Let’s Play XCOM 2 (część 19)

Kolejny odcinek o naszych dzielnych Partyzantach FŚGK.PL już przed Wami oraz na YouTube. Tym razem na początku chciałem Was serdecznie przeprosić za drobne problemy z aplikacją nagrywającą, na szczęście szybko udało się im zapobiec, dzięki czemu możecie cieszyć się kolejną przygodą naszych rebeliantów. A co w dzisiejszym odcinku? Czy pojawia się jakiś ciekawy plot twist? Myślę, że 19 część naszego Let’s Playa może przynieść sporo nadziei dla wszystkich walczących z opresją z kosmosu! Zresztą, przekonajcie się sami!

 

A teraz zapraszam Was do ankiet. Tym razem będzie ich mniejsza liczba, gdyż plan wydaje mi się wyjątkowo klarowny: sprawdzamy UFO -> zbieramy zasoby -> atakujemy placówkę. Wszystko mam nadzieję rozstrzygnie się w trakcie 4-5 “growych” dni. Niemniej o dwóch rzeczach musicie zdecydować Wy, drodzy czytelnicy. Pierwsza z nich to oczywiście – kto sprawdzi UFO? W ankiecie pomijam Martina Crowleyusa, który to odbywa dalsze szkolenie w komorze PSI.

This poll is closed! Poll activity:
Start date 03-02-2021 09:00:33
End date 08-02-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto weźmie udział w nadchodzącej misji. Wybierz do 3 wojaków:

 

Drugie pytanie jest szybkie i proste. Zgodnie z Waszym wyborem, w ataku na placówkę obcych “nadreprezentowana” będzie grupa Grenadierów. Jednak wybierając skład na misję pominięty z przyczyn oczywistych był Laro Fan który, jak się składa, jest jej reprezentantem. Luncheon Meat jest przez Was desygnowany jako lider, podczas gdy Paola Santini oraz Jacob Skalski otrzymali dokładnie taką samą liczbę głosów. Pytanie więc brzmi – czy wpuszczamy na miejsce drugiego Grenadiera Laro Fana, aby odpłacił Obcym za to co mu (być może! To tylko spekulacje gdyż nie chce o tym jeszcze rozmawiać!) zrobili? A może wybór pozostaje bez zmian i w moich rękach pozostanie wybór na misję Jacoba lub Paoli?

This poll is closed! Poll activity:
Start date 03-02-2021 09:00:33
End date 08-02-2021 12:00:00
Poll Results:
Czy Laro Fan ma atakować placówkę i odpłacić Obcym pięknym za nadobne?

 

VIGLIO CONFIDO!

-->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków