Let’s Play XCOM 2 (część 9… i wywiad z SithFrogiem)

Zapraszamy Was dzisiaj na 9 odcinek naszego Let’s Playa. Tym razem w odrobinę zmienionej formie – otóż przed Wami niepowtarzalna okazja aby poznać odrobinę bardziej naszego Sith Żabsona! W związku z tym koniecznie dajcie znać w komentarzach jak wypadła taka forma.  A tymczasem zapraszam Was na dzisiejszy odcinek, który mam nadzieję dostarczy Wam wiele emocji:

 

Proszę również Was drodzy czytelnicy, którzy zdecydowaliście się na użyczenie swoich alter ego na potrzeby naszej rozrywki i walki w obronie ludzkości, o informację w komentarzach, poprzez maila lub YouTube czy Wy również chcielibyście przedstawić się odrobinę bardziej reszcie oglądających. Liczę na to że tak, i w ten oto sposób przerobimy również część odcinków na modłę krótkiego wywiadu lub talk show.

Ku chwale Ziemi!

-->

Kilka komentarzy do "Let’s Play XCOM 2 (część 9… i wywiad z SithFrogiem)"

 • 23 października 2020 at 08:40
  Permalink

  Wywiad z Sithfrogiem bardzo spokojny. Spodziewałem się ostrzejszych pytań. I prób zdemaskowania człowieka, któremu podoba się film Super Mario Bros.

  Reply
  • 23 października 2020 at 09:03
   Permalink

   Mogę się wytłumaczyć! W momencie nagrywania odcinka nie miałem o tym pojęcia! 😀

   Reply
  • SithFrog
   23 października 2020 at 09:06
   Permalink

   To jest bezprecedensowy atak na moją osobę! Polityczny atak oczywiście! Proszę zdemaskować IP Elmera, zapewne łączy się z innej planety, a jego pobratymców próbujących zabijać ziemian widzimy na filmie!

   Reply
 • 23 października 2020 at 16:27
  Permalink

  Bardzo podoba mi się ten pomysł, miło lepiej poznać towarzyszy broni. Zatem jeśli będą chętni, to chyba warto kontynuować. Ja też nie mam oporów przed występem, ale wolałbym jednak posłuchać w pierwszej kolejności zdecydowanie bardziej zasłużonych partyzantów, takich jak właśnie SithFrog.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków