GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 22)

Nie będziemy Was trzymać długo w niepewności co do losów ataku na placówkę obcych w Nowej Australii. Już dzisiaj przedstawiamy Wam kolejny odcinek Let’s Play w „XCOM 2”, noszący kodową nazwę „Zemsta Laro Fana”! Czy ten odcinek będzie tym na co czekaliście? A może zawiedziecie się na nim jak fani „Star Wars” na „Zemście Sithów”? Nie zwlekajcie dłużej i przekonajcie się sami!

 

Jak widzieliście naszym kolejnym zadaniem będzie ochrona cywilów w obozie zaatakowanym przez Obcych. Ale inicjatywa będzie na pewno po naszej stronie! Na tę misję mamy do dyspozycji WSZYSTKICH naszych Partyzantów! Wpadamy tam na gorąco, więc dla przypomnienia – nasze jednostki będą widoczne od początku starcia. A kto weźmie udział w pokazaniu Obcym miejsca gdzie pieprz ro… nie… gdzie raki zimują? Wybór należy do Was… Okej?

[yop_poll id=”308″]

 

Drugi dzisiejszy wybór to przydzielenie dwóch Personalnych Symulacji Bojowych. W naszym posiadaniu są obecnie 2 związane z kondycją – doskonała (+3 PZ) oraz zaawansowana (+2 PZ). Który z Partyzantów je otrzyma? Z wyboru oczywiście wykluczeni są posiadacze wcześniej przyznanych PSD: Samuel „Szambo” Borowsky oraz Paola „The Razor” Santini. Otrzymają je partyzanci z dwoma najwyższymi wynikami głosów, a Wy możecie wskazać do trzech kandydatów:

[yop_poll id=”309″]

 

Ostatnie pytanie dotyczyć będzie kolejnego projektu w odlewni którego się podejmiemy. Po wstępnym odseparowaniu zostawiam Wam jedną z 3 opcji. Zapoznajcie się z ich opisami oraz ceną a następnie zdecydujcie!

A teraz wybór:

[yop_poll id=”310″]

 

I pamiętajcie! W walce o Ziemię to my mamy rację!

Related Articles

Jeden komentarz

  1. Widzę ze hakowano weszło. 😀 Widzę kolejne małe uchybienie mianowicie przeładowywanie, wydaje mi się ze jeśliś oddajemy strzał nie wykonując ruchu warto wykorzystać turę do przeładowania nie zależnie od tego czy magazynek jest prawie pewny czy prawie pusty(ale domyślam się ze zadziałał ferwor walki). Wydaje mi się ze gdyby zamiast rakiety pierwszy poleciał granat zapalajmy można by było liczyć na to ze któraś żmija zginie od zapalenia. Fajnie mi się komentuje patrząc z boku, bo sam jak gram tez robię masę błędów. Musze przyznać ze w lepiej ode mnie likwidujesz przeciwników małymi grupkami. Ja chyba gram zbyt ofensywnie, często jak używam ciachnięcia łowcą albo flankuje wroga aktywuje kolejna grupę i z walki 6 na 3 robi się 6 na 6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button