Let’s Play XCOM 2 (część 27)

Nasi Partyzanci wracają! Przed Wami zaskakująca misja która wyskoczyła jak spod ziemi (a może i w tym przypadku dosłownie – spod Ziemi). Dowódca się jej nie spodziewał ani trochę, a Wy? No i najważniejsze – czy samo jej pojawienie się to jedyne zaskoczenie które przyniosła? Sprawdźcie sami jakie siły rzucili na nas Obcy, oraz jak spisali się poszczególni Wojacy. Kto zawiódł a kto okazał się czarnym koniem misji? Możecie sprawdzić już teraz!

 

A teraz małe podsumowanie – gra zaskoczyła mnie bardzo szybką priorytetową misją, choć teraz z perspektywy czasu wiem, że mogłem się domyślać takiego obrotu sprawy. Wszak po zbadaniu fiolki mieliśmy dokładnie taką samą sytuację. To spowodowało że 2 partyzantów z największą liczbą głosów nie mogło wziąć udziału w misji! Ale ale – pamiętając Wasz wybór z 17 części naszego Let’s Play, wchodzą oni automatycznie do puli na kolejną misję! To oni poprowadzą resztę ekipy do sprawdzenia zaparkowanego w nielegalnym miejscu UFO. Gratulujemy Luncheon oraz Gal – szykujcie już bloczki mandatowe! Drobna uwaga – tym razem zdecydowałem się na obu Partyzantów, gdyż otrzymali taką samą liczbę głosów na pozycji lidera! Z listy wyboru wypadają również kontuzjowani, jednak dostępny pozostaje Erhard von Atin – najwyżej jego szkolenie zostanie przerwane (jeśli to możliwe), tak jak miało to miejsce w przypadku Gala Anonima. Uwaga, przypominam jeszcze raz – mamy 4 dostępne miejsca, dwa są już zaklepane! A więc… decydujcie:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 09-04-2021 09:00:33
End date 12-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto skontroluje UFO. Wybierz do 2 wojaków:

 

Dwa odcinki temu, wspólnie podjęliśmy decyzję o zachowaniu funduszy na inne wydatki – jednak przed tą misją chciałbym je jednak spożytkować choć odrobinę (tak, wiem że nie jesteśmy bogaci, ale zawsze będzie brakować). W związku z tym czeka Was decyzja którą z broni Łowców ulepszamy. Do wyboru Ostrze fuzyjne lub Strzelba “Sztorm”. Moje zdanie jeśli obejrzeliście odcinek znacie, ale ja chętnie wysłucham Waszego – również w komentarzach ewentualną argumentację! Poniżej dla przypomnienia informacje o sprzęcie oraz koszt :

A więc?

This poll is closed! Poll activity:
Start date 09-04-2021 09:00:33
End date 12-04-2021 12:00:00
Poll Results:
Czy produkujemy teraz jakiś przedmiot? Jeśli tak, to który?

 

Na Wasze głosy będę czekał tradycyjnie do poniedziałku (12.04.2021) w samo południe!

 

 

-->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków