Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Ja myślę, że Ona z niejednego pieca "chleb" jadła, że tam się dostała ;) ;) ;)

I teraz jest efekt
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2733
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Cóż, Liga Mistrzów najwyraźniej nie jest dla nas. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie LM będą mieli w Słowenii. No i kolejny raz na Białorusi albo Słowacji. Tam to jest normalka, że co kilka lat "wpada" LM, a u nas awans obrósł mitem. Bardzo to przykre, w tym roku wyjątkowo bolesne, bo wydawało się, że Legia ma większe szanse, niż mistrzowie w poprzednich latach.

Odczucia mam ambiwalentne. Z jednej strony przepisy UEFA są nieadekwatne do winy, z drugiej - kompletne amatorstwo ze strony klubu i mają to na własną "prośbę". Odwołania wg mnie nic nie pomogą, skoro pary są już rozlosowane. Na odszkodowanie też nie ma co liczyć raczej.

A drabinka pucharowa wygląda tak:

Obrazek
Since 2001.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

SithFrog pisze:Może masz rację z Włochami, Anglikami czy Francuzami. Z drugiej strony oni nie skandują fuck UEFA na każdym meczu :)

Jebać UEFĘ, a potem liczyć na złagodzenie kary - tylko u nas.
Nie mają powodu to nie nie skandują. W końcu czemu np. kibice City mają to robić, skoro właśnie widzą, jak ich klub podciera się karą za łamanie finansowego fair play i nie ma z tego żadnych konsekwencji? Jak ktoś im nadepnął na odcisk (Thatcher) to wcale milsi nie byli.

Wiesz, tak jak uważam, ze kibice Legii kilka razy przegięli i szli na wojnę, której wygrać się nie dało tak teraz sam chętnie bym kilka wiązanek w stronę UEFA puścił. Jak Debreczyn swego czasu spierdolił podobnie (jak nie bardziej, bo oni wpuścili na boisko zawodnika, którego w ogóle nie zgłoszono) to wtedy jakoś potrafiono tak wykręcić, żeby się skończyło na karze finansowej. Ot, "sprawiedliwość" i równość w UEFA. Nie wiem, jakie tam jest motto, ale powinni zmienić na bardziej pasujące: karzemy biednych, żeby nie musieć karać bogatych.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:Jak Debreczyn swego czasu spierdolił podobnie (jak nie bardziej, bo oni wpuścili na boisko zawodnika, którego w ogóle nie zgłoszono) to wtedy jakoś potrafiono tak wykręcić, żeby się skończyło na karze finansowej. Ot, "sprawiedliwość" i równość w UEFA. Nie wiem, jakie tam jest motto, ale powinni zmienić na bardziej pasujące: karzemy biednych, żeby nie musieć karać bogatych.
Nieznajomość prawa szkodzi Bambusku. Było tak jak mówisz. Problem w tym, że wpuszczenie na boisko niezgłoszonego zawodnika jest karane finansowo z tego co wiem i jeszcze są jakieś widełki. Natomiast wpuszczenie na boisko zawodnika, który ma karę i powinien pauzować jest karane TYLKO walkowerem. Nie ma widełek, nie ma opcji finansowych, nie ma NIC innego. To jak mieli ukarać? :)

Wszyscy podają za przykład Debreczyn ale to ani nie jest żaden europejski bogacz ani nawet tożsama sytuacja. A takiej gdzie by była identyczna i nie ukarano/ukarano inaczej jakiś bogaty klub po prostu NIE MA. Może dlatego, że tam pracują kompetentni ludzie :)

Naprawdę nie rozumiem hejtu na UEFĘ. Pretensje trzeba mieć do tych ludzi w Legii, którzy nie potrafią wykonywać swoich PODSTAWOWYCH obowiązków :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

A mnie najbardziej rozpierdala jak mowi sie ze UEFA wykluczyla Legie z LM, co jest bzdura. UEFA zrewidowala wynik drugiego meczu na 3:0 dla Celticu. Wyrzucil ja z LM Vrdoljak marnujac dwa karne... i tyle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Razor: podobno walkower tak działa, że w pierwszym meczu mogłoby być nawet 10:0, a i tak wchodzi Celtic.

Mi to przypomina pretensje do policji za to, że dała mandat kolesiowi co jechał po mieście 180km/h. Przecież nic się nie stało. Jechał ostrożnie i nie stworzył zagrożenia. Nikogo nie potrącił. Co prawda wg przepisów powinien był jechać 50km/h ale przecie nic nie zrobił!

Legia też. Co prawda powinni byli zgłaszać Bereszyńskiego ale przecież wygrali to udawajmy, że tego przepisu nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7481
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Razor: podobno walkower tak działa, że w pierwszym meczu mogłoby być nawet 10:0, a i tak wchodzi Celtic.
Chyba nie. W oficjalnych wynikach jest wynik 4:4 i wygrana z powodu bramek na wyjeździe Celticu. Walkower był tylko za drugi mecz.
SithFrog pisze:Mi to przypomina pretensje do policji za to, że dała mandat kolesiowi co jechał po mieście 180km/h. Przecież nic się nie stało. Jechał ostrożnie i nie stworzył zagrożenia.
Niby tak, chociaż w tym wypadku powiedziałbym, że dostali ten mandat za jazdę 55km/h a nie 180. Nic nie usprawiedliwia amatorszczyzny działaczy ale ten przepis o zgłaszaniu zawieszonego gracza nie jest najmądrzejszy...

UEFA: He's suspended for 3 games
Legia: OK he won't play for 3 games... sorted
UEFA: No, you have to register him in your squad to play
Legia: does this mean he can play?
UEFA: No, it means he could play if he wasn't suspended
Legia: But he is suspended
UEFA: Yes
Legia: So he won't play
UEFA: Correct
Legia: So, we won't pick him
UEFA: No, you have to pick him
Legia: BUT. HE'S. SUSPENDED
UEFA: but you have to select him and not play him
Legia: can we have a new translator in here, our current one seems to be having some kind of breakdown

;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Ale ta kara jest przecież dwojaka. Dla gościa (nie może grać) i dla klubu (tracą miejsce w składzie, a nie mogą dobrać za kartkowicza nikogo innego).

Legia na mecze z St. Patricks poleciała w pełnym składzie. O to się rozchodzi. Sam jestem ciekaw - a na Celtic w Warszawie Bereszyński był zgłoszony?
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7481
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Sam jestem ciekaw - a na Celtic w Warszawie Bereszyński był zgłoszony?
Tak. Może podczas meczów z St. Patrick's był na urlopie? :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Crow - dla mnie to oczywiste. Jeszcze zrozumialbym gdyby Legia zglosila 24 kopaczy na mecze z St. Patrics ale jakos mam przeczucie ze zarejestrowala na nie i tak po 25. A tu chodzi o to ze zespol ma byc oslabiony o gracza i mozliwosc rotacji. Legia zjebala bo na eliminacje mozesz zglaszac sklady przed dwumeczem. Wiec Legia pewnie chciala byc fair nie zglaszajac gracza ale zjebala bo zglosila 25 osob.

Ja bym jednak sytuacje przyrownal raczej do alkoholu. Wracasz z Niemczech, wypilest tam do obiadu piwo, pojechales, na granicy zatrzymal Cie niemiecki patrol, kazal dmuchac i pozwolil jechac dalej, a zaraz za nia Polacy to samo, wydmuchales 0.21 promila, dziekijemy prawko nie pana... zjebales bo zapomniales ze przepis to przepis i juz... i na nic tlumaczenie ze piwo wypiles w Niemcowni a tam mozna...

Zabski - wlasnie jak Crow. Wynik jest 4:4 i bramka wyjazdowa zadecydowala. Wiec jakby bylo 5:1 w pierwszym to nie wydaje mi sie ze Celtic gralby dalej...


edit: o, jeszcze to, bo u nas wszyscy mowia ze to Celtic wystapil do UEFA i ze to Celtic Legie wyrzucil a nie ona sama siebie.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Z tego wszystkiego wynika, że jak wygrasz pierwszy mecz 4:0, (ew. 4:1 na wyjeździe), to awans jest w kieszeni, o ile masz zawodnika pauzującego za kartki. Jak zaczniesz za bardzo przegrywać w drugim meczu, wpuść go na boisko. JOKER baby!
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Nie sadze aby to wtedy zadzialalo bo i tak przegrales Matthias, wiec nie ma co "zmieniac wyniku". ;-)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Mathias ma rację. Przy wyniku 5:1 w Wawie Legia mogłaby oszczędzić kasę i w ogóle nie lecieć do Glasgow.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

A znasz dokladnie regulaminy ze jestes pewien ze w takiej sytuacji jaka wymieniles Zabski nie ma innej potencjalnej kary (wlacznie z calkowitym wykluczeniem z rozgrywek)? Bo jak nie ma to ma racje ;-)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Nie mam dokładnego zapisu ale na logikę tka mi się wydaje.

Kowal trochę przesadza ale raczej w formie, a nie w treści:
http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/l ... -i9GWPc0no
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

UEFA? Na logike? Zaba... ;)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7481
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Ooo... jak na zawolanie:
OK, tylko przy takim układzie wygrana w pierwszym meczu więcej niż trzema bramkami daje duże pole do kombinowania. Dajmy na to po pierwszym meczu wygranym 5:1, w rewanżu Legia przegrywa 0:4 i nie widząc szans na strzelenie bramki, świadomie wprowadza nieuprawnionego zawodnika, z myślą o tym, że dostanie walkowera 0:3.


To są już jakieś bardzo skomplikowane sytuacje. Gdyby Celtic w rewanżu wygrał 2:0, to wynik zostałby zweryfikowany na 3:0. Ale gdyby Szkoci wygrali 4:0, to utrzymano by ten wynik, korzystniejszy dla strony poszkodowanej.
I
Rozpatrując zatem tę sytuację czysto hipotetycznie: czy przy wygranej 5:1 w pierwszym meczu Legia mogłaby nie pojechać na rewanż, dostać walkower 0:3 i awansować?


Nie ma takiej możliwości, taka sytuacja nie wchodzi w grę, to podlega innemu paragrafowi i jest karane dyskwalifikacją. Zresztą nie przypominam sobie takiej sytuacji, że ktoś nie jedzie na rewanż...

A calosc tutaj
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7481
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

phpBB [video]


Nie wiem czy ktoś już wrzucał. Tłumacz mistrz. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

Real zaczyna marsz ;-)
bardzo podobał mi się Toni Kross. Facet wszedł do drużyny 10 dni temu i już doskonale wie, jak rozdawać karty na boisku. Iker również in plus. W ogóle widać ogromny potencjał i pewność siebie, to może być piękny sezon ;) HM!
Świetny też Krychowiak, który celnie przerzucał piłkę na kilkadzieisąt metrów i raz zaliczył spektakularny przechwyt na cr7. Poważnie, był chyba najlepszy w całej Sevilli.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Zgadzam się. Real na plus, bo przecież Rodriguez czy Kroos dopiero dołączyli. Ten drugi 3x lepszy niż Khedira ;] Szkoda mi tylko Di Marii. Miał kozacki sezon, a teraz ławka i być może wylot z klubu. Ten cały James zapowiada się nieźle ale nie wiem czy to już jest poziom Angelo.

Krychowiak faktycznie nieźle. Ruch bez piłki, odbiór, podanie. Szkoda tego strzału pod koniec. I tak by nie doprowadzili do remisu, a taka bramka dałaby mu super pewność siebie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

oglądam sobie Superpuchar Niemiec. Wystarczyło 15ście minut obserwowania Lewandowskiego w koszulce Bayernu i już życzyć mu porażki ;). Go Borussia!
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2733
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Pozwoliłem sobie wyedytować temat, żeby się nie myliło.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Celtic już 1:0 na wyjeździe. Ech.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2733
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Spokojnie, już 1:1. Będzie jak w Warszawie. ;)
Since 2001.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

Podobno wczoraj w Wengera poleciała butelka z trybun. To zobaczymy, co na to UEFA, polskie kluby potrafili ostro karać za mniejsze przewinienia.

Osobiście obstawiam, że skończy się na grzywnie.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Mecz Legii bez trzody ich kibiców w europejskich pucharach to mecz stracony :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

Bez przesady, do niczego specjalnego tam nie doszło. Jedni i drudzy pokrzyczeli, porzucali w siebie jakimiś papierowymi kubkami (a przynajmniej na takie to coś wyglądało) i się szybko skończyło.

Jakość transmisji boska. Jak Weszło robiło bomba per bomba z rewanżu z Celtikiem to wyglądało lepiej :D A wysokość położenia kamer przypomniała jeden z tych pseudosparingów naszej kadry ze zgrupowania w Turcji bodajże.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2733
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Ruch całkiem nieźle radzi sobie z Metalistem. Wstydu nie przynoszą, może wpadnie jakieś 1:0, a na wyjeździe ustawią autobus w bramce.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... ni-w/1blpv

Ciekawe na ile lat by nas wypieprzyli z pucharów gdyby to się działo w Polsce i burdę robiło nasze kibolstwo.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Jak pod stadionem to w ogole... juz nie robmy z siebie takich ofiar FIFY i UEFY do jasnej cholery. Za glupote sie placi i juz...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:Ciekawe na ile lat by nas wypieprzyli z pucharów gdyby to się działo w Polsce i burdę robiło nasze kibolstwo.
A jest już reakcja UEFA/FIFA na to? Jakaś kara, śledztwo? Przecież to się działo dziś i dzieje się teraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

Jeśli mówimy o Kazachach to chyba jeszcze nic nie ma. Onet wciąż ma tylko to co linkowałem, Weszło nie ma nic. Zakładam, ze jeżeli cokolwiek z tego wyniknie to nie wcześniej jak jutro.

Razor - nie chodzi o Celtic, ale nie jest tajemnicą, że UEFA jest cięta na polskich kiboli. Nie mówię, że bezpodstawnie, bo swoje za uszami mamy (nóż rzucony w Baggio, zadyma wywołana przez kibiców Legii na Litwie), ale w sytuacji, gdzie federacja potrafi zamknąć trybunę za dwie litery na fladze to wiesz, nie zdziwiłbym się, jakby nawet za problemy pod stadionem coś znaleźli.

Przynajmniej nie sprawdził się czarny scenariusz z "odpowiednim" sędziowaniem. Jedna kontrowersja dotycząca nieuznanej bramki Kucharczyka, ale nijak nie da się dojść czy on był na