Od RedakcjiRóżne

Życzenia Noworoczne od FSGK.pl

Drodzy Czytelnicy!

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami przez cały rok. Dziękujemy Wam za wsparcie, za miłe słowa i  za okazjonalną krytykę.

Życzymy Wam, aby rok 2018 był dla Was wypełniony ciepłem i miłością. Życzymy Wam, abyście zrealizowali wszystkie swoje plany i zamierzenia. Życzymy Wam też, abyście mogli czerpać z naszej pracy jak najwięcej przyjemności ;). Mamy nadzieję, że ewolucja, jaką przejdzie w 2018 serwis FSGK.pl przypadnie Wam do gustu (ale o tym opowiemy przy innej okazji).

Niech ten rok będzie dla Was jeszcze lepszy od poprzedniego.

Wszystkiego najlepszego!


Wszystkich czekających na nowy tekst poświęcony „Pieśni Lodu i Ognia” zapraszamy na naszą stronę dziś wieczorem (ok. godziny 20.00).

Related Articles

Komentarzy: 13

  1. „Wszystkich czekających na nowy tekst poświęcony “Pieśni Lodu i Ognia” zapraszamy na naszą stronę dziś wieczorem (ok. godziny 20.00).”
    uhh masz szczescie dael, bo juz chcialem byc niemily 😀 wszystkiego najlepszego dla moich ulubionych recenzentow <3

  2. Wam również życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku. Oby Nowy Rok był taki, że przyjemnie wspominać, a wstyd opowiadać 😉

  3. Dziękuję za Waszą twórczość. Oczywiście nie będę wymyślał, jak zapewne większość jestem fanem głównie pana D. Jednak każdy z redaktorów/redaktorek daje radę i wiele tekstów ich autorstwa czytam ze sporym zainteresowaniem. Uważam Was też za jedno z może 3 jakkolwiek opinotwórczych źródeł nt filmów, książek czy gier. A najlepsze szalone teorie Daela czytam z takim zainteresowaniem z jakim oglądam nowe odcinki GoT 🙂

  4. Szczęśliwego Nowego Roku dla całek Redakcji i wszystkich komentujących! 🙂 I obyśmy doczekali się w tym roku Wichrów Zimy (marzenie ściętej głowy :P).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button