Jaki telefon?

... nie to, o czym myślisz

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Kurde, ale się załatwiłem :/ Kupiłem sobie etui, które jest dosyć grube i ma obudowane gniazdo od słuchawek przez co nie mieści mi się wtyczka od moich starych słuchawek. Brakuje jej niewiele, ale jednak. Wchodzi tylko taka mała jak ta na zdjęciu z czerwonym kabelkiem. Macie może jakiś sensowny pomysł co z tym można zrobić? Jest jakaś przedłużka z mała wtyczką? Nie znalazłem nic na Allegro oprócz przedłużacza 1,5m :/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Dzięki bardzo, jestem uratowany :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Jaki telefon?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Odkryłem chyba, dlaczego moja Motorola zamulała - zbyt wolna karta SD. Zakupiłem jakąś Samsunga 80/50 (odczyt/zapis) i widzę ogromną różnicę. Trudno powiedzieć, jaka była ta stara, ale teraz zapisane albumy w Spotify pokazują się pod razu, a nie po 10 sekundach.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

Matthias[Wlkp] pisze:Odkryłem chyba, dlaczego moja Motorola zamulała - zbyt wolna karta SD. Zakupiłem jakąś Samsunga 80/50 (odczyt/zapis) i widzę ogromną różnicę. Trudno powiedzieć, jaka była ta stara, ale teraz zapisane albumy w Spotify pokazują się pod razu, a nie po 10 sekundach.
Teej, i widzisz, tak narzekales na najlepszy telefon swiata w niskiej cenie ;)

Moto G FTW!
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Jaki telefon?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak btw, to tą kartę pamięci kupiłem do mojego służbowego Galaxy S2 jak był nowy ;)
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Jaki telefon?

Post autor: Gregor »

Llo będzie polecał przez następny rok :P

http://www.androidauthority.com/moto-g4 ... on-692871/

Jak cena nie będzie z dupy to taka nowa moto G plus wygląda na spory upgrade z mojej moto G2. W sumie to taka obecna moto X Play z mniejszą baterią. Czekam czy nie zrobią następcy właśnie tego ostatniego i będę miał mocny typ co brać pod koniec roku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Jaki telefon?

Post autor: ThimGrim »

Mam G4 i jest git.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Gregor pisze:Llo będzie polecał przez następny rok :P

http://www.androidauthority.com/moto-g4 ... on-692871/

Jak cena nie będzie z dupy to taka nowa moto G plus wygląda na spory upgrade z mojej moto G2. W sumie to taka obecna moto X Play z mniejszą baterią. Czekam czy nie zrobią następcy właśnie tego ostatniego i będę miał mocny typ co brać pod koniec roku :)
Niestety ceny jednak trochę z dupy - 1199zł za G4 i 1399zł za wersję Plus. Poza tym ten kwadratowy przycisk (LINK) wygląda koszmarnie.
Llo będzie miał trudne zadanie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Jaki telefon?

Post autor: Jutsimitsu »

Yup, zwłaszcza że LG G3 za 1000 zł znajdziesz a i lepsze jest. Chyba Moto G powoli przestaje być "najlepszym telefonem w niskiej cenie" ;). Na dodatek G4 można za 1400-1500 dostać i już na pewno przebija Moto G :P
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

Trudny orzech do zgryzienia bedzie ze wzgledu na cene. Moto G bylo swietne, bo bylo dobre i tanie. G4 juz sie robi niestety drozsze. W sytuacji kiedy patrzymy juz na 1000zł+ to lepiej wziac Nexusa 5X, ktory jest juz za 1060zł...

I jak pisze Jutsi LG G3 tez jest w takiej samej cenie. Jeszcze przez pare miesiecy Moto G3 bedzie dobrym wyborem, ale czas ucieka.

Tak zupelnie bez zwiazku z tematem, jesli ktos poszukuje kogos od marketingu szeptanego w kategorii smartfonow to polecam PPHU L.Othar, namiary na priv, dobre ceny.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Jaki telefon?

Post autor: Gregor »

No patrząc na cenę trochę słabo, chociaż do jesieni będzie taniej, kiedy będę szukał telefonu. Może tańsza wersja tego co pokaże Moto w czerwcu będzie bardziej optymalna? Zobaczymy.

Na pewno nie będę chciał starych flagowców w stylu G3 i jednak wolę czystego androida z jakimś dłuższym wsparciem. W dzisiejszych czasach zamyka mnie w to w Moto i Nexusach. Z tym, że Nexusy z ostatnich 2 lat jakoś mi się nie podobały.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Jaki telefon?

Post autor: ThimGrim »

No i jest jeszcze Xiaomi. Z pełną gwarancją realizowaną w Polsce (chyba we Wrocławiu). Problem jest tylko taki, że nie ma za bardzo jak oglądnąć telefon przed zakupem.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: Halaster »

No właśnie, mam ten sam problem - co wybrać, Huawei P8, Nexus 5X czy LG Flex 2?

Wszystkie mniej więcej w podobnej cenie.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: Halaster »

Help, chciałem dziś kupić po pracy ;)
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

a LG G4?
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Jaki telefon?

Post autor: PIOTROSLAV »

Weź coś z WinMobile i będziemy się wszyscy śmiali :)
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: Halaster »

G4 trochę za drogi, jednak 1400 - pozostałe są w okolicy 1000.

Natomiast win mobile bym chętnie wziął, ale lumia 950 jest za droga ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Jaki telefon?

Post autor: ThimGrim »

Xiaomi
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Jaki telefon?

Post autor: Jutsimitsu »

A jaka to różnica Halu, przecież i tak rozwalisz za 3 miesiące i kupisz nowy. (Przynajmniej takie tempo chyba masz)
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: Halaster »

W końcu kupiłem HTC A9 - zapłaciłem 1100, może nie ma super specyfikacji, ale jakosc wykonania miażdży wszystkie Chińczyki.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Jaki telefon?

Post autor: ThimGrim »

Mówi się: masakruje lewackie słuchawki z Korei Płn.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Jaki telefon?

Post autor: Voo »

Kurde, chce wziąć nową komórkę w abonamencie i u wszystkich operatorów 90% oferty (sensownej) to aparaty z ekranem 5 cali lub większe :P Cos tam sobie znajdę 4,5 cala (może) ale jak tendencja będzie się nasilać to niedługo wszyscy będą chodzić z tabletem przy uchu.

Obawiam się, że wkurzała by mnie taka komórka, w sensie - jak się gdzieś wychodzi bez żadnej kurtki, marynarki, bez torby etc. jak gdzieś się idzie pobiegać czy na rower albo jak trzeba jedną ręką obsłużyć fona, bo w drugiej kierownica (znaczy wiem, że nie wolno ale jak się bardzo chce to można), mam wrażenie, że sprzęt jest fajny jak się siedzi i bawi telefonem ale trochę nieżyciowy jak się chce mieć funkcjonalne i nieangażujące wszystkich kończyn narzędzie szybkiej komunikacji albo gpsa przy różnych tam aktywnościach.

Jak bardzo się mylę?

Co do tego HTC to jak telefon nie ma wyjmowanej baterii to co się robi jak trzeba wyjąc baterię bo się np. zwiesił i wisi? :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Ja mam w tej chwili 5,5 cala i to jest chyba max bo w w niektórych spodniach jak jest płytsza kieszeń jest trochę niewygodnie. Poza tym nie mam problemu z zabraniem na rower czy rolki. To pewnie zależy też jak kto się ubiera. Ja najczęściej noszę jeansy i telefon ląduje w przedniej lewej kieszeni :)

W poprzednim moim telefonie bez wyjmowanej baterii jak się zwiesił można było go wyłączyć poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku "power". Czasem sam też się zrestartował jak zaliczył zwiechę.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Jaki telefon?

Post autor: ThimGrim »

No ja też chciałem coś małego, a skończyłem z 5,5. W sumie, nie przeszkadza mi ten rozmiar, ale zgadzam się, że to sensu nie ma. Do zabawy, tabelt, do zabawy w pracy, <5 cali. Polecam xperia z3, nadal świetna (z5 comp, to podobno kicha) . I chyba najbardziej poręczna z antków.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Jaki telefon?

Post autor: SithFrog »

Ja mam wspomnianą Xperię Z3 Compact, mniej niż 5 cali, świetna jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: Halaster »

Wg. mnie 5 cali to idealny rozmiar ekranu - używam telefonu 90% czasu jedną ręką i nigdy nie mam żadnego problemu.

Ogólnie to polecam te moje HTC - jedyny minus to chyba średnia bateria, ale reszta jest naprawdę super - szczególnie jakość wykonania - jak w ajfonie za 3 tysiaki - kumplowi który jest kompletnym applefagottem nawet bardziej się podoba od jego 6S.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Jaki telefon?

Post autor: boncek »

Z telefonami jest imho jak z telewizorami. Jak kupiłem Nexusa rok temu, to wydawał mi się monstrualny (6"), ale teraz tak się do niego przyzwyczaiłem, że jak czasem muszę coś zrobić na Kaśki telefonie (iPhone 5) to zastanawiam się jak można na czymś tak maleńkim pracować. Jedynie kiedy daje jej mój telefon i ona z kimś rozmawia, to widząc go przy jej głowie zdaję sobie sprawę, że to jednak jest kawał deski do krojenia. :P

Co do korzystania z jednej ręki to nie ma z tym problemu. Telefon noszę w kieszeni i jest ok. W sumie tylko jedne spodnie są problematyczne pod tym względem, ale one mają dość wysoki stan i przy schylaniu się trochę telefon przeszkadza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Hehe, racja. Wcześniej miałem 4,7 cala, a żona 5,2 i jej wydawał mi się bardzo duży, a teraz zrobił się jakiś dziwnie mały :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Jaki telefon?

Post autor: Jutsimitsu »

Same. Miałem 4,5 calowy, teraz 5,2 i szczerze mówiąc następny będę celował 6 calowy. Już to 5,2 jest niewygodne do przeglądania internetu i innych.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Jaki telefon?

Post autor: Gregor »

No apetyt na ekran rośnie w miarę jedzenia. Teraz mam 5", ale następny telefon kupię 5,5". Problem dla producentów, bo po 6" jedyna możliwość rozwoju to jakieś rozkładane wynalazki:

http://pclab.pl/news70066.html

Tylko ciul wie kiedy to się pojawi tak naprawdę :p
Obrazek
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Jaki telefon?

Post autor: koobik »

Ja po roku korzystania z 4,7 przesiadłem się na kilka dni na 4''. Przemieszanie zachwytu "moge nosic w kieszeni i nie czuc, jest gdzie dac w aucie" z wkurwem, ze slabo sie czyta :)
Ale to chyba win, bo mniej fejsa i pierdół idzie
MarcixM
zielony
Posty: 4
Rejestracja: 8 czerwca 2016, o 20:07

Re: Jaki telefon?

Post autor: MarcixM »

Hej, szukam jakiegoś MOCNEGO etui do Samsunga Galaxy S6 Edge. Nie jakiś tam silikon czy skórzane tylko coś naprawdę mocnego co wytrzyma jakieś małe upadki lub porysowania.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Jaki telefon?

Post autor: Jutsimitsu »

To jakieś aluminium case, ciężko jednak w Polsce takie coś dostać, raczej trzeba z amazona sprowadzić.

Chociaż to już imo lekka przesada. Trzymam LG G2 w skórzanym i kilka razy upadł, nigdy jakoś bardzo poważnie jednak, ale zero rys i tylko bateria ciut krócej trzyma w porównaniu do nowego.
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Jaki telefon?

Post autor: Kalten »

Ja mam LG G4 w etui Verus. Sprawia wrażenie solidnego, ale jeszcze testów nie było ;) Pojawiły się tylko na nim drobne ryski. Dla Samsunga S6 Edge jest np. tu: link
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

MarcixM pisze:Hej, szukam jakiegoś MOCNEGO etui do Samsunga Galaxy S6 Edge. Nie jakiś tam silikon czy skórzane tylko coś naprawdę mocnego co wytrzyma jakieś małe upadki lub porysowania.
Poszukaj czegos na ksztalt Rhino Shield. Ponoc dziala fantastycznie.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Jaki telefon?

Post autor: SithFrog »

MarcixM pisze:Hej, szukam jakiegoś MOCNEGO etui do Samsunga Galaxy S6 Edge. Nie jakiś tam silikon czy skórzane tylko coś naprawdę mocnego co wytrzyma jakieś małe upadki lub porysowania.
Halaster na pewno nie pomoże.
Obrazek
MarcixM
zielony
Posty: 4
Rejestracja: 8 czerwca 2016, o 20:07

Re: Jaki telefon?

Post autor: MarcixM »

Co do etui na samsunga, kupiłem takie https://www.fotogsm.pl/hybrid-card-panc ... 17054.html + do tego szkło hartowane. Znajomy polecił a sam sprawdzę zapewne jak dojdzie we wtorek.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Jaki telefon?

Post autor: boncek »

Chcę sobie kupić net w roamingu na wyjazd do Chorwacji, ale jak patrzę na ceny to trochę mięknę. 15 zeta za 100 mega 30 zeta za 250 mega, 50 za 500, 90 za giga. Damn.. Chyba wezmę 500, choć z drugiej strony zastanawiam się czy tyle w ogóle zużyję przez tydzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

boncek pisze:Chcę sobie kupić net w roamingu na wyjazd do Chorwacji, ale jak patrzę na ceny to trochę mięknę. 15 zeta za 100 mega 30 zeta za 250 mega, 50 za 500, 90 za giga. Damn.. Chyba wezmę 500, choć z drugiej strony zastanawiam się czy tyle w ogóle zużyję przez tydzień.
A w PL zaden operator nie oferuje jakichs sensownych pakietow? Jak my jechalismy pare tygodni temu to zonie moglem dolozyc pakiet 400mb za 25zl (albo 1gb za 50zl). Dziala w calej EU, USA i Turcji.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Jaki telefon?

Post autor: boncek »

No przecież piszę o pakietach. Obrazek Takie są w Plusie. Nie wiem natomiast jak jest u innych, bo mam tam tel,więc raczej nie będę zmieniał specjalnie na jeden wyjazd. ;) bo to chodzi o moją komórkę, nie jakiś router czy coś takiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

boncek pisze:No przecież piszę o pakietach. Obrazek Takie są w Plusie. Nie wiem natomiast jak jest u innych, bo mam tam tel,więc raczej nie będę zmieniał specjalnie na jeden wyjazd. ;) bo to chodzi o moją komórkę, nie jakiś router czy coś takiego.
A no widzisz, bo ja zrozumialem, ze chcesz jakas chorwacka karte skołować.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Jaki telefon?

Post autor: boncek »

Sry, źle się wyraziłem. Bo wiesz, myślę też o nawigacji na trasę, kupić czy nie kupić map, a może Here w offline. I tak wymyśliłem, że pierdolę, wezmę te 500 mega, wrzucę gugla maps i będę mieć info jakby jakieś wypadki czy korki były po drodze.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

boncek pisze:Sry, źle się wyraziłem. Bo wiesz, myślę też o nawigacji na trasę, kupić czy nie kupić map, a może Here w offline. I tak wymyśliłem, że pierdolę, wezmę te 500 mega, wrzucę gugla maps i będę mieć info jakby jakieś wypadki czy korki były po drodze.
Ja uzywalem caly czas Google Maps z regionami offline i chodzilo super. Mialem tez zainstalowane Here ale nie odpalilem jakos ani razu...

Jak ja tam bylem w koncowce maja, to ruchu samochodowego bylo absolutnie zero...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Jaki telefon?

Post autor: boncek »

Regiony offline mam zapisane, ale nie wiem jak to się sprawdzi na takiej trasie. Ale w sumie po co, ile może taką nawigacja zjeść?
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Jaki telefon?

Post autor: Voo »

Wziąłem w końcu Galaxy A3 2016.

Nie jest tytanem wydajności ale do moich zastosowań wystarczy. Do tego jest ładny, ma ekran 4,7 cala czyli chyba ostatni wymiar dający się obsługiwać wygodnie jedną ręką (moją :P ). Nie przekonałem się do 5 cali i większych, niestety. No i co AMOLED to AMOLED. Oglądałem różne telefony w tym np. P9lite, wydajne, świetnie wyglądające i wciąż łapałem się na tym, że nie podoba mi się ekran i że chciałbym, żeby było jak w moim starym S3 mini. No to jest.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Jaki telefon?

Post autor: Dragon_Warrior »

Z czystej ciekawości - jak przedstawiciel sieci dzwoniąc obiecuje telefon gratis w abonamencie a później przychodzą raty po 30 zł na 30 miesięcy to można coś z tym zrobić? :P
Szczęśliwie nie chodzi bezpośrednio o mnie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Jaki telefon?

Post autor: Razorblade »

Zalezy co dokladnie powiedzial... nie wierze w okreslenie "gratis". Za dobrze znam call centery zeby ktos z az taka bzdura wypalil... pewnie bylo "za 0 zl przy podpisaniu umowy" czy inne "bez oplat startowych"...

No i zalezy od sieci. Jesli obiecal "abonament 59" a w rzeczywistosci masz 29 + 30 rata za sprzet to tez ciezko bedzie cos ugrac...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Jaki telefon?

Post autor: LLothar »

Od przyszego miesiaca sluzbowa komorka ma 4GB pakiet (zamiast 1GB) bez dodatkowych kosztow w calej UE :D
Awatar użytkownika
MajinFox
Bookworm
Posty: 183
Rejestracja: 5 maja 2014, o 19:00
Kontakt:

Re: Jaki telefon?

Post autor: MajinFox »

Dragon_Warrior pisze:Z czystej ciekawości - jak przedstawiciel sieci dzwoniąc obiecuje telefon gratis w abonamencie a później przychodzą raty po 30 zł na 30 miesięcy to można coś z tym zrobić? :P
Szczęśliwie nie chodzi bezpośrednio o mnie :D

Nie, bo konsultant mówi "telefon za 0zł na start", a w podsumowaniu mówi ile wynosi cały koszt na fakturze miesięcznie.
UWAGA!!! WAŻNE
Właśnie nabiłem sobie kolejnego posta, proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Dziękuję.

http://majinfox.blogspot.com/

http://przegralem-zycie.blogspot.com/
ODPOWIEDZ