Let’s Play XCOM 2 (część 26)

Czołem Partyzanci! Dziś przed Wami obowiązkowa wycieczka którą sami zaplanowaliście. Lecimy do Nowej Australii zmierzyć się z pewnym nadajnikiem, który wciąż nadaje. Co nas czeka? Kto nas zaskoczy? I jakie błędy popełni tym razem Dowódca podczas wydawania poleceń? Możecie sprawdzić już teraz!

 

Przyznam szczerze, że w trakcie cut scenki spodziewałem się, iż zaraz nad nami pojawi się ogromna flota Obcych, próbująca zestrzelić statek-bazę. Ale emocje na bok, bo przed Wami kolejna decyzja. Obecnie nie mamy żadnych znaczących wyborów do podjęcia, niemniej na pewno jakaś misja jest przed nami. W związku z tym tradycyjnie, proszę Was o podjęcie decyzji osobowych:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 02-04-2021 09:00:33
End date 06-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto weźmie udział w nadchodzącej misji. Wybierz do 3 wojaków:

 

Jak zapewne zauważyliście, produkujemy kombinezon WAR. Nie jestem przekonany czy może go otrzymać Partyzant innej klasy niż Grenadier, ale chyba pojawią się takie możliwości. Lubię grać tematycznie, stąd w mojej opinii pancerz ciężki (którym to jest “WAR”) powinien być noszony przez Grenadiera i EWENTUALNIE Specjalistę. Snajper, Agent PSI oraz Łowca powinni mieć w mojej opinii pancerze klasyczne lub lekkie, niekrępujące ruchów oraz zapewniające większą mobilność. Stąd też wybór zawężamy do Specjalistów oraz Grenadierów, a jeśli gra ograniczy mnie dalej to wiadomo – dostanie Grenadier z największą liczbą głosów. Co prawda Laro Fan oraz Luncheon Meat mają już teraz swoje pancerze specjalne, jednak nic nie szkodzi aby się z kimś zamienili. A więc, kto otrzyma nowiutki pancerz “WAR”?

This poll is closed! Poll activity:
Start date 02-04-2021 09:00:33
End date 06-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto otrzyma pancerz WAR. Wybierz do 2 partyzantów:

 

Na Wasze głosy czekam tym razem z racji świąt do wtorku, 06.04.2021, do godziny 12:00.

Spocznij!

-->

Jeden komentarz do "Let’s Play XCOM 2 (część 26)"

  • 3 kwietnia 2021 at 23:15
    Permalink

    Ja tak tylko wtrącę, że jakby ktoś chciał zagrać paralelnie z Razorem to XCOM dwójeczka jest do zgarnięcia na Good Old Games za niewiele ponad 17 złotych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 pozostało znaków