Teksty DaeLa w CD-Action 07/2020

Wyjątkowo (ze względu na upały i niedziałającą klimatyzację) publikujemy dziś teksty w odwrotnej kolejności. To znaczy zaczynam od autoreklamy moich tekstów w numerze 07/2020 miesięcznika CD-Action (który – nawiasem mówiąc – już we wtorek zostanie zastąpiony przez 08/2020). A wieczorem (okolice 19.00) opublikuję kolejny odcinek Demaskuj z DaeLem. Jak tylko słońce przestanie mi walić w okna pokoju, w którym mam komputer i będę mógł na spokojnie popracować, nie spływając przy tym potem. Taki przynajmniej jest plan.

Wracając do tematu CD-Action. Jak wiecie magazyn wciąż się ukazuje w ramach wydawnictwa Bauer. I poza tutaj omawianym numerem, Bauer wyda jeszcze dwa kolejne. Potem nastąpi przekazanie marki nowemu właścicielowi (o ile transakcja dojdzie do skutku). Jak to się przełoży na moje pisanie (oraz reszty dotychczasowego składu) – jeszcze do końca nie wiem, więc przygotowuję się na różne warianty, w tym na zakończenie przygody z tym pismem. Ale póki co jestem dobrej myśli. Myślę jednak, że zrozumiawszy to nietypowe położenie, wybaczycie mi, że zapowiedź numeru znów wchodzi z opóźnieniem, na kilka dni przed jego zniknięciem z kiosków. Na szczęście odkąd pismo jest w cyfrowej dystrybucji, to już nie taki wielki problem. Ale obiecuję poprawę!

Okładka CD-Action 07/2020.

A co z moich tekstów możecie przeczytać w numerze? W dziale Już Graliśmy opisuję swoje przygody z bardzo wczesną wersją Port Royale 4, czyli gry strategiczno-ekonomicznej w klimatach karaibsko-pirackich. W Recenzjach, na trzech kolejnych stronach, rozpływam się w superlatywach na temat Streets of Rage 4 – wskrzeszonym po bodaj 23 latach słynnym beat’em upie (czyli grze typu – idziemy w prawo i klepiemy wszystkich po maskach).  W Publicystyce na pięciu długaśnych stronach tłumaczę rolę i znaczenie smutnych oraz słodko-gorzkich zakończeń (przede wszystkim w grach – ale nie tylko, bo sięgam też po przykłady literackie). No i na jednej stronie, w moim felietonie, biorę w obronę Toma Nooka, czyli rzekomo czarny charakter z serii gier Animal Crossing. To łącznie 11 stron moich – mam nadzieję – ciekawych artykułów. Pismo w kioskach będzie (teoretycznie) dostępne tylko do poniedziałku, ale możecie je kupić w wersji elektronicznej w sklepach E-kiosk.plEgazety.pl oraz Nexto.pl.

-->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków