Eklezja, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: DaeL »

Razorblade pisze:Zabski - a nie pamietasz jak oficjalnie mowili ze po stronie UKR walczy Blackwater?
Mogę prosić o jakiegoś linka do tego oficjalnego oświadczenia? Bo czytałem trochę spekulacji z tabloidów i rosyjskiej agencji RIA Novosti na temat 400 operatorów Blackwater, ale żadnych konkretów.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

No i zdjęcia! Gdzie są zdjęcia Blackwater? Zwłaszcza, że już dawno zmienili nazwę :P

Razor: gdzie ja komuś coś zabraniam? Różnica jest taka, że jak pół Europy po Iraku mocno zmieniło kurs w stosunku do USA, to wujek Sam nie zrobił sobie dziejowej misji z rozpieprzenia tych krajów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Mozesz sobie szukac DaeL bo mi sie nie chce.

Gregor - Ty? Wszedzie. Majdan byl takim samym "zrywem Ukrainy" jak to co masz na wschodzie teraz. Jak twierdzisz (a twierdzisz) ze jedno bylo cacy a drugie nie to pokazujesz "wlasciwy kurs". Tyle.

A to Europa jakis kurs na wujka Sama zmienila? Wiesz. Lepszym porownaniem jest ze Kadaffi pokazal faka europie i usa. A Ci go grzecznie zostawili w spokoju. Oh wait...

Dobra. Ja sie wylaczam z tego tematu bo to juz nudne jak.pisze sie po 10 razy to samo a jedyny kontrargument to "Rosja zuo! Putin klamie! Chwala USA!"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

Rząd do dymisji 16 września?
W sumie to już nie pamiętam z PK, ale chyba niekoniecznie Bronek musi dymisje przyjmować. Gdyby to był Kaczyński to mógłby strollować i zmusić Dolana do prośby o wotum zaufania, w którym PO musiałaby głosować przeciw ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Mozesz sobie szukac DaeL bo mi sie nie chce.
:lol2:

Bez zdjęć nie uwierzysz w interwencję Rosji na Ukrainie gdzie "separatyści" otwierają nowe fronty ciężkim sprzętem ale już w Blackwater wierzysz bez szemrania i bez zdjęć :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nie. O Blackwater pierdolila i pokazywala nasza tv i podawala informacje od Ukrainy. Nie bede tego teraz szukal bo:

a) nie mam czasu
b) nie mam ochoty
c) mam to tak samo w dupie jak obecnosc Putina czy nie Putina.

Jak Ruski powiedzialby ze jest na wschodzie tez bym uwierzył bez zajakniecia ale Ukrainie ktora juz wytlukla chyba z 10k zolnierzy rosyjskich jakby jej posluchac zwyczajnie wierzyc to jak wierzyc w sw. Mikolaja, co widze ze niektorzy tutaj uwoelbiaja.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

I takie z Tobą gadanie. A nasza TV podała, że "rosyjska agencja podała, że podobno bla bla bla", a nie, że na 100% tam są.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Please Razor, ilością postów w temacie Ukraina, rzeczywiście udowadniajasz, że masz to w dupie. Tylko strasznie pojemna ona jest. Dupa jak szalupa!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

Razorblade pisze:Ukrainie ktora juz wytlukla chyba z 10k zolnierzy rosyjskich jakby jej posluchac zwyczajnie wierzyc to jak wierzyc w sw. Mikolaja, co widze ze niektorzy tutaj uwoelbiaja.
Ja tam widzę, że ostatnie dane (sprzed dnia, albo dwóch) UN podawało nieco ponad 2.5 tysiąca osób w ogóle. Także nie wiem skąd takie dane.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Razorblade pisze:Gregor - Ty? Wszedzie. Majdan byl takim samym "zrywem Ukrainy" jak to co masz na wschodzie teraz. Jak twierdzisz (a twierdzisz) ze jedno bylo cacy a drugie nie to pokazujesz "wlasciwy kurs". Tyle.
Nie twierdzę. Jak już coś twierdzę, to że Majdan zaczął się od wewnętrznych rozgrywek ukraińskich kacyków. Zachód później się wmieszał. Ale to tylko moje zdanie.

Razorblade pisze:Rosja zuo!
Na ogół. Bardzo często nawet.
Razorblade pisze:Putin klamie!
Ja tam nie wierzę gościowi, który rozwala integralność terytorialną kraju BĘDĄC jej gwarantem.
Razorblade pisze: Chwala USA!
Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Ja coraz mniej rozumiem. Co z tego, że zachód pomaga Ukrainie? Co z tego jeżeli nawet Ukraina zatrudniła chłopaków z Blackwater? Co z tego, że w Iraku nie było broni masowego rażenia? Co z tego, że rebelianci zabili Kadaffiego? Co z tego, że przejęcie władzy od Janukowicza nie było w pełni konstytucyjne?
Co którakolwiek z tych rzeczy ma wspólnego z inwazją rosyjską na Ukrainę?

Nie pamiętam w czasie inwazji w Osetii dyskusji "no tak Putin wchodzi do Gruzji, ale co z tego, przecież USA weszło do Iraku"
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

+ milijard Turt.

Tyle, że Razorowi chodzi o to, że skoro USA weszło do Iraku bo kłamało, że jest tam broń masowego rażenia i skoro USA kłamie mówiąc, że na Ukrainie nie ma Blackwater, to skoro Rosja też kłamie, to zachowujemy się nielogiczne ufając usa. Jedynym słusznym i logicznym rozwiązaniem jest nie angażować się na zachód i nie angażować się na wschód, bo wszyscy są tacy sami (tak, usa jest tak samo złe jak Rosja) . To rozumowanie, nie odpowiada oczywiście na pytanie "co to ma wspólnego z inwazją Rosji na Ukrainę", ale za to temat (który Razora nie interesuje) można ciągnąć dłużej.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: DaeL »

Razor Today pisze:a) nie mam czasu
b) nie mam ochoty
c) mam to tak samo w dupie jak obecnosc Putina czy nie Putina.
Razor, to po co w ogóle uczestniczysz w tej dyskusji? Serio pytam. Do jakiej konkluzji próbujesz nas przekonać?
Turtles pisze:Ja coraz mniej rozumiem. Co z tego, że zachód pomaga Ukrainie? Co z tego jeżeli nawet Ukraina zatrudniła chłopaków z Blackwater? Co z tego, że w Iraku nie było broni masowego rażenia? Co z tego, że rebelianci zabili Kadaffiego? Co z tego, że przejęcie władzy od Janukowicza nie było w pełni konstytucyjne?
Co którakolwiek z tych rzeczy ma wspólnego z inwazją rosyjską na Ukrainę?
Ale rzuff, przecież Amerykanie zabijali Indian.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

DaeL pisze: Ale rzuff, przecież Amerykanie zabijali Indian.
I to akurat jest dobrze udokumentowane:

phpBB [video]
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

A propo dokumentacji - żyjemy przecież w XXI wieku, ja wiem, że wschód Ukrainy to nie to samo co contrum
Paryża, ale jednak amatorskich filmików/zdjęć itp. to spodziewałem się lawiny. A jakoś tak ogromych ich ilości nie widać.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Jestes ruskim agentem Counter! I Wania tez!
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Zgadzam się, że to dziwne.
Z drugiej strony z Krymu też wiele nie było amatorskich zdjęć. Pamiętam tylko kilka filmików kręconych komórką. Reszta zdjęć była robiona przez fotoreporterów o ile pamiętam. Teraz może nie ma na froncie, ani w miastach zajętych dziennikarzy antyrosyjskich. A prorosyjscy oczywiscie nie będą wbrew propagandzie.


Ale może się myle.
Może zdjęć ruskich na Ukrainie nie ma, bo ruskich nie ma na Ukrainie.







A nawet jak są to tylko na wakacjach.

Albo zabłądzili.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

Oczywiście że jakieś rzeczy pojawiają się. Kwestia tego, że dziennikarzy zachodnich w takim Doniecku* już od dłuższego czasu nie ma, to nie dostajemy tego na tacy na onecie. Wrzucają filmiki jacyś miejscowi, albo zdjęcia, jak z chyba wtorku albo poniedziałku jak dwa statki Ukraińkie płonęły na morzu. Albo:

https://www.youtube.com/watch?v=RYHoA0KbIFg

https://pbs.twimg.com/media/BwsPOb9CUAAUTug.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BwrOzPeCAAAb8B8.jpg

To tak na szybko, bo:
1. Większość to właśnie takie urywki, gdzie trzeba by znać kontekst, gdzie i co.
2. Wiem, że tutaj trzeba by wstawić sceny jak z II WŚ albo ze zrzucenia bomby na Hiroshimę, żeby przekonać.
3. Jakby ktoś chciał wiedzieć o co chodzi w konflikcie, a nie sugerować się tylko wypowiedziami polityków/mediów mainstreamowych, to by poszukał i wiedział.

