Od RedakcjiRóżne

Szczęśliwego Nowego Roku!

Przyznam szczerze, że nie do końca w redakcji FSGK wierzymy, że nadchodzi rok 2020. Jak dotąd nigdzie na horyzoncie nie widać latających samochodów. A i jetpacki jakieś takie drogie i mało użyteczne. To powiedziawszy – życzymy Wam, aby rok 2020 pozwolił zrealizować wszystkie wasze plany i zamierzenia. Dużo ciepełka i radości. I niech się w przyszłym roku spełnią utopie, a nie dystopie (no, chyba że mowa o apokalipsie zombie – na to chyba wszyscy jesteśmy gotowi).

Wszystkiego najlepszego!

Related Articles

Komentarzy: 5

 1. a ja hehe życzę sithfrogowi by zaczal w koncu stawiac kropki na koncu zdan pod obrazkami, bym nie musial ciagle tego robic za niego 😛

  btw ave hota i wastelandy! #pdk

  1. Hahaha, point taken! Posypuję głowę popiołem. Bardzo zacne życzenia 😀

   Ja życzę, żebyś miał jak najmniej pracy przy redagowaniu moich wypocin 🙂

 2. Wszystkiego najlepszego dla całej redakcji! Od lat czytam tworzone przez Was treści, i nawet nie wiecie, jak wiele znaczy dla mnie to, że mogę to robić. Jesteście wspaniałym zakątkiem internetu. Dziękuję za Wasz wysiłek i oby 2020 był dla Was jak najpomyślniejszy!

  1. Dzięki. Z jakiegoś niewyjaśnionego powodu filtr antyspamowy przechwycił na chwilę Twój komentarz. Ale już go uwolniłem i – z opóźnieniem – serdecznie dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button