Od RedakcjiRóżne

Tysiąckrotne dzięki!

Stało się! Po blisko pięciu latach działalności (ta rocznica będzie mieć miejsce w czerwcu), opublikowaliśmy nasz tysięczny wpis. Tak naprawdę to większa część tekstów powstała w ciągu ostatnich dwóch lat. Do 2017 artykuły ukazywały się nieregularnie, czasem z ponad tygodniowymi przerwami. Ale od dwóch lat działamy półprofesjonalnie, stąd ten ogromny skok w ilości (i mam nadzieję, że również jakości) tekstów, które Wam prezentujemy. Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca (czysto hobbystyczna, bo cała redakcja za dnia udziela się zawodowo w innych miejscach) spotyka się z Waszą sympatią, zrozumieniem i zainteresowaniem. Serdeczne dzięki.

Na prawdziwe świętowanie przyjdzie pora w czerwcu, ale chciałem skorzystać z tej okazji i powiedzieć o planach na przyszłość. Nie są one szczególnie rozwinięte, nie planujemy nagłej komercjalizacji całego projektu, zresztą wydaje mi się, że ze względu na jego skalę byłoby to trudne. Ale podjęliśmy pewne działania, dzięki którym być może uda się nam uczynić prezentowane tu treści jeszcze ciekawszymi. Na przykład – nawiązaliśmy współpracę z jednym z wydawnictw (a następne są – mam nadzieję – w kolejce), dzięki czemu już wkrótce będziemy mogli przedstawiać Wam bardzo świeżutkie recenzje nowości z naszego rynku wydawniczego. Jak pewnie zauważyliście od czasu do czasu pojawiają się też na stronie nowi autorzy. Myślę, że z czasem uda nam się na stałe pozyskać kilka nowych piór i klawiatur. A parę innych niespodzianek mamy jeszcze w zanadrzu i zaczniemy je odsłaniać niebawem. Chciałbym też poprosić wszystkich, którzy nadsyłali w ostatnim czasie pytania/teksty na mój adres mailowy o odrobinę cierpliwości. Powoli, sukcesywnie, staram się na wszystkie wiadomości odpowiadać.

No i ostatnia sprawa. Pojawię się na tegorocznym Pyrkonie – największym w Polsce konwencie miłośników fantastyki. W sobotę 27 kwietnia wygłoszę swoją prelekcję (poświęconą Littlefingerowi) oraz wezmę udział w dyskusji panelowej na temat Wichrów Zimy, a w niedzielę z ogromną przyjemnością poprowadzę trzecią już edycję Westeroskich Milionerów (z atrakcyjnymi nagrodami). Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszam. Jeśli macie ochotę wpaść, pogadać, napić się razem piwa – będzie mi bardzo miło. I proszę się nie krępować. Możecie zagadywać w dowolnym momencie, między moimi punktami programowymi naprawdę nie mam tam nic do roboty ;). W niedzielę podam detale dotyczące moich punktów programu, ale już teraz zachęcam do zaplanowania wyjazdu do Poznania.

I to w sumie tyle. Dzięki za to, że jesteście z nami!
DaeL

 

Related Articles

Komentarzy: 8

  1. Gratulacje! Czytam Was praktycznie od początku, jesteście jednym z nielicznych miejsc w internecie, które odwiedzam. Sobie i Wam życzę kolejnych okrągłych rocznic

  2. Ja również dziękuje całej ekipie za naprawdę przyjemnie prowadzony serwis! Zawsze jest miło tu zajrzeć ?

  3. Gratulacje. Jestem z Wami od dawna i zmieniać tego nie zamierzam. I oby plany wszelakie wypaliły.

  4. Kurde. Minęło to jak… 😀 Pamiętam jak dziś gdy kolega podesłał mi szaloną teorię o rodzicach Jona i „ej weź sprawdź. ziomek spoko pisze”. Przeczytałem jedną, drugą i zostałem aż do dzisiaj 😀 Choć nie komentuje to czytam sporo i fajnie, że rozwijacie się we wszystkie strony filmy, seriale, gry i książki.

    Kolejnych 1000! [tak. to jest silnia] artykułów 😀

  5. Szukałam czegos po polsku na poziomie o GOt i jego teoriach. I znalazłam i zostałam juz wami . Gratulacje i oby tak dalej. Działajcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button