Wybacz Counter, że nie zaspokoję całkowicie ciekawości, nic nie poradzę że mnie się chce szukać, ale już wrzucić mi się nie chce...


*ostatni Niemiecki i w ogóle zachodni wyjechał jakieś 2 tygodnie temu czy coś.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

https://www.youtube.com/watch?v=bb4kuIHH0_A
Tu też nie wiadomo za bardzo kto to jest.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Nie wygłupiał się Turt, takie stroje, broń i czołgi można kupić w każdym demobilu.

Counter: raz, że nie wiadomo ile z infrastruktury tam zostało, w tym sieć internetowa czy GSM, dwa, że mało kto chce ryzykować życiem. Trzy to tereny zamieszkałe w sporej części przez ruskich Ukraińców sprzyjających rewolucji albo neutralnych, takich co chcą przeżyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

plaga zielonych ludzików z Krymu.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-w ... inie/4kbxl

Jednak są tylko na urlopach. Dobry Putin pozwala jeździć na urlop czołgiem i z bronią, rakietami, artylerią. Dobry gospodarz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Rosjanie dużo poważniej traktują bezpieczeństwo na wakacjach :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja do kraju ogarniętego rebelią też bym bez czołgu nie pojechał :>
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: DaeL »

Według Polityki Polska ma na dniach podpisać umowę na zakup 200 pocisków typu Cruise. Będą to AGM-158 JASSM, inteligentne pociski średniego zasięgu które w 2009 weszły do uzbrojenia amerykańskich sił powietrznych (w liczbie 3700 sztuk). Sprawa jest dość poważna, bo raz że pocisk, po latach dopracowywania ma bardzo dobrą skuteczność (na 16 wystrzelonych, 15 trafia w ruchomy cel oddalony o 370 km), a Amerykanie generalnie niezbyt chętnie dzielą się taką technologią. No i dwa - Polska (oraz Finlandia, która dostała je w zeszłym roku) zyskuje po raz pierwszy możliwość uderzenia wgłąb rosyjskiego terytorium, bo jak dotąd, to mogliśmy najwyżej pomachać w stronę wycelowanych w nas Iskanderów.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Nie jest tak ze wcześniej chcieliśmy je kupic ale wujek sam mówił Noł?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Wczoraj dowiedziałem się z radia, że według ministra rolnictwa jestem gorszy od Putina, bo kupując jabłka w Lidlu po złotówce za kilo (PYSZNE!!!!), niszczę polskiego sadownika i wspieram obce imperia, które groźbą i zastraszaniem zmuszają Polaków do sprzedawania im naszego dobra narodowego po cenach dumpingowych. Pan minister dodał jeszcze, że niestety nie ma możliwości regulowania cen. Komuno wróć! O jak fajnie byłoby móc ustalić sobie ceny a nie zdać się na ten przebrzydły wolny rynek.
Jak ja nie lubię tego gnoja. I na złość pojadę kupić więcej tych jabłek po 1 zł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

Już dawno nadszedł czas, by powiedzieć społeczeństwu rosyjskiemu, całej wspólnocie światowej, że to nie są awanturnicy, przestępcy i najemnicy. Są to ludzie rosyjscy, którzy w genach mają zapisane, że powinni pomagać bratnim narodom w trudnych sytuacjach
Wszyscy byli żołnierze, którzy pojechali na południowy wschód Ukrainy, kierowali się zewem serca; udali się tam, by bronić bratni naród
Przybyli oni do Was nie po to, żeby mieszać się do Waszych spraw wewnętrznych, lecz po to, żeby wespół z wami stawić czoło kontrrewolucji, obronić sprawę i zażegnać niebezpieczeństwo grożące suwerenności, niepodległości i bezpieczeństwu Waszej ojczyzny
To jest więcej, niż tylko Wasza sprawa. To wspólna sprawa naszych państw, (...) aby zabezpieczyć swą niezawisłość, pokój i bezpieczeństwo w Europie.

ZAGADKA - Dwa pierwsze cytaty z linku od Sitha. Proszę odgadnąć, skąd pochodzą cytaty napisane kursywą.
;-)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Jakaś odezwa bolszewików z 1920 roku?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

"Odezwa pięciu rządów państw socjalistycznych do obywateli Czechosłowackiej Republiki Socjalistycznej " z 1968 roku.
Ostatnio zmieniony 5 września 2014, o 12:33 przez Pquelim, łącznie zmieniany 1 raz.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: DaeL »

LLothar pisze:Nie jest tak ze wcześniej chcieliśmy je kupic ale wujek sam mówił Noł?
Dokładnie. Parę lat się o nie staraliśmy. Jak tak dalej pójdzie, to może nam jeszcze parę baterii Patriotów w końcu opchną.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

Kwatera główna sił szybkiego reagowania NATO w Polsce. No cóż, z jednej strony cel numer 1, z drugiej więcej dla Polski.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Wina Tuska i Sikorskiego.


Farci się troche PO, bo wybory niedługo. Oczywiscie polityka zagraniczna nie ma kompletnie nic wspólnego z samorządami...ale cóż z tego? Ludzie w tym kraju i tak głosują na partie a nie nazwiska.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Crowley pisze:Wczoraj dowiedziałem się z radia, że według ministra rolnictwa jestem gorszy od Putina, bo kupując jabłka w Lidlu po złotówce za kilo
No i żeby tego było mało, to na dodatek w austriackim dyskoncie, który niszczy polskich drobnych sklepikarzy. Tak poważne grzechy możesz odkupić jedynie głosując na PSL, a na pana ministra i jego kolesi w szczególności :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Jutsimitsu pisze:Kwatera główna sił szybkiego reagowania NATO w Polsce. No cóż, z jednej strony cel numer 1, z drugiej więcej dla Polski.
Cameron mówi o "szpicy" w Polsce. Szef MON wyraźnie zdziwiony?

Obrazek

:D:D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Jutsimitsu pisze:Kwatera główna sił szybkiego reagowania NATO w Polsce. No cóż, z jednej strony cel numer 1, z drugiej więcej dla Polski.
No to do Sosnowca z tą kwaterą. Win - win situation!
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

Ta... W pracy dla śmiechu dzisiaj sobie rozmawialiśmy, że na wypadek wojny to będziemy mieli fajnie. Bo najlepiej ostrzegawczo rzucić atomówkę na miasto duże, blisko stolicy -> Łódź. Dobrze rzucić małą, o jak doskonale że Łódź ma gęstą zabudowę, mniejsza bomba zrobi dosyć dużo. Na dodatek pracuję dokładnie w miejscu gdzie najbardziej się opłaca zrzucić bombę, czyli w samym centrum. Także jakby była wojna, to będę miał przynajmniej szybką opcję :P
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Jak już ktoś rzuca atomówki to raczej bez ostrzegawczych...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

No teraz już pewnie tak, ale tak czy siak jak będę chmurką to w pierwszym rzędzie :P
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

a minusy tego to? ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Baza bedzie w Szczecinie, wiec to prawie niemcy. Kilka tysiecy zolnierzy - phi, Rosja ma setki tysiecy, przeciez to nic nie pomoze. I tak pewnie na gadaniu sie skonczy, a jak nie, to zasluga rzadu/prezydenta i tak w sumie zadna. Do dupy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Razor zhakował admina!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Daj spokój Sith, on mieszka w Norwegii...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Nie no. W porównaniu ze stacjonowaniem atrap (WTF?) rakiet patriot postęp jest ogromny i to jest fajne :P No i trochę więcej świata zaczyna rozumieć jakim krajem tak naprawdę jest Rosja...
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Potwierdzone - Estoński oficer wywiadu został porwany przez rosyjskie służby specjalne z terytorium Estonii.

http://www.postimees.ee/2911547/ilves-k ... itooriumil

Today, President Toomas Hendrik Ilves visited the Internal Security Board from where he got confirmation that today, at a border post near Luhamaa, border corruption took place and Russian special services have taken responsibilty for it.
"Went to Kapo. Got confirmation that we're dealing with a case of cross-border corruption. Documented. It happened on the Estonian side. Russia admitted, that it is the work of their special services," wrote Ilves on his Facebook page.
Estonian Internal Security Board announced today that around 9 AM, unknown persons that came from Russia took a security officer filling his duties and brought him to Russia at gunpoint, using force. Right before, radio signals were being blocked from the Russian side and smoke grenades were used.
In the evening, ITAR-TASS notified that Russian Federal Security Service FSB had released a statement, according to which, the security service has captured a worker of Estonian Internal Security, Eston Kohver, who will be subject to procedural acts.

Razor?
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Nie ma zdjęć?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Turtles pisze:Nie ma zdjęć?
:D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

No czego się spodziewasz Llo. To nie nasza sprawa, estonczycy kłamią, trzeba siedzieć okrakiem i nie angażować się. Jasne...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

W telewizji mówili, że się Dominickowi ojczyzna może rozpaść. Wg sondażu Sunday Timesa 51-49 za niepodległością :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Zablokowany