GryGry Wideo

Let’s Play XCOM 2 (część 3 i ankiety)

Dziś zapraszamy na kolejny, trzeci odcinek naszego Let’s Playa XCOM 2. Jak przebiegnie kolejna misja? Pytanie tym ważniejsze, że w poprzedniej ciężko ranny został Elmer Fudd? Czego nowego dowiemy się z wątku fabularnego? Przekonajcie się już teraz!

 

 

Jak zwykle z przyjemnością zapoznam się z Waszymi opiniami, komentarzami oraz radami. Tym razem mam jednak jeszcze jedną prośbę. Chciałbym Was zaprosić do udziału w prostych ankietach, których wyniki wpłyną na decyzje podejmowane w najbliższym odcinku. Pierwsza z nich dotyczyć będzie liczby żółtodziobów biorących udział w nadchodzącej misji. Przypomnijmy, iż w ogólnej puli zostało nam ich dwóch, jednak nie jest powiedziane, że do najbliższego starcia nie pojawi się ich większa liczba. Poza tym chcę wysłać do boju przynajmniej jednego doświadczonego żołnierza. W związku z tym umówmy się, że zostanie powołana do akcji liczba zółtodziobów możliwie najbardziej zbliżona do Waszego wyboru:

[yop_poll id=”231″]

 

Druga decyzja dotyczy tego który z doświadczonych partyzantów ma bezdyskusyjnie wystąpić w misji. W tym głosowaniu umieszczam wszystkich wojaków, lecz gdyby zwycięzca z jakiegoś powodu nie mógł wziąć udziału w akcji, skierowany zostanie do niej kolejny z Waszych wyborów:

[yop_poll id=”232″]

 

Z racji tego, iż planuję nagrywanie odcinka w najbliższą niedzielę, na Wasze głosy czekam do 16.08.2020 (godzina 10:00).

Related Articles

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button