Liczne teksty DaeLa w najnowszym numerze CD-Action (i zapowiedź tekstów w Kawaii i Świecie Wiedzy)

Tym razem postanowiłem nie opóźniać tak bardzo informacji/autoreklamy (niepotrzebne skreślić) dotyczącej moich tekstów w najnowszym (2/2019) numerze CD-Action. Śpieszę donieść, że pismo jest do kupienia w kioskach i salonikach prasowych od wtorku. A znajdziecie w nim dwa moje duże artykuły. Pierwszy to “Mózg na Tetrisie”, czyli tekst opowiadający o psychologicznych i neurologicznych aspektach gry w Tetrisa (piszę m.in. o wywoływanych przez grę halucynacjach hipnagogicznych). Drugi tekst to recenzja ostatniego rozszerzenia do Crusader Kings 2, czyli Holy Fury. Ponadto w numerze moje wypowiedzi znalazły się przy okazji redakcyjnych wyborów na Grę Roku 2018 oraz – po raz pierwszy – w redakcyjnej dyskusji w ramach GameWalkera.

Okładka 2/2019.

Ale to nie koniec, bo w ostatnim tygodniu stycznia (najprawdopodobniej 29) swoją premierę będą miały dwa kolejne pisma – Kawaii i Świat Wiedzy. W tym pierwszym udało mi się w tym miesiącu zapełnić aż 10 stron. Znajdziecie więc dwa teksty na temat nowych i popularnych serii anime (nie zdradzę tytułów, ale podpowiem, że pierwszy jest z gatunku dark fantasy, a drugi to fantasy pomieszane z elementami science-fiction). W trzecim tekście przybliżam fascynującą historię japońskiego szermierza wszech czasów, a w czwartym… opowiadam o mitach i legendach, które przewijają się przez serial anime, który większość z Was pewnie kojarzy z dzieciństwa. Z kolei w piśmie “Świat Wiedzy – Historia” (wydanie styczeń-luty) odnajdziecie na czterech stronach mój tekst poświęcony “diabelskiej histerii”. O szczegółach opowiem, gdy oba pisma trafią już na półki z prasą.

-->

Kilka komentarzy do "Liczne teksty DaeLa w najnowszym numerze CD-Action (i zapowiedź tekstów w Kawaii i Świecie Wiedzy)"

 • 19 stycznia 2019 at 23:29
  Permalink

  oto zapowiedz na ktora zaslugujemy ale ktorej nie potrzebujemy

  Reply
 • 20 stycznia 2019 at 00:54
  Permalink

  100 lat Dael!
  Pomysłów na nowe Szalone Teorie, lekkiego pióra (klawiatury), mało trolli, doczekania Wichrów Zimy i powodzenia przy kierowaniu FSGK!
  Wszystkiego najlepszego!

  Reply
  • DaeL
   20 stycznia 2019 at 11:00
   Permalink

   A, dziękuję bardzo za pamięć, dziękuję 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków