Luźno o grach

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: boncek, Zolt

Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6404
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

Toz mówie, że nisza ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1879
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Luźno o grach

Post autor: Ptaszor »

Trzeci dzień ściągania GTA... lepiej, żeby było tego warte.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5833
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Ptaszor pisze:Trzeci dzień ściągania GTA... lepiej, żeby było tego warte.
:D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Czym wy to ściągacie, modemem?
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Czym wy to ściągacie, modemem?
Może wąskie gardło jest po stronie steamu, czy z czego to ciągną.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Niee, Steam zawsze daje maks. No chyba, że to im wujek przesyła. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Biorąc pod uwagę popularność GTA V to z wujka pewnie można ssać maksymalna prędkością nawet jak masz 1Gb łącze :D

Ja wczoraj ssałem z PSNu Larę Croft (Temple of Osiris) i ściągała się 3x dłużej (~2,8 GB) niż trzeci odcinek Gry o Tron (prawie 5 GB). Nie wiem z czego to wynika.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Z PSNem mam ten sam problem. Czasem pomaga pauza na 10-15 sekund i wznowienie. Albo wpisanie DNSów od Google / Open proxy (chyba).

Patch z heistami do GTA V ściągał mi się być cały dzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźno o grach

Post autor: Kalten »

Mnie też różnie ściąga gry z PSN'u i rzeczywiście pomaga pauza i wznowienie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1879
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Luźno o grach

Post autor: Ptaszor »

Pozostały czas: 25 min. Jedyne co mnie martwi, to ten zielony pasek postępu, który zatrzymał się na 3/4 postępu.

Ściąga się tak długo, bo dopiero dzisiaj zostawiłem PC na 8 godzin, a co mi tam, ja nie mogę?

Czekanie dobija....

EDIT: 24 minty
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czemu nie zostawiacie tego na noc?
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

Skończyłem KotOR 2. Niesamowita gra. I niesamowicie niedopracowana.

Ma momenty, w których jej scenariusz bije na głowę całą resztę Expanded Universe. Ale ma też niesamowite dłużyzny (3/4 "akcji" na Telos) ze sztampowymi questami. Niektóre interakcje z załogą są po prostu nieziemskie, ale zdarzają się też sytuacje, kiedy postać robi albo mówi coś kompletnie pozbawionego sensu, bo akurat kawałek contentu, do którego odnosił się dany dialog czy wydarzenie, wyleciał z ostatecznej wersji gry. Fajnym przykładem jest cut-scenka z G0-T0 rozwalającym sondę Bao Dura. Minutę potem sonda znowu sobie spokojnie lata, i nikt nie zauważa problemu. Wydaje się to nie mieć uzasadnienia, a to dlatego, że nie ukończono cut-scenek, w których G0-T0 wchodzi w konflikt z Bao-Durem i grozi zniszczeniem tej sondy.

Ostatni akt to w ogóle śmiech na sali, bo po drugiej wizycie na Dantooine kończy się normalna gra, i zaczynamy bez ładu i składu lądować w różnych lokacjach (najpierw na Telos, potem na Malachor 5). Ewidentnie nie ma tam fabularnego łącznika (poza pojedynczymi zdaniami fabularnej ekspozycji).

A zakończenie... rany, toż to przebija nawet Mass Effect 3. Dochodzi do konfrontacji pomiędzy G0-T0 a sondą Bao Dura w sprawie zniszczenia Malachor 5 (G0-T0 chce tę planetę zachować). Jest ewidentny stand-off, i gracz dostaje sygnał, że to on zadecyduje o losie planety. Potem mamy pojedynek z główną złą postacią, która umierając wyjawia nam, że mamy kilka opcji - zniszczyć Malachor 5 i udać się w ślad za Revanem, pozostać na planecie czekając, aż pojawią się na niej Jedi, itd... Tylko że nie mamy żadnego wyboru. Tuż po zabiciu czarnego charaktera dostajemy od razu scenę rozwalenia planety i ucieczki na Ebon Hawku. I tyle. The End.

Śmieszne.

Na dodatek gra jest słabo zbalansowana. Grałem jako Jedi Consular/Jedi Master. Na samym końcu wszystkie pojedynki w akademii Sithów wyglądały tak - rzucam na siebie Force Enlightment (zbiór trzech buffów), otwieram drzwi, rzucam 2 razy Force Storm i zbieram pozostałości po kilku-kilkunastu trupach. Podchodzę od kolejnych drzwi i powtarzam manewr. Rzadko kiedy przeciwnikom udawało się w ogóle do mnie zbliżyć na odległość miecza świetlnego.

Reasumując - zagrać warto, ale chyba nie w wersję vanilla. Trzeba jednak zacząć od "restoration mod", bo przez to jak wiele contentu wyciekło, gra naprawdę dużo traci. A szkoda, bo jak napisałem wcześniej, KotOR 2 ma momenty, w których przyćmiewa wszystko inne, co się pojawiło w uniwersum gwiezdnowojennym.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Luźno o grach

Post autor: grel3gargamel »

Ja jak grałem nie wiedziałem o tym, że gracze przywrócili część wyciętej zawartości, a zakończenie w takiej formie jest po prostu niezrozumiałe.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Luźno o grach

Post autor: Cherryy »

Może mi ktoś zdradzić tajemnicę, na jakiej zasadzie na Allegro sprzedawane są konta steam z grami za cenę jogurtu i czemu nikt się tego nie czepia?
Since 2001.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5833
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Cherryy pisze:Może mi ktoś zdradzić tajemnicę, na jakiej zasadzie na Allegro sprzedawane są konta steam z grami za cenę jogurtu i czemu nikt się tego nie czepia?
Czasami sprzedają konto z grą, a nie grę. A czasami do aktywacji wymagany jest VPN, bo gra jest np. z Rosji i cośtam trzeba kombinować. A czasami tytuł aukcji ma się nijak do tego co jest opisane wewnątrz niej, albo w ogóle ma się nijak do rzeczywistości.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/pre ... -cars.html

Jak na zupełnie nową grę to oceny rzekłbym całkiem zacne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6404
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

Chce PS4 :(

(trochę mało samochodów, GT mnie rozbestwiło w tym temacie ale nadal chcę to i PS4)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Voo pisze:Chce PS4 :(
:( mimo ze nigdy nie mialem PS to tez chce :(
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Luźno o grach

Post autor: Dragon_Warrior »

Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Generalnie nie jestem sympatykiem grania na tabletach... Ale znalazłem Transport Tycoon na iPada. Całkiem ładnie chodzi, wiec zakupiłem. Muszę sobie teraz kupić wygodniejszą deskę na dłuższe posiedzenia...
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Luźno o grach

Post autor: Cherryy »

Transport Tycoon na iPada
Mógłbym mieć iPada tylko po to.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jest też na Androida. Na komórce też pójdzie. Próbowałem to ustrojstwo odpalić na 3,5" iPhonie i jednak te samochodziki za małe są...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Przepraszam... Jednak nie są za małe. Pomyślałem, że chwilę potestuję i po kilkunastu minutach się przyzwyczaiłem. Postawiłem kilka linii autobusowych i przymierzam się to wielkiej magistrali węglowej. Ta gra to zło.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Pograłem parę godzin w Deus Ex: HR i jakoś dupy nie urwało póki co. Podoba mi się wolność zwiedzania i ilość dróg do celu, ale Detroit wydaje się klaustrofobicznie małe, gra oszukuje na hakowaniu, a Jensen jest jakiś taki... generyczny. Wszystko cedzi tym samym 'zatwardzonym' tonem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźno o grach

Post autor: Piccolo »

Mapki w rozdziałach są dosyć małe, ale mocno opakowane w zadania. Ogólnie jest co robić w każdym rozdziale :).
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

SithFrog pisze:Pograłem parę godzin w Deus Ex: HR i jakoś dupy nie urwało póki co. Podoba mi się wolność zwiedzania i ilość dróg do celu, ale Detroit wydaje się klaustrofobicznie małe, gra oszukuje na hakowaniu, a Jensen jest jakiś taki... generyczny. Wszystko cedzi tym samym 'zatwardzonym' tonem.
Bo się znielibimy ;). Mapki są wielkościowo wystarczające. To nie GTA...

Mój najwięszky zawód w tej grze to aczik za niezabicie nikogo. Okazało się, że prolog (w którym nie masz możliwości unieszkodliwiania bez zabijania) też się liczy...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Największy problem tej gry to imho walka z bossami. Jak nie nastawiasz się na rozwijanie maderfakera potrafią być frustrujące.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tutaj się zgodzę, że walki z Bossami nie są dobrze zbalansowane. Można zainwestować w to coś, co strzela dookoła Ciebie, wtedy każdego bossa załatwiasz 2-3 takimi strzałami bez żadnej taktyki.

Imho w takiej grze, bossów mogłoby wcale nie być...
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźno o grach

Post autor: Piccolo »

Przy 3 bossie kląłem na wszystko w okół. Chryste co za denerwujący gość... szczególnie jak popełni się jeden, drobny, błąd wcześniej. Ja popełniłem :P.
Z bossami był ten deal, że twórcy ich chyba outsorcowali :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Największy problem tej gry to imho walka z bossami. Jak nie nastawiasz się na rozwijanie maderfakera potrafią być frustrujące.
Toś mnie pocieszył. Od początku idę w hacking i stealth. Ekstra.

No i to co mnie denerwuje (skonsolowałem się na cacy): tryb z osłonami jest tpp, a rozgrywka fpp, bardzo to nieintuicyjne jak się nagle odklejasz od osłony.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Spoko, też w to szedłem. Jak pisałem potrafią być frustrujące. ;P Na szczęście zawsze leży masa broni dookoła, więc prędzej czy później się ich rozwala.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Zobaczymy, gram na "give me deus ex". Pewnie lekko nie będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

Sith, jak masz wersje Director's cut, to nie trzeba walczyć z bossami :P Zresztą jak idziesz w hackowanie i skradanie się to naklepiesz tyle xp, że potem będziesz wszystko niszczył. Niestety w tej grze to jedyna słuszna droga.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:Sith, jak masz wersje Director's cut, to nie trzeba walczyć z bossami :P
?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Cool :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7572
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Ja jestem dobry, bo chociaż miałem Director's Cut, to nie wiedziałem jak na Steam zainstalować ten dodatek i grałem po staremu. :P Problemy miałem w sumie tylko z pierwszym bossem, bo wtedy jest się jeszcze bardzo słabym. Trzeba było kombinować tak, żeby się koleś zablokował na skrzyniach, inaczej ni chu chu się nie dało go utłuc.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Wkurzające jest to, że można wszędzie wejść i to na 5 sposobów, bo zamiast pchać poboczne zadania do przodu to... wszędzie włażę na 5 sposobów i przetrząsam każdy sejf, komputer i skrytkę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

SithFrog pisze:Wkurzające jest to, że można wszędzie wejść i to na 5 sposobów, bo zamiast pchać poboczne zadania do przodu to... wszędzie włażę na 5 sposobów i przetrząsam każdy sejf, komputer i skrytkę :D
+1 :D

Włamałeś się już do każdego biura w bazie?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Matthias[Wlkp] pisze:Włamałeś się już do każdego biura w bazie?
W bazie, w apartamentowcach i do każdego pomieszczenia na posterunku. Łącznie ze zbrojownią gdzie dałem po łbie policjantowi :P

Wczoraj grałem 1,5 h i nie posunąłem fabuły do przodu ani trochę :D

Wkurza mnie tylko to hakowanie. Mam 15% ryzyka wykrycia, specjalnie zrobiłem 10 prób save/load, żeby sprawdzić mechanizm i tylko... raz mnie NIE wykryło. Oszuści :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czy grał ktoś w Cities in Motion 2?

Sprawia to wrażenie takiego Transport Tycoon w świecie Cities:Skyline, gdzie można ustawić bardzo szczegółowo, jak wszystko ma jeździć.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Zrobiłem gościowi w Deus Ex takedown. Poszedłem dalej, wracam tą samą drogą, a przy nim zamiast ikonki Zzzz, trupia czacha. Czyli playthrough bez zabijania szlag trafił. W pobliżu nie było bomby, gazu, nic. Uwielbiam takie "niespodzianki" w grach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

IMHO nie warto robić playthrough bez zabijania. Jest taka jedna scena z helikopterem, którą chyba jeden cały dzień (albo dwa) męczyłem, bo napada Cię spora zgraja i jak nie likwidujesz ich odpowiednio szybko, to ktośtam ginie i game over... Masakra...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Wiesz, ale to dobija. Jestem pewien, że go nie zabiłem, a potem gra stwierdziła, że jednak nie żyje. I wyzwanie szlag trafił. Bo tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Fakin ej! :D
Załączniki
2015-05-22 18_01_32-Steam.png
2015-05-22 18_01_32-Steam.png (43.22 KiB) Przejrzano 2114 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Que??? To już???
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Mam kod z karty, premiera chyba w czerwcu jakoś. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Kupiłem wczoraj na Humble Bundle Store Wolfensteina: New Order (i Dark Souls: Prepare to Die Edition) i ze zdziwieniem potem zauważyłem, że mam ściągnąć ponad 40 giga. Zdziwienie o tyle, że Wiedźmin ma ok 26. Widocznie naziści więcej ważą. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Pocinam w tego Transport Tycoon na iPadzie i jestem trochę rozczarowany... Co 1-2 dni znajduję buga typu autobus podjeżdża do Cargo Bay'a zamiast przystanku, źle raportuje dochody w zakładkach pojazdu, fabryki czasem zwiększają produkcję 10x w ciągu 2 lat... Interfejs i sam gameplay jest spoko, ale nie tego się oczekuje od portu 10 letniej gry (Locomotion). Zainstalowałem to drugie do porównania i patrzę co będzie dalej...

Póki co najbardziej w wersji mobilnej brakuje mi oznaczenia wysokości przy budowaniu torów i generatora scenariuszy.
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 607
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Luźno o grach

Post autor: Yankes »

Nie ma OpenTTD na iPada?
ODPOWIEDZ