Od RedakcjiRóżne

DaeL na Dniach Fantastyki we Wrocławiu

W dniach 7-9 lipca 2017, w leśnickim Zamku odbędą się Dni Fantastyki, czyli jeden z największych w Polsce konwentów fantastycznych. Będzie to już 13 edycja imprezy, a niewątpliwy pech, jaki się z tym wiąże, spotęgowany zostanie pojawieniem się samozwańczego „Nocnego Króla Sosnowca”, czyli mojej skromnej osoby. Na DF-ach będę w sobotę, 8 lipca i wezmę udział przynajmniej w dwóch punktach programu.

 1. Wygłoszę dwugodzinną prelekcję o Szalonych Teoriach. Postaram się podsumować wszystkie moje dotychczasowe teksty, ale opowiem też co nieco na temat „warsztatu” związanego z powstawaniem Szalonych Teorii. Innymi słowy będzie to w jakimś sensie pogadanka o tym jak rozgryźć Martina.
 2. Poprowadzę „Westeroskich Milionerów”, czyli otwarty dla uczestników DF-ów konkurs wiedzy o Pieśni Lodu i Ognia. Zapewniono mnie, że nagrody mają być atrakcyjne 😉

Niestety zobowiązania wobec Bąbla uniemożliwią mi zostanie we Wrocławiu na dłużej niż jeden dzień, ale myślę, że przy odrobinie szczęścia uda mi się też wyskoczyć na piwo z każdym, kto zadeklaruje się jako czytelnik Szalonych Teorii.

Więcej informacji na temat Dni Fantastyki znajdziecie na stronie organizatorów.

Related Articles

Komentarzy: 12

 1. Zapowiada się super konwent z blokiem „Grotronowym”, konkursami, panelami i cudownymi ludźmi z fandomu, z którymi można dyskutować godzinami o PLiO i nie tylko 🙂

  Zachęcam wszystkich do wizyty we Wrocławiu 😉 ja też będę, od piątku do niedzieli. Widzimy się na miejscu 😀

 2. Ha, dajcie mi dwudziestu dobrych ludzi a pojade do tego Wroclawia, bo na poprzednie publiczne wystepy Daela sie niestety, nie zalapalem

 3. Kurcze, że też Wrocław jest tak daleko od Gdańska.. super byłoby wpaść ale ciężko to widzę 😉

 4. Szalone Teorie w moim mieście, postaram się wpaść 🙂 Pewnie sama, na dodatek miejsce tego konwentu jest bardzo oddalone od centrum, więc gdyby ktoś szukał towarzystwa to macham ręką,że jestem chętna.

  Mam nadzieję,że Wrocław Cię ugości jak należy, nawet na jeden dzień 🙂

  1. Nie, zgłoszenia będą na DF-ach. Prawdopodobnie zaczniemy przyjmować je po mojej prelekcji (będzie godzinna przerwa między prelekcją a konkursem).

   1. To bardzo dobra wiadomość. Może uda mi się przyjechać. DaeL na żywo, ciężko to sobie wyobrazić.?

 5. O, Nocny Królu! Choć z mojego miasta ciut bliżej do Wrocławia, niż z Twojego, obawiam się, że mnie nie będzie. W związku z tym jestem ciekaw, czy prelekcję opublikujesz w jakiejś formie tutaj. Z góry dzięki za odpowiedź.

  1. Chyba akurat w tym wypadku nie będzie większego sensu, bo 80-90% treści będzie streszczeniem tego, co możecie przeczytać na stronie. Ale planuję zrobić tekst na podstawie prelekcji z Pyrkonu, bo tam było więcej nowości (nt. foreshadowingu).

 6. Szkoda, że nie możesz zostać. Będę we Wrocławiu w piątek. Jestem Twoim cichym fanem i z wielką przyjemnością zaprosiłabym Cię na piwko 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button