Od Redakcji

Życzenia świąteczne od redakcji FSGK.pl

Ho! Ho! Hodor!

To znów święta. A wraz z nimi Święty Mikołaj. I choinka. I prezenty. I smaczne jedzonko. I puste kalorie. I – mam nadzieję – czas spędzony w gronie ukochanych osób.

Święta Bożego Narodzenia mają oczywiście ogromnie ważny wymiar religijny. I nie chciałbym go w żaden sposób umniejszać. Ale pozwólcie, że – w imieniu wszystkich osób, które sprawiają, że FSGK.pl funkcjonuje – złożę Wam życzenia w sposób, który połączy nas wszystkich. Bez względu na religię, światopogląd czy nawet opinie o Grze o Tron. Złożę Wam życzenia słowami, które dla mnie najlepiej oddają sens tych świąt.

Pokój ludziom dobrej woli!

Trzymajcie się w te święta ciepło. I pamiętajcie, że o Was myślę (głównie z wyrazem trwogi, obawiając się, że będziecie ciskać na mnie gromy gdy spóźnię się z Szaloną Teorią ;)).

Wesołych Świąt!

Related Articles

Komentarzy: 16

  1. Ciepłych, serdecznych i optymistycznych Świąt dla DaeLa, współpracowników FSGK i wszystkich – bez wyjątku – użytkowników forum. Alego Luja!

  2. DaeLu z którego sezonu jest to zdjęcie? Nie pamiętam Starków w mikołajowych czapkach, chyba muszę jeszcze raz obejrzeć serial.

  3. Dziękuję za życzenia i przede wszystkim za pracę, którą wkładacie w teksty i komentarze, czyniąc moje życie ciekawszym. Również życzę radosnych świąt i pokoju w sercach!

  4. Najlepszego! Niech teksty dobrze się piszą, a komentarze zawsze przynosiły natchnienie i radość. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button