GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 33)

Czołem Partyzanci! Przed Wami ciągle jeszcze ciepły odcinek naszego Let’s Playa w „XCOM 2”! Tym razem poznajemy tajemnicę Bramy Psionicznej dzięki współpracy Lili Shen oraz dr. Tyganowi. A następnie nasi dzielni wybrańcy udają się na swoją misję. Jednocześnie Dowódca zaprzecza, aby w trakcie głosowania nad uczestnikami doszło do jakiejkolwiek manipulacji i Erhard von Atin trafił na front tylko i wyłącznie dzięki pasującym umiejętnościom, a nie za krytykę dowodzenia w poprzedniej misji!

 

Jak zapewne zauważyliście, do zakończenia badań nad zwłokami „AWATARA” pozostał nam zaledwie jeden dzień. TO niejako sprowokowało koniec naszego nagrania, gdyby gra postanowiła nas wrzucić bez rozmowy z Wami w wir kolejnej misji. Tym bardziej że cut-scenka związana z jego sekcją wcale nie wskazywała, jakoby miało się wydarzyć „wielkie nic”, chociaż oczywiście mogę być w błędzie. Stąd też bez zbędnych ceregieli proszę Was o wybór zespołu na kolejne starcie. Tylko gwoli wyjaśnienia w sprawie Żółtodziobów – w wyborze podaję ich klasy wybrane podczas zgłoszeń, a kolejność szkolenia następuje wg. zgłoszeń, z tą drobną różnicą, iż Lilith Rusiecky z racji bycia drugim avatarem „GR0SZ-ka” trafiła na koniec listy. Mam nadzieję GR0SZ-ek, iż nie uważasz tej decyzji za krzywdzącą. Na ksywki jednak musicie sobie zapracować na polu chwały! Jednocześnie informuję – gdyby z jakiegoś powodu którykolwiek z naszego nowego narybku zdobył jednak inną specjalizację w walce (pamiętacie zestrzelenie naszego Statku-Bazy?) to kwestię jej ewentualnej zmiany przedyskutujemy demokratycznie! No dobra, teraz już proszę Was o wybór:

[yop_poll id=”330″]

 

Kolejny temat to… tak, rzucajcie we mnie puszkami po napojach, ale całkowicie zapomniałem o ulepszeniach broni! A tych mamy pod dostatkiem, a więc i głosowań masa! Dla przypomnienia – obecnie jedyne osoby, które mają jakiekolwiek ulepszenie to Sith Żabson z lunetą (+5% do celności) oraz Jacob Skalski z automatem! Natomiast jeśli mnie rozumienie tej gry nie zwodzi, każda z broni ma 3 sloty na ulepszenie. Tak więc zacznijmy przydziały ulepszeń broni (część z nich osobiście przypiszę do pewnych klas, w przypadku innych macie dowolny wybór)! Oczywiście jeśli ulepszenia się „zdublują”dla jednego Partyzanta lub zapełnimy mu wszystkie sloty, wówczas „wygrana” przechodzi na następnego. Jednocześnie podkreślam, iż przydział ulepszeń będzie następował zgodnie z kolejnością ankiet! Zaczynamy od automatu dającego 5% szans na natychmiastowe zabicie celu. Tutaj wyłączam Jacoba, który już to rozszerzenie posiada oraz snajperów (można protestować, ale nic to nie zmieni. No, chyba że przekonacie mnie do reasumpcji w komentarzach 😉 ).

[yop_poll id=”331″]

 

Kolejny wybór to większy magazynek zwiększający pojemność o 1 oraz o 2. Dlaczego taka różnica? Bo mamy zwykły i zaawansowany do rozdysponowania. Zwycięzca otrzyma ten lepszy 😉

[yop_poll id=”332″]

 

Teraz kolej na Zaawansowaną Automatyczną Ładownicę dającą 2 darmowe przeładowania broni. Tutaj usunę naszych PSIoników, gdyż od nich oczekuję innego rodzaju walki!

[yop_poll id=”333″]

 

Ale ale, w naszym magazynie jest również Doskonała Automatyczna Ładownica dająca 3 darmowe przeładowania!

[yop_poll id=”334″]

 

Teraz kolej na Zaawansowaną Kolbę, dzięki której nawet niecelny strzał zada obrażenia. A konkretnie to 2 obrażenia.

[yop_poll id=”335″]

 

Doskonała Luneta to wyposażenie niezbędne dla każdego snajpera. Jednak nie mamy ich tyle aby przydzielić każdemu! Żabson już swoją jakąś posiada, więc nie bierze udziału w wyborach (Szczerze? Nie wiem czy można wymieniać bez utraty po prostu), stąd trafi ona do…

[yop_poll id=”336″]

 

Last but not least mamy w magazynie Doskonały Miękki Spust. Ten wspaniały przedmiot będzie dedykowany Łowcom, gdyż pozwala oddać strzał bez wykorzystania akcji. Mają na to aż 15% szans!

[yop_poll id=”337″]

 

Nooo… to by było na tyle. Na Wasze głosy czekam do piątku, 03.09 do godziny 12:00. Wówczas magazyn zostanie niemal wyczyszczony, a Partyzanci wyposażeni lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Related Articles

Jeden komentarz

  1. Gdyby odcinek komentował Dariusz Szpakowski, mógłby powiedzieć: cóż znaczy celny strzał. Ale pewnie zacząłby go podsumowywać po 5 minutach trwania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button