Różne

DaeL w CD-Action 02/2021

Czas pędzi bezwzględnie, a ja znów jestem w plecy z zapowiedzią. Jeszcze tylko przez kilka dni w kioskach (ale w sprzedaży internetowej dłużej) będzie numer 02/2021 Magazynu CD-Action. A w nim kilka moich tekstów.

I tak – w Już Graliśmy piszę o Songs of Syx, czyli największym city-builderze w historii. W Recenzjach pochylam się nad Orwell’s Animal Farm, czyli grą przedstawiającą treść Folwarku Zwierzęcego George’a Orwella. W Magazynie Kulturalnym piszę o filmie Niebo o północy (o którym na FSGK pisał SithFrog). W Trzy po trzy możecie przeczytać mój żartobliwy minifelieton o Chrisie Robertsie. A we właściwym dziale publicystycznym piszę o firmie Neuralink (w tekście Implant Muskowy). Czy to wszystko? Skądże znowu. Sporą część numeru zajmuje ranking najlepszych gier roku 2020, przeglądając go znajdziecie również moje opinie na temat hitów i kitów ubiegłych 12 miesięcy.

Jeśli teksty Was interesują, to zapraszam do lektury. Pismo w kioskach będzie dostępne do 8 lutego. Możecie też kupić je w wersji elektronicznej w sklepach E-kiosk.plEgazety.pl oraz Nexto.pl.

Related Articles

Komentarzy: 2

  1. Daelu a kiedy strumyki z modow do ck 2? Czy w sumie czegokolwiek innego? Bo w tym temacie to się zachowujesz jak Martin, a propo Wichrów Zimy.

    1. Hej. Po pierwsze – proszę na mnie nie nasyłać redakcyjnych kolegów :). Po drugie – było po drodze parę przeszkód. W tym takich niefajnych, to znaczy miałem przymusową przerwę od pracy przy FSGK bo zmarł mój dziadek. Ale wróciłem, ogarniam zaległości, myślę, że pod koniec lutego zacznę też powoli kombinować coś ze streamami. Ale nie trzymaj mnie za słowo, z lutego może się zrobić marzec!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button