Let’s Play XCOM 2 (część 22)

Nie będziemy Was trzymać długo w niepewności co do losów ataku na placówkę obcych w Nowej Australii. Już dzisiaj przedstawiamy Wam kolejny odcinek Let’s Play w “XCOM 2”, noszący kodową nazwę “Zemsta Laro Fana”! Czy ten odcinek będzie tym na co czekaliście? A może zawiedziecie się na nim jak fani “Star Wars” na “Zemście Sithów”? Nie zwlekajcie dłużej i przekonajcie się sami!

 

Jak widzieliście naszym kolejnym zadaniem będzie ochrona cywilów w obozie zaatakowanym przez Obcych. Ale inicjatywa będzie na pewno po naszej stronie! Na tę misję mamy do dyspozycji WSZYSTKICH naszych Partyzantów! Wpadamy tam na gorąco, więc dla przypomnienia – nasze jednostki będą widoczne od początku starcia. A kto weźmie udział w pokazaniu Obcym miejsca gdzie pieprz ro… nie… gdzie raki zimują? Wybór należy do Was… Okej?

This poll is closed! Poll activity:
Start date 20-02-2021 09:00:33
End date 24-02-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto weźmie udział w nadchodzącej misji. Wybierz do 3 wojaków:

 

Drugi dzisiejszy wybór to przydzielenie dwóch Personalnych Symulacji Bojowych. W naszym posiadaniu są obecnie 2 związane z kondycją – doskonała (+3 PZ) oraz zaawansowana (+2 PZ). Który z Partyzantów je otrzyma? Z wyboru oczywiście wykluczeni są posiadacze wcześniej przyznanych PSD: Samuel “Szambo” Borowsky oraz Paola “The Razor” Santini. Otrzymają je partyzanci z dwoma najwyższymi wynikami głosów, a Wy możecie wskazać do trzech kandydatów:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 20-02-2021 09:00:33
End date 24-02-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto otrzyma PSB? Wybierz 3 Partyzantów:

 

Ostatnie pytanie dotyczyć będzie kolejnego projektu w odlewni którego się podejmiemy. Po wstępnym odseparowaniu zostawiam Wam jedną z 3 opcji. Zapoznajcie się z ich opisami oraz ceną a następnie zdecydujcie!

A teraz wybór:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 20-02-2021 09:00:33
End date 03-03-2021 12:00:00
Poll Results:
Co wyprodukujemy w Odlewni:

 

I pamiętajcie! W walce o Ziemię to my mamy rację!

-->

Jeden komentarz do "Let’s Play XCOM 2 (część 22)"

  • 21 lutego 2021 at 16:18
    Permalink

    Widzę ze hakowano weszło. 😀 Widzę kolejne małe uchybienie mianowicie przeładowywanie, wydaje mi się ze jeśliś oddajemy strzał nie wykonując ruchu warto wykorzystać turę do przeładowania nie zależnie od tego czy magazynek jest prawie pewny czy prawie pusty(ale domyślam się ze zadziałał ferwor walki). Wydaje mi się ze gdyby zamiast rakiety pierwszy poleciał granat zapalajmy można by było liczyć na to ze któraś żmija zginie od zapalenia. Fajnie mi się komentuje patrząc z boku, bo sam jak gram tez robię masę błędów. Musze przyznać ze w lepiej ode mnie likwidujesz przeciwników małymi grupkami. Ja chyba gram zbyt ofensywnie, często jak używam ciachnięcia łowcą albo flankuje wroga aktywuje kolejna grupę i z walki 6 na 3 robi się 6 na 6.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków