TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: Sobies »

Tak z nudów wymyśliło mi się, że założę temat w którym każdy z nas będzie mógł wpisać swoje TOP3 najlepszych gier nieuchronnie kończącego się 2016 roku. Proponuję dwie kategorie: AAA oraz Indyki

Z mojej strony:

AAA
1. Doom (Totalnie bez zastanowienia. Nawet jakby mnie któś obudził w środku nocy i zapytał "Sobies najlepsza gra tego roku w jaką grałeś? To półprzytomny powiedziałbym DOOOOOM!!)
2. Dark Souls III (Najłatwiejsza z całej serii, co nie zmienia faktu, że 100000x lepsza od II części. Teraz niech ogłaszają Bloodborne II)
3. Battlefield 1 (Na III miejsce wrzuciłem coś online. Myślałem między Overwatch, przy którym bawiłem się świetnie, ale jednak BF1 zamiata po całości)

Indyki:
1. Alienation (Co tu komentować, Jarecki i Dogy wiedzą wszystko :* )
2. Furi (Nie ukończyłem tej gry, ale znajdę kiedyś taką moc w sobie aby ją dokończyć. To II miejsce w głównej mierze przez wybitny soundtrack, ale i sama gra jest zwyczajnie zajebista i dająca mega satysfakcję z każdego kolejnego bossa.
3. Salt and Sanctuary (Chciałem wpisać Helldivers za te zajebiste wieczory z Jareckim i Dogy'm, ale to produkcja z 2015. Dlatego jako III miejsce bez zastanowienia wpisuję obecnie ogrywany Salt and Sanctuary)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: SithFrog »

Nie gram w nowości, dla mnie w 2016 najlepszy był Wiedźmin 3, którego kupiłem na wyprzedaży w grudniu 2015 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: Halaster »

W sumie w tym roku gralem naprawde niewiele na konsoli, zdecydowanie wiecej czasu spedzilem przy pececie.

Co do gier AAA to wlasciwie warto wymienic tylko Overwatch - gram ciagle i ciagle nie mam dosc :)

Z indie tylko Kingdom mnie wciagnelo, poza tym niewiele gralem!

Chyba sie starzeje, wyglada na to ze w tym roku nie przeszedlem na konsoli ani jednej gry..
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: Kalten »

Zazwyczaj nie kupuję gier na premierę, ale coś się w tym roku trafiło.
Moje TOP 3 AAA (w indyki nie gram więc nie będzie :P)
1. Dirt Rally - najlepsza rajdówka w jaką kiedykolwiek grałem. Uwielbiam tą grę i nie mogę przestać w nią grać.
2. Assetto Corsa - miałem tej gry w ogóle nie kupować, ale zagrałem na WGW. Ma zajebisty model jazdy. Na kierownicy frajdę sprawia samo prowadzenie aut.
3. Rise of the Tomb Raider - dopiero zacząłem grać, ale już wiem że mi się bardzo podoba :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: Jarecki »

1. Battlefield 1
2. Rise of the Tomb Raider
3. Fifa 17
Indyki:
1. Alienation (Co tu komentować, Jarecki i Dogy wiedzą wszystko :* )
Sam jesteś Indyk ;-)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: TOP 3 Konsolowego 2016-ego roku

Post autor: Dogy »

Dla mnie gra roku to Doom, bezapelacyjnie. Dawno nie miałem tak ,że skończyłem grać - było mi mało, więc zrobiłem platyne i nadal grałem :). Czysty Fun.
ODPOWIEDZ