GryGry WideoLet's Play

Let’s Play XCOM 2 (część 14)

Czołem Partyzanci! Przed Wami kolejny odcinek zmagań „FŚGK XCOM” w walce o lepszą Ziemię. Jakie kłody tym razem rzucą nam pod nogi Obcy? Jak spisze się wybrana przez Was ekipa? Czy wszyscy wybrańcy powrócą z misji? Możecie się przekonać już teraz!

 

A po ciężkim boju nie możemy odetchnąć w spokoju, gdyż kolejna walka przed nami! Już teraz proszę Was o pomoc w wyborach kolejnych posunięć! Na Wasze głosy czekał będę do środy, 23.12.2020 do godziny 12.

 

Tym razem pierwszym pytaniem będzie misja na którą wyślemy nasz zespół. Jednak z mojej strony nastąpi pewna ingerencja – ograniczę wybór do 2 misji, które stanowią w moim odczuciu największe zagrożenie. A Was proszę o wybór jednej z nich:

[yop_poll id=”276″]

 

Teraz poproszę Was o wybór drużyny szturmowej na powyższą misję. Z wyboru usunięci niedostępni partyzanci. Ale tutaj drobna uwaga. Zanim oddacie głosy, zapoznajcie się jeszcze z kolejną ankietą i jej opisem:

[yop_poll id=”278″]

 

Na koniec odrobina déjà vu. Z racji postępu projektu AWATAR oraz zatwierdzonego przez Mateusza M. projektu „Święta-Nowy Rok-Ferie Zimowe”, podjąłem przywilejem dowódcy i stresowany licznikiem zagrożenia w postaci postępu projektu decyzję, że naszym ruchem będzie atak na placówkę obcych w Nowej Indonezji do 5 dni po wykonaniu misji. Nie jestem teraz w stanie przewidzieć czasu nagrania, więc być może złożą się na to 2 odcinki, jednak plan działania został zaakceptowany przez jednoosobową radę. Dlatego ponownie poproszę Was o wybór ekipy na ww. atak, jednak koniec końców będę musiał skorygować go o ewentualnych rannych i poległych w misji wybieranej przez Was. Stąd, przemyślcie gdzie drużyna ma być najbardziej optymalna i postarajmy się zbalansować drużyny!

[yop_poll id=”277″]

 

Spoiler

A tymczasem… Laro Fan… We will (probably not) find You!!!! Just…

[collapse]

Related Articles

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button