GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 21)

Czołem Partyzanci! Zapraszam Was na 21 odcinek naszego wspólnego Let’s Play „XCOM2”. Odcinek, w którym mamy do przejścia niezwykle ważną z punktu widzenia Ruchu Oporu misję. Jeśli jej nie podołamy, projekt AWATAR przyspieszy aż o 2 bloki, a na to absolutnie nie możemy sobie pozwolić! A przy okazji – widzieliście już nasze nowe wyposażenie? Moim zdaniem prezentuje się świetnie! Ale nie tylko my się zmieniamy… Obcy też potrafią zaskoczyć! Przekonajcie się sami.

 

 

Tym razem pozostawię Was bez ankiet z wyborami. Powód jest prosty i znany wszystkim którzy obejrzeli już dzisiejszy odcinek. Niemniej przygoda trwa i Dowódca już wie co wydarzyło się dalej. Czeka tylko na odpowiedni moment aby kontynuować opowieść tej wali o wolność! Jednak z tej okazji, przypomnijmy jeszcze naszych dotychczasowych poległych i uczcijmy ich chwilą ciszy.

 

Kapral Elmer Fudd. Nasz specjalista. Zginął w dzielnym i odważnym ataku na pierwszą zlokalizowaną przez nas placówkę ADVENTu, zabity przez Lansjera, w 7 odcinku naszego Let’s Play.

 

Kapral Adam „Hypothalamus” Wajha. Nasz dzielny snajper z pierwszych misji. Zginął podczas akcji przechwytywania VIPa obcych, zabity przez Lansjera Adventu. Był to 8 odcinek naszego Let’s Play. Po tej misji, jego karabin snajperski przejął brat… Krzysztof, zwany „Dżądżeniem”

I Kapitan Sasha „Cobra” Arien. Fantastyczny Łowca, a właściwie Łowczyni, tnąca przeciwników swoim mieczem z niesłychaną skutecznością. Zabita przez Kodeks w trakcie szturmu na drugą placówkę obcych. Był to 16 odcinek.

 

Related Articles

Komentarzy: 7

 1. Takie pytanie, czemu nie zdecydowałeś się na sprawdzianie możliwości hakowanie tego słupa, ani nie sprawdziłeś możliwości zhamowania mecha ADVENT-u? Przecież samo podlecenie dronem i oszacowanie możliwości hakowa nie zużywa akcji. Że o pchaniu się specjalista do ciężarówki zamiast wpuścić tam drobna po otwarciu drzwi nie wspomnę. W XCOM 2 drony są nie tykane.

  1. A odpowiedź jest dość prosta. Zwykle zapominam o hackowaniu w przypadku urządzeń i słupów gdy już wejdę w ferwor walki. Staram się pamiętać ale średnio to wychodzi. Ale np. w poprzedniej misji przypomniałem sobie że mogę zrobić hack na terminalu. W tej w sumie dla partyzantów nie było różnicy gdyż na placu boju po stronie ADVENT została już tylko jedna paskuda. A drzwi do ciężarówki i tak trzeba było otworzyć 😉.

   Co do hackowania mechów – kilka razy podchodziłem do tematu i efekty mizerne. Gdy specjalista ma protokół bojowy to zdecydowanie wolę go wykorzystać zadając mechom sporo obrażeń z pominięciem pancerza. Ale ogłuszenia też czasem zastosuję, pewnie kiedyś znowu skuszę się na próbę przejęcia mecha. Ale to zawsze kwestia indywidualnej oceny potencjalnych zysków i strat.

   Mimo wszystko jestem ze starej dobrej szkoły rozwałki. Niemniej dzięki za sugestie – będę starał się więcej zwracać uwagę na Specjalistów

   1. Ogólnie to dzięki za pokazanie tak ciekawej gry. Przyzna ze pod wpływem twoich Let’s Play’i kupiłem i przeszedłem cały XCOM 2. Aczkolwiek gra ma jedną wielką wadę… mam z XCOM 2 to samo ci z Herosami 3… syndrom jeszcze jednej tury…. 😛

    1. Oj tak. Zdecydowanie posiada tę wadę! No i cieszę się że zainspirowałem do „XCOM 2”. Mogę jeszcze przypomnieć iż w naszej ekipie cały czas jest miejsce dla nnowych rekrutów! Zwłaszcza w klasie PSIoników. Co prawda nie wiem ile jeszcze historii przed nami, niemniej serdecznie zapraszam w szeregi! Mamy fajne nieśmiertelniki ;).

 2. W sumie nie mam nic do stracenia poza wirtualnym życiem i pigmentem we włosach jak zostaną PSIonikiem. A trochę rozgrywki jeszcze zostało jeśli mamy wygrać…może będzie okazja się wykazać.
  Erhard von Atin. (ksywkę niech gra wybierze bo są zabawne)
  Twarz: D
  Włosy: Przedziałek
  Zarost: Bokobrody i Wąs
  Rasa: 0
  Kolor: skóry: 0
  Głos: Niemiecki 10
  Główny kolor pancerza :0
  Dodatkowy kolor pancerza:91

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button