KsiążkiRóżneSeriale

Targi Fantastyki Wiosna 2019

Marzycie o tym, by zasiąść na Żelaznym Tronie? Nic prostszego! W ten weekend w stolicy naszego kraju będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcia na tronie Jedynego Prawdziwego Króla Stannisa! Imperium Meekhańskie zaprasza Was także na spotkanie z naczelnym wieszczem Meekhanu Robertem M. Wegnerem w niedzielę o godzinie 14, zapewne odpowie na pytania o sytuację na pograniczach. Godzinę wcześniej zobaczyć będzie można Marcina Sergiusza Przybyłka i podpytać go o „Orła Białego”. Ale to nie koniec atrakcji. Dla spragnionych dawki literackich uniesień garść premier. Marek Kaczkowski będzie promował tomik „Wiersze Lodu i Ognia”, Andrzej Pilipiuk przedstawi zbiór najnowszych opowiadań, a Marta Kisiel znów zabierze nas do Lichotki w „Oczach urocznych”, kontynuacji „Dożywocia”! To nie jedyna przedstawicielka Hardej Hordy, którą możecie spotkać na Warszawskich Targach Fantastyki. Będzie także okazja posłuchać Martyny Raduchowskiej, Aleksandry Janusz i Magdaleny Kubasiewicz. Obecne będzie również fantastyczne małżeństwo, czyli Jarosław Grzędowicz i Maja Lidia Kossakowska, którzy opowiedzą o ostatnich publikacjach. Przez dwa dni będziecie mogli odwiedzić stoiska ponad 100 wystawców. Serdecznie zapraszam! Ja co prawda będę tylko w niedzielę, ale spodziewajcie się mnie na panelach literackich. Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie Targów 🙂

Lai / Mya Stone

smokadom.blogspot.com

Related Articles

Komentarzy: 6

 1. Pojęcia nie miałem, że Grzędowicz i Kossakowska to małżeństwo.

  Lai właśnie słucham 'Dożywocia’ Marty Kisiel. Czyli 'Nomen omen’ i 'Siła niższa’ nie są związane z Lichotką? To osobne- hłe hłe- uniwersum? Fabuły mi trochę brakuje w tej książce, jakieś poważniejszej historii. Ale bohaterowie, język i humor rozwalają system! Więcej napiszę po lekturze. Polecam wersję audio z fenomenalną Aleksandrą Szwed.

  1. Związane z Lichotką są:
   Dożywocie 2010
   Siła niższa 2016
   Szaławiła 2017
   Małe Licho i tajemnica Niebożątka 2018
   Oczy uroczne 2019
   Marta napisała także nie związane z Lichotką: Nomen Omen 2014 oraz Toń 2018; zbiór opowiadań: Pierwsze słowo 2018.

   Atos, nie chciałbyś napisać art na fsgk po lekturze? 🙂

   1. Co do twórczej działalności z zapału i konsekwencji przypominam raczej Szczęsnego niż Konrada. Ale podoba mi się ten pomysł. Jeśli oblokę go w jakiś kontrakt dam znać 🙂

    Dzięki za info. Czyli teraz powinienem poszukać 'Siły niższej’.

   2. Dasz mi namiar na swojego maila? Będzie można pogadać o szczegółach technicznych ewentualnego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button