Let’s Play XCOM 2 (część 26)

Czołem Partyzanci! Dziś przed Wami obowiązkowa wycieczka którą sami zaplanowaliście. Lecimy do Nowej Australii zmierzyć się z pewnym nadajnikiem, który wciąż nadaje. Co nas czeka? Kto nas zaskoczy? I jakie błędy popełni tym razem Dowódca podczas wydawania poleceń? Możecie sprawdzić już teraz!

 

Przyznam szczerze, że w trakcie cut scenki spodziewałem się, iż zaraz nad nami pojawi się ogromna flota Obcych, próbująca zestrzelić statek-bazę. Ale emocje na bok, bo przed Wami kolejna decyzja. Obecnie nie mamy żadnych znaczących wyborów do podjęcia, niemniej na pewno jakaś misja jest przed nami. W związku z tym tradycyjnie, proszę Was o podjęcie decyzji osobowych:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 02-04-2021 09:00:33
End date 06-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto weźmie udział w nadchodzącej misji. Wybierz do 3 wojaków:

 

Jak zapewne zauważyliście, produkujemy kombinezon WAR. Nie jestem przekonany czy może go otrzymać Partyzant innej klasy niż Grenadier, ale chyba pojawią się takie możliwości. Lubię grać tematycznie, stąd w mojej opinii pancerz ciężki (którym to jest “WAR”) powinien być noszony przez Grenadiera i EWENTUALNIE Specjalistę. Snajper, Agent PSI oraz Łowca powinni mieć w mojej opinii pancerze klasyczne lub lekkie, niekrępujące ruchów oraz zapewniające większą mobilność. Stąd też wybór zawężamy do Specjalistów oraz Grenadierów, a jeśli gra ograniczy mnie dalej to wiadomo – dostanie Grenadier z największą liczbą głosów. Co prawda Laro Fan oraz Luncheon Meat mają już teraz swoje pancerze specjalne, jednak nic nie szkodzi aby się z kimś zamienili. A więc, kto otrzyma nowiutki pancerz “WAR”?

This poll is closed! Poll activity:
Start date 02-04-2021 09:00:33
End date 06-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto otrzyma pancerz WAR. Wybierz do 2 partyzantów:

 

Na Wasze głosy czekam tym razem z racji świąt do wtorku, 06.04.2021, do godziny 12:00.

Spocznij!

-->

Jeden komentarz do "Let’s Play XCOM 2 (część 26)"

  • 3 kwietnia 2021 at 23:15
    Permalink

    Ja tak tylko wtrącę, że jakby ktoś chciał zagrać paralelnie z Razorem to XCOM dwójeczka jest do zgarnięcia na Good Old Games za niewiele ponad 17 złotych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków