GryRóżne

Dwa teksty DaeLa w najnowszym numerze CD-Action

W ostatni wtorek do kiosków i saloników prasowych trafił najnowszy (11/2018) numer CD-Action, w którym po raz kolejny znalazły się dwa moje artykuły. Tym razem w dziale publicystycznym.

Pierwszy tekst to „Budujemy nowy Doom” – historia powstania ostatniego rebootu kultowej serii gier FPS. W artykule piszę o oryginalnych założeniach związanych z Doomem 4, a także o tym jak powstawały skrypty sztucznej inteligencji do nowej gry.

Drugi tekst to „Atomity” – artykuł porównujący atomową postapokalipsę ze świata Fallouta, z rzeczywistymi prognozami dotyczącymi skutków wojny nuklearnej. Wisienką na torcie jest ramka pt. „Atak na CD-Action”, w której (pół-żartem, pół-serio) analizuję potencjalne skutki wybuchu tzw. atomowej bomby walizkowej w siedzibie redakcji pisma.

Okładka nowego CD-Action. Po raz kolejny pismo ukazuje się bez folii, a płytę DVD zastępuje zdrapka wewnątrz numeru.

Tradycyjnie zapraszam do lektury wszystkich miłośników gier wideo. Tym z Was, którzy nie kupowali pisma wcześniej chciałbym zwrócić uwagę, że należy sprawdzić, czy Wasz egzemplarz zawiera nienaruszoną zdrapkę.

I jeszcze jedna sympatyczna wiadomość. W październiku będzie miała miejsce premiera drugiego (od czasu reaktywacji) numeru dwumiesięcznika Kawaii. Również w tym piśmie znajdziecie dwa moje teksty, ale o nich opowiem już po wydaniu magazynu.

Related Articles

Komentarzy: 3

  1. „Tym z Was, którzy nie kupowali pisma wcześniej chciałbym zwrócić uwagę, że należy sprawdzić, czy Wasz egzemplarz zawiera nienaruszoną zdrapkę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button