tekstów i Q&A, podpowiedź zaczyna się na „G”, a kończy na „eorge R. R. Martin”

  1. Wybacz, zapomniałem już jaki kapryśny jest youtube, i jak trzeba się nagimnastykować, jeśli człowiek używa darmowych programów do edycji wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button