Targi Fantastyki Wiosna 2019

Marzycie o tym, by zasiąść na Żelaznym Tronie? Nic prostszego! W ten weekend w stolicy naszego kraju będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcia na tronie Jedynego Prawdziwego Króla Stannisa! Imperium Meekhańskie zaprasza Was także na spotkanie z naczelnym wieszczem Meekhanu Robertem M. Wegnerem w niedzielę o godzinie 14, zapewne odpowie na pytania o sytuację na pograniczach. Godzinę wcześniej zobaczyć będzie można Marcina Sergiusza Przybyłka i podpytać go o “Orła Białego”. Ale to nie koniec atrakcji. Dla spragnionych dawki literackich uniesień garść premier. Marek Kaczkowski będzie promował tomik “Wiersze Lodu i Ognia”, Andrzej Pilipiuk przedstawi zbiór najnowszych opowiadań, a Marta Kisiel znów zabierze nas do Lichotki w “Oczach urocznych”, kontynuacji “Dożywocia”! To nie jedyna przedstawicielka Hardej Hordy, którą możecie spotkać na Warszawskich Targach Fantastyki. Będzie także okazja posłuchać Martyny Raduchowskiej, Aleksandry Janusz i Magdaleny Kubasiewicz. Obecne będzie również fantastyczne małżeństwo, czyli Jarosław Grzędowicz i Maja Lidia Kossakowska, którzy opowiedzą o ostatnich publikacjach. Przez dwa dni będziecie mogli odwiedzić stoiska ponad 100 wystawców. Serdecznie zapraszam! Ja co prawda będę tylko w niedzielę, ale spodziewajcie się mnie na panelach literackich. Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie Targów 🙂
-->

Lai

"Ciekawie, czy ktoś usłyszy, jak nad swym wypalonym Ogniem płacze martwy bard, skazany na to, że nigdy więcej nie będzie już sobą?..." (Oksana Pankiejewa)

Kilka komentarzy do "Targi Fantastyki Wiosna 2019"

 • 13 marca 2019 at 22:40
  Permalink

  Kurde, żeby ode mnie ktoś jechał 🙁

  Reply
 • 14 marca 2019 at 00:53
  Permalink

  Pojęcia nie miałem, że Grzędowicz i Kossakowska to małżeństwo.

  Lai właśnie słucham ‘Dożywocia’ Marty Kisiel. Czyli ‘Nomen omen’ i ‘Siła niższa’ nie są związane z Lichotką? To osobne- hłe hłe- uniwersum? Fabuły mi trochę brakuje w tej książce, jakieś poważniejszej historii. Ale bohaterowie, język i humor rozwalają system! Więcej napiszę po lekturze. Polecam wersję audio z fenomenalną Aleksandrą Szwed.

  Reply
  • 14 marca 2019 at 18:05
   Permalink

   Związane z Lichotką są:
   Dożywocie 2010
   Siła niższa 2016
   Szaławiła 2017
   Małe Licho i tajemnica Niebożątka 2018
   Oczy uroczne 2019
   Marta napisała także nie związane z Lichotką: Nomen Omen 2014 oraz Toń 2018; zbiór opowiadań: Pierwsze słowo 2018.

   Atos, nie chciałbyś napisać art na fsgk po lekturze? 🙂

   Reply
   • 14 marca 2019 at 23:41
    Permalink

    Co do twórczej działalności z zapału i konsekwencji przypominam raczej Szczęsnego niż Konrada. Ale podoba mi się ten pomysł. Jeśli oblokę go w jakiś kontrakt dam znać 🙂

    Dzięki za info. Czyli teraz powinienem poszukać ‘Siły niższej’.

    Reply
   • 15 marca 2019 at 02:15
    Permalink

    Dasz mi namiar na swojego maila? Będzie można pogadać o szczegółach technicznych ewentualnego artykułu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 pozostało znaków