Życzenia Świąteczne od Redakcji FSGK

Kochani! To już drugie święta Bożego Narodzenia, które przychodzi nam spędzić w czasach dziwnych i pełnych zmartwień. Wierzymy jednak, że miłość, przyjaźń, pyszne świąteczne dania i wory prezentów, sprawią, że pogoda ducha nawet na moment Was nie opuści. Życzymy Wam w te święta wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Życzymy Wam, abyście przez święta i przez cały Nowy Rok znajdywali czas dla ukochanych osób, ale też czas dla siebie – spędzony z dobrą książką, filmem, serialem czy grą. Wszystkiego dobrego!

Redakcja FSGK

PS I nie zapomnijcie odwiedzić nas zaraz po świętach. W okresie świąteczno-sylwestrowym ruch “w interesie” będzie u nas trochę mniejszy, ale i tak przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

PPS Z przyczyn technicznych (czyt. DaeL został odcięty od internetu) następny odcinek Pytań do maesterów wrzucimy dopiero 28 grudnia.

-->

Kilka komentarzy do "Życzenia Świąteczne od Redakcji FSGK"

 • 24 grudnia 2021 at 14:41
  Permalink

  Wesołych Świąt 😉

  Reply
 • 24 grudnia 2021 at 14:50
  Permalink

  Dołączam się do życzeń. 🙂

  Reply
 • 24 grudnia 2021 at 21:02
  Permalink

  Wesołych, zdrowych i spokojnych oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla całej Redakcji i wszystkich Czytelników.

  Reply
 • 27 grudnia 2021 at 08:05
  Permalink

  Jeszcze mniejszy niż przed Świętami? 😉

  Reply
 • 28 grudnia 2021 at 10:45
  Permalink

  Nie chcę narzekać, ale trochę brakuje mi ostatnio recenzji klasyków, planszówek i gier komputerowych. Wasze recenzje filmowe są naprawdę ciekawe, podobnie jak recenzje gier i chętnie bym poczytał trochę na ich temat, bo zawsze można się dowiedzieć ciekawych rzeczy. Ale oczywiście to tylko sugestia, jeżeli znajdziecie czas i ochotę 😉

  Reply
  • DaeL
   28 grudnia 2021 at 11:55
   Permalink

   Recenzje gier komputerowych wracają na pewno w tym tygodniu (zaczniemy od Iron Harvest), a i planszówki może pojawią się jakieś niebawem 🙂

   Reply
   • 28 grudnia 2021 at 13:24
    Permalink

    Aaa i jeszcze jedna drobna kwestia – wiem, że to nic przyjemnego, aby to uzupełniać, ale nadal wiele filmów zrecenzowanych nie widnieje w zakładce recenzje filmowe – tak jest np z Obiecująca. Młoda. Kobieta czy Loganem. W wolnym czasie byłoby fajnie, gdyby udało się Wam to poprawić.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków