Ameryka, USA etc

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Do czasu ustalenia podpalacza to bym się wstrzymał z obarczaniem prawaków (choć jest to możliwe, owszem).
Nie pamiętam, żebyś czekał na zakończenie śledztwa w sprawie płonącej limuzyny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Bo tam było nagranie wideo :) Tylko trza poszukać.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Bo tam było nagranie wideo :) Tylko trza poszukać.
A skąd wiesz, że to nie prowokacja? W końcu spalili auto muzułmanina imigranta, może nieprzypadkowo? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

SithFrog pisze:
snt pisze:Bo tam było nagranie wideo :) Tylko trza poszukać.
A skąd wiesz, że to nie prowokacja? W końcu spalili auto muzułmanina imigranta, może nieprzypadkowo? :>
W teorie spiskowe wierzą tylko oszołomy :>
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Obawiam się, że gdyby policzyć spalone samochody przez wyznawców różnych ideologii, różnych grup religijnych i narodowościowych to biali prawicowcy mogliby być dość daleko w rankingu ;) To bardzo popularny sport w różnych częściach świata, np. bardzo lubią uprawiać go jak najbardziej lewicowi antyglobaliści jak i radosna młodzież z paryskich przedmieść czy czarnoskórzy Amerykanie wystraszeni brakiem prądu. Skończmy więc może z tym sloganem "tak się bawi prawica/lewica", skoro oczywiste jest, że bez względu na poglądy ludzie, którzy reprezentują ich najbardziej skrajne odłamy i tak zawsze będą skłonni do przemocy, niszczenia mienia i aktów wandalizmu. Po obu stronach.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Zolt »

Może od razu zamknijmy forum, jak masz wyrażać takie zrównoważone opinie! ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Voo pisze:skoro oczywiste jest, że bez względu na poglądy ludzie, którzy reprezentują ich najbardziej skrajne odłamy i tak zawsze będą skłonni do przemocy, niszczenia mienia i aktów wandalizmu. Po obu stronach.
No widzisz, dla snt oczywiste bylo tylko kiedy to dotyczylo lewicy. ;)

A tak na serio to wrzucanie do calego wora dyskusyjnego skrajnych przypadkow jest bez sensu, ale zawsze wydaje sie "mocne". Ot ludzka natura.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Uber nie wziął udziału w taksówkarskim proteście i dostaje po uszach:

http://www.thedrive.com/news/7204/why-u ... tion-order
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Uber nie wziął udziału w taksówkarskim proteście i dostaje po uszach:

http://www.thedrive.com/news/7204/why-u ... tion-order
Bombardowac Irak - dobrze. Nie wpuścić 2 irakijczykow - zle. Pycha.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Turtles pisze:Tzn ja nie widziałem tych tytułów na gazeta.pl, ale to ja.
Przepraszam, nie zauważyłem wcześniej twojego posta. Uwierz mi, że takie właśnie były, zwróciłem na to uwagę. Nie masz powodu żeby mi nie wierzyć, przecież nie pracuję w Agorze ;)

Trumposraczka na dziś - pierwsza akcja przeciw terrorystom za kadencji Trumpa zakończyła się "tragicznie" bo komandosi zabili kilkunastu terrorystów ale zginął jeden Amerykanin. Wina Trumpa jakby co. W życiu nie myślałem, że amerykański prezydent wywoła u nich większą wściekliznę niż PiS.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Turtles »

Jak już oburzamy się o tendecyjność relacji ze stanów to gwoli uczciwosci można dopisać, że chodzi o SEALS, że trzech zostało rannych i stracili ten swój śmigłowco-samolot.
Nie żeby to miało znaczenie, po prostu.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Człowieku, więcej maszyn amerykańska armia straciła jeżdżąc w styczniu przez kilka dni po polskich drogach! ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Counterman »

Kurde jak już strzelają w meczetach w Kanadzie to ja nie wiem co się dzieje...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kanada- ... 47925.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Po glosowaniu ws. Brexitu tez ataki na imigrantow sie nasilily, wiec imho zadna niespodzianka.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Spokojnie, poczekajmy na jakiekolwiek informacje o zamachowcach.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: boncek »

Tak trochę w temacie meczetów, to niezły bałagan mają teraz Amerykanie z tym dekretem o zakazie wypuszczania emigrantów z krajów muzułmańskich. Bo nagle okazało się, że w tej kategorii są też np. pracownicy Google z podwójnym obywatelstwem, którzy nie mogą wrócić do kraju z z delegacji. ;) Ja rozumiem takie rzeczy w Polsce, która wolna jest dopiero od roku, ale w USA to jednak trochę żen.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Spokojnie, poczekajmy na jakiekolwiek informacje o zamachowcach.
Two suspects were arrested. No details have been officially confirmed by the Quebec police, however, according to TVA Nouvelles, one of the detained suspects had a Québécois* background, while the other had an Arab background. One of the two suspects is 27 years old.

* - czyli taki na pol lokalny. Czyli juz nie indianin, ale jeszcze nie imigrant ;)
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Counterman »

boncek pisze:Tak trochę w temacie meczetów, to niezły bałagan mają teraz Amerykanie z tym dekretem o zakazie wypuszczania emigrantów z krajów muzułmańskich. Bo nagle okazało się, że w tej kategorii są też np. pracownicy Google z podwójnym obywatelstwem, którzy nie mogą wrócić do kraju z z delegacji. ;) Ja rozumiem takie rzeczy w Polsce, która wolna jest dopiero od roku, ale w USA to jednak trochę żen.
Też czytałem, że straszny bałagan się zrobił. W ogóle podobno pierwszym "imigrantem" zatrzymanym na granicy był Irakijczyk pracujący dla armii USA od 10 lat.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://www.cbc.ca/beta/news/canada/mont ... -1.3957686

Mega lewicowy Kanadyjski portal pisze, że krzyczeli Allah Akbar. Szkoda, że ni napisali, czy meczet był Szyicki, czy Sunnicki.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

boncek pisze:Ja rozumiem takie rzeczy w Polsce, która wolna jest dopiero od roku, ale w USA to jednak trochę żen.
Muzułmanie nie mogą wjeżdżać do naszego kraju? :|
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Voo pisze:
boncek pisze:Ja rozumiem takie rzeczy w Polsce, która wolna jest dopiero od roku, ale w USA to jednak trochę żen.
Muzułmanie nie mogą wjeżdżać do naszego kraju? :|
Do juesej też mogą. Kryterium nie jest religia tylko obywatelstwo. Indonezyjczyk, Malezyjczyk, Francuz wjedzie bez problemu.
Matthias[Wlkp] pisze:http://www.cbc.ca/beta/news/canada/mont ... -1.3957686

Mega lewicowy Kanadyjski portal pisze, że krzyczeli Allah Akbar. Szkoda, że ni napisali, czy meczet był Szyicki, czy Sunnicki.
Pewnie dlatego media nie podają ich nazwisk.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: boncek »

Voo pisze:
boncek pisze:Ja rozumiem takie rzeczy w Polsce, która wolna jest dopiero od roku, ale w USA to jednak trochę żen.
Muzułmanie nie mogą wjeżdżać do naszego kraju? :|
Oj Voo, no nie udawaj głuptaska, chodziło mi o to, że tak nieprzemyślane i naprędce wprowadzone ustawy to raczej nasza domena.
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Theeck »

Counterman pisze:Kurde jak już strzelają w meczetach w Kanadzie to ja nie wiem co się dzieje...
A przecież to w Polsce sami rasiści i antysemici. Lewaccy intelektualiści wyjaśnijcie mi to, bo się pogubiłem tak, że aż mi się moje sojowe latte od miłujących pokój krówek z wolnego wybiegu i fertrejdowych ziarenek kawy porozlewało :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Larofan »

lepsze polskie gufno w polu ;)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

W radiu usłyszałem dzisiaj, że jeden z zatrzymanych zamachowców jest Marokańczykiem. Obaj zamachowcy ponoć studiują na lokalnym Uniwersytecie Laval.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Jak to jest, że lewicowy prezydent mógł 20 lat temu bez przeszkód mówić to, za co Trump odsądzany jest od czci i wiary?

phpBB [video]
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:lepsze polskie gufno w polu ;)
...niż fiołki w Neapolu!

52 Dębiec for lajf!
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Larofan »

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Ile razy już to grali... :zzz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Larofan »

czytalem gdzies ze tym razem wyszlo ze jest poparcie 1/3 kalifornijczykow
jeszcze pare 'trumpow' i new california republic bedzie faktem ;)
Spoiler:
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:czytalem gdzies ze tym razem wyszlo ze jest poparcie 1/3 kalifornijczykow
jeszcze pare 'trumpow' i new california republic bedzie faktem ;)
A jaka jest podstawa prawna? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Larofan pisze:czytalem gdzies ze tym razem wyszlo ze jest poparcie 1/3 kalifornijczykow
jeszcze pare 'trumpow' i new california republic bedzie faktem ;)
Spoiler:
Obrazek
Gwiazda czerwona już jest na swoim miejscu :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Bambusek »

USA od lat robi przesiew jeśli chodzi o to, kogo wpuszczają a kogo nie i nie było problemu, a teraz nagle wielka afera.

Jedyne co tu widzę faktycznie pojebane to robienie problemów posiadaczom Zielonej Karty.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

Bambusek pisze:USA od lat robi przesiew jeśli chodzi o to, kogo wpuszczają a kogo nie i nie było problemu, a teraz nagle wielka afera.

Jedyne co tu widzę faktycznie pojebane to robienie problemów posiadaczom Zielonej Karty.
+1

Dopiero co się nasłuchałem problemów znajomych, których prawie zawrócili z powrotem do PL, bo młode małżeństwo bez dzieci z Europy wschodniej takie podejrzane. A lecieli do US&A na rejs po Hawajach za grubą kasiorę.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Gregor pisze:Dopiero co się nasłuchałem problemów znajomych, których prawie zawrócili z powrotem do PL, bo młode małżeństwo bez dzieci z Europy wschodniej takie podejrzane. A lecieli do US&A na rejs po Hawajach za grubą kasiorę.
What? To musieli chyba cos na granicy chlapnąć albo ledwo co po angielsku gadac. Oni na prawde za sama twarz ludzi nie zawracaja.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

LLothar pisze:
Gregor pisze:Dopiero co się nasłuchałem problemów znajomych, których prawie zawrócili z powrotem do PL, bo młode małżeństwo bez dzieci z Europy wschodniej takie podejrzane. A lecieli do US&A na rejs po Hawajach za grubą kasiorę.
What? To musieli chyba cos na granicy chlapnąć albo ledwo co po angielsku gadac. Oni na prawde za sama twarz ludzi nie zawracaja.
Możliwe, tylko jedno z nich dobrze po usańsku mówi.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Gregor pisze:
LLothar pisze:
Gregor pisze:Dopiero co się nasłuchałem problemów znajomych, których prawie zawrócili z powrotem do PL, bo młode małżeństwo bez dzieci z Europy wschodniej takie podejrzane. A lecieli do US&A na rejs po Hawajach za grubą kasiorę.
What? To musieli chyba cos na granicy chlapnąć albo ledwo co po angielsku gadac. Oni na prawde za sama twarz ludzi nie zawracaja.
Możliwe, tylko jedno z nich dobrze po usańsku mówi.
No i tu jest problem. Znam czlowieka, ktory w ambasadzie starajac sie o wize zazartowal pytany czy planuje popelnic przestepstwa w USA - odparl "jeszcze nie". Bum, proces wizowy przedluzyl sie, decyzja odmowna. Dla nich ma byl latwo, prosto i przejrzyscie, bez zartow i niedomowien.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Larofan »

to nie jest madry pomysl zartowac przy tym o czymkolwiek raczej
to jak zartowanie z bomb przy odprawie lotniczej...

pozytywne jest to ze hamburgeiros przy wejsciu do strefy schengen musza stac do odprawy w okienu dla 'not UE' razem z tabunami ciemnych ktorych sami trzymaja na swoich granicach, peruwianczykow, chilijczykow i kogo tam jeszcze (ku uciesze ciemnych wlasnie :) )
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

http://www.theglobeandmail.com/news/nat ... icle+Links

The suspect in the deadly attack on a Quebec City mosque was known in the city’s activist circles as an online troll who was inspired by extreme right-wing French nationalists, stood up for U.S. President Donald Trump and was against immigration to Quebec – especially by Muslims.

Zaoszczedze Wam klika - pan jest zupelnie bialy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:http://www.theglobeandmail.com/news/nat ... icle+Links

The suspect in the deadly attack on a Quebec City mosque was known in the city’s activist circles as an online troll who was inspired by extreme right-wing French nationalists, stood up for U.S. President Donald Trump and was against immigration to Quebec – especially by Muslims.

Zaoszczedze Wam klika - pan jest zupelnie bialy.
Trzeba poczekać na śledztwo i jego wyniki. Może był chory psychicznie, w depresji, albo miał kłopoty rodzinne.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:
LLothar pisze:http://www.theglobeandmail.com/news/nat ... icle+Links

The suspect in the deadly attack on a Quebec City mosque was known in the city’s activist circles as an online troll who was inspired by extreme right-wing French nationalists, stood up for U.S. President Donald Trump and was against immigration to Quebec – especially by Muslims.

Zaoszczedze Wam klika - pan jest zupelnie bialy.
Trzeba poczekać na śledztwo i jego wyniki. Może był chory psychicznie, w depresji, albo miał kłopoty rodzinne.
Ja tam myślę że na pewno grał w gry.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: PIOTROSLAV »

Llo +1
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Bambusek »

LLothar pisze: Ja tam myślę że na pewno grał w gry.
Doom z maja był w wielu przecenach w trakcie zimowych wyprzedaży, więc dobry trop.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://www.lfpress.com/2017/01/30/londo ... -park-says

Chcą zrobić z mojego miasta "sanctuary city"... Tylko, że bez tutejszego odpowiednika NIP-u, który rozdaje urząd federalny, nie można dostać pracy, założyć konta w banku ani pójść do lekarza...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Wiecej Trumpa.
"You have a bunch of bad hombres down there," Trump told Pena Nieto, according to the excerpt given to AP. "You aren't doing enough to stop them. I think your military is scared. Our military isn't, so I just might send them down to take care of it."
http://abcnews.go.com/Politics/wireStor ... s-45205127

Mysle, ze jakiekolwiek myslenie o USA jako gwarancie bezpieczenstwa Polski w obecnych czasach jest tak naiwne jak odposywanie na maile ksiezniczkom z Nigerii.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Theeck »

Ja jakoś nie dostaje maili od księżniczek z Nigerii. Ale może to dlatego, że nie mieszkam w bogatej Norwegii :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Llothar nie wierz w fake newsy mediów niechętnych Trumpowi. Przecież Meksowie sami temu zaprzeczają.

Tak samo jak rzekomo Trump miał rzucić słuchawką premierowi Australii - z tym że premier Australii dementuje.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Turtles »

Powiedział snt wracając do czytania fox news
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

snt pisze:Llothar nie wierz w fake newsy mediów niechętnych Trumpowi. Przecież Meksowie sami temu zaprzeczają.

Tak samo jak rzekomo Trump miał rzucić słuchawką premierowi Australii - z tym że premier Australii dementuje.
SNT czytaj wiecej niz naglowki :P. Przeciez w moim linku jest wyjasnione skad sie cytat wzial.

Co do tonu wypowiedzi ws. Australii, przeczytaj tweety @realDonaldTrump
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

phpBB [video]
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
ODPOWIEDZ