Cztery teksty (sami wiecie czyje) w CD-Action 13/2019

Wychodząc naprzeciw ochrzanowi, jaki dostałem niespełna miesiąc temu, tym razem informuję o swoich tekstach w CDA trochę wcześniej niż zwykle. Nadal jestem spóźniony, bo aktualny numer jest w kioskach od ponad dwóch tygodni, ale jednak postarałem się, aby nie wspominać o nim tuż przed zniknięciem z kiosków. Macie jeszcze ponad tydzień.

Okładka nr 13/2019

No dobrze, ale czy warto kupić ten nowy numer CD-Action? Hmmm… ja kupiłem. I zaczytuję się szczególnie w czterech (moich własnych) tekstach. Pierwszy z nich to dwustronicowa zapowiedź gry Crusader Kings III, czyli sequelu mojej ukochanej strategii o średniowiecznej polityce dynastycznej. W dziale recenzji piszę o taktycznej gierce John Wick Hex. Spoiler – podobała mi się koncepcja, ale uważam, że wykonanie spaprano. No i wreszcie pozostaje publicystyka. Tam znajdziecie mój spory, trzystronicowy artykuł pt. “To się sprzeda” opowiadający o historii gier reklamowych oraz product placementu w grach. Last but not least zrecenzowałem w Magazynie Kulturalnym film Doom Anihilation. Jeśli lubicie jak wyżywam się na kompletnie skopanych produkcjach, to ta recenzja może Wam przypaść do gustu. Dodam też, że maczałem (zresztą nie pierwszy raz) swoje palce również w komiksie opublikowanym w rubryce Na Luzie.

-->

Kilka komentarzy do "Cztery teksty (sami wiecie czyje) w CD-Action 13/2019"

 • 6 grudnia 2019 at 20:06
  Permalink

  A propos Crusaders Kings – to na steamie II jest do pobrania za darmo. Jak ktos a lubi strategie to naprawdę, naprawdę warto.

  Reply
 • 6 grudnia 2019 at 20:16
  Permalink

  Dla Crusader Kings 3 kupię :> . Ostatnimi czasy zagrywałem się w WoWa, ale jak usłyszałem o ck3, to zebrałem starą ekipę i znów maniaczymy w dwójkę <3 .

  Reply
 • 6 grudnia 2019 at 22:10
  Permalink

  13/2019? a to nie był miesięcznik?

  Reply
  • DaeL
   6 grudnia 2019 at 22:11
   Permalink

   Miesięcznik “księżycowy” ;). Czyli wychodzi co 4 tygodnie.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków