Życzenia 2016

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Życzenia 2016

Post autor: Counterman »

Jako, że znikam z internetów właśnie, to wykorzystam okazję i założę topic życzeniowy w tym roku. :D

Kochane forumowiczki i kochani forumowicze! W pierwszych słowach swego listu... Chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt, i jeszcze weselszego nowego roku.
Mam nadzieję, że wszystkim nam uda się odciąć od dnia codziennego, odpocząć, nachapać super prezentów, nażreć, napić, wyspać, cokolwiek czego komu akurat brakuje.
Ogółem miejcie się dobrze i w ciepełku.

Chciałbym jednocześnie wszystkim Wam podziękować za kolejny rok ten zwariowanej internetowej (i nie tylko!) przygody forumowej. Nasz mały burdelek na końcu sieci jest jedną z najciekawszych rzeczy w jakich miałem okazję uczestniczyć. Za każdym razem kiedy myślę, że już się ułożyliśmy w określonych ramach, to momentalnie mi udowadniacie, że "you know nothing Jon Sno... Kanter!" - poprzez jeszcze większą integrację, jeszcze większą dozę ciepła i bezpieczeństwa wysyłaną przez zera i jedynki (ponownie, i nie tylko!). Fajne to nasze forum (nawet Toksycznym Gównie!).

Dzięki. :)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Życzenia 2016

Post autor: SithFrog »

Ja się nie będę rozpisywał. Wszystkiego co sobie sami życzycie. Niech Święta będą okresem, w którym trochę zwolnicie, trochę odpoczniecie i trochę pomyślicie o tym, co naprawdę ważne (czyli dupeczki, gry i samochody). Niech wam się w Nowym Roku wiedzie dobrze i żebyśmy się znów spotkali przy jakimś zajebistym ognisku, zgadując muzykę z gier, puszczoną z hipsterskiego głośnika.

Najlepszego!
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Życzenia 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

SithFrog pisze:Ja się nie będę rozpisywał. Wszystkiego co sobie sami życzycie. Niech Święta będą okresem, w którym trochę zwolnicie, trochę odpoczniecie i trochę pomyślicie o tym, co naprawdę ważne (czyli dupeczki, gry i samochody). Niech wam się w Nowym Roku wiedzie dobrze i żebyśmy się znów spotkali przy jakimś zajebistym ognisku, zgadując muzykę z gier, puszczoną z hipsterskiego głośnika.

Najlepszego!
+1
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4992
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Życzenia 2016

Post autor: Zolt »

Najlepszego drogie forumowicze. Żeby Wam się udało co sobie planujecie, mieli środki i zdrowie to wykonać i żebyśmy się spotkali na kolejnym zlocie :)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Życzenia 2016

Post autor: DaeL »

No to i ja dołączam się do życzeń. Dużo spokoju i rodzinnego ciepełka w te święta. Wielu prezentów pod choinką. I last but not least - spełnienia wszystkich planów w nadchodzącym roku. Wesołych Świąt.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5581
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Życzenia 2016

Post autor: LLothar »

Ja Wam wszystkim najbardziej życzę, abyśmy ciągnęli ten wózek pod tytułem FSGK jak najbliżej, mimo problemów, padów, sprzeczek i innych takich. Nie ma drugiego takiego miejsca jak tu!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3521
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Życzenia 2016

Post autor: Gregor »

Forum już tyle lat jest najlepszym miejscem w internecie ze stadkiem fajnych ludzi, którym życzę kolejnego epickiego zlotu w następne lato, 90% wyprzedaży na Steam/konsole, polarnego dnia w Norwegii/Kanadzie, zdrowej wątroby, tylko planowanych potomków i popsutego guzika od toksycznego gówna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Życzenia 2016

Post autor: Sobies »

Najlepszego dla wszystkich i oby do kolejnego zlotu :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Życzenia 2016

Post autor: snt »

Też najlepszego życzę, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia a w nowym roku wielu złotych achievementów na steamie/PSNie :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Życzenia 2016

Post autor: boncek »

Mniej polityki, więcej fajnych cycków. Życzę Wam ja, boncek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6356
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Życzenia 2016

Post autor: Voo »

Nie przychodzi mi do głowy nic, co mogłoby pobić fajne cycki więc po prostu Wesołych Świąt :)


phpBB [video]
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Życzenia 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Wszystkiego najlepszego od FSGK Canada - Matthias i Yusutina. W prezencie dla forum filmik jak zrobić Egg Nogga (taki tutejszy - alkoholowy! - przysmak świąteczny) w 10 minut - filmik bez cięć!

Polecam!

phpBB [video]
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2711
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Życzenia 2016

Post autor: Cherryy »

Życzę Wam jak najwięcej pasji w życiu, i to nie tej szewskiej.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7460
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Życzenia 2016

Post autor: Crowley »

A ja wam i sobie życzę, żeby takiego paskudnego kurwia, jak rok 2016, już nigdy nie było.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4325
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życzenia 2016

Post autor: Turtles »

Zapomnialem, że nie mam w domu komputera i nie złożyłem forumowej braci życzeń. Wobec tego ogranicze się do

Szampańskiej zabawy na sylwestra i oby następny rok był lepszy od 2016, ale gorszy od 2018!
Obrazek
#sgk 4 life.
ODPOWIEDZ