GryGry WideoLet's Play

Mars Horizon (Auroch Digital) – poznajmy razem!

Dzisiaj zaprezentujemy Wam grę komputerową „Mars Horizon”. Jednak nie będzie to (jeszcze) recenzja tego tytułu, lecz wstęp do jej stworzenia. W trakcie ogrywania samouczka stwierdziłem, że gra mi się w tę pozycję na tyle dobrze i ciekawie, że mógłbym spróbować stworzyć na jej bazie Let’s Playa, który niejako pokaże Wam możliwości gry, a jednocześnie stanie się swoistym uzupełnieniem do recenzji, która powstanie za jakiś czas. Tutaj jedna uwaga – informacje o nowych odcinkach, w przeciwieństwie do Let’s Playa w „XCOM2”, zapewne będą pojawiały się tylko na YouTube oraz ewentualnie naszym koncie na Facebooku, stąd też zachęcamy do ich śledzenia oraz subskrybowania.

„Mars Horizon” to nowa gra na Steamie od studia „Auroch Digital”. Nie słyszeliście o nim? Szczerze mówiąc, to ja wcześniej też nie. Ale to przecież o niczym nie świadczy. Sama pozycja powstała we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną, więc możemy spodziewać się sporej merytoryki (i mam nadzieję, iż mnie pod tym względem nie zawiedzie). Zabawa w „Mars Horizon” polega na objęciu przywództwa nad jedną z pięciu agencji kosmicznych u zarania kosmicznego wyścigu. Później nie pozostaje nic innego jak przewodzić jej w glorii i chwale, pokonując na każdym kroku konkurentów. Co ważne, agencję kosmiczną możemy stworzyć niejako „od podstaw”, za każdym razem decydując się na inne zdolności – bez wątpienia wpłynie to na regrywalność tytułu. Nie omieszkałem tego zrobić również i ja, także Panie i Panowie – przed Państwem początek przygody „FŚGK Space Agency” zapisującej się w annałach historii kosmicznej!

 

 

P.S. Już teraz mogę powiedzieć, że w trakcie trwania rozgrywki zapewne będą pojawiały się różne patche. Ostatnio został wypuszczony jeden odrobinę balansujący rozgrywkę i naprawiający drobne błędy. Miejmy nadzieję, iż nie będą one mocno wpływały na naszego save’a i pozwolą nam spokojnie dokończyć przygodę.

Per Aspera Ad Astra!

Related Articles

Komentarzy: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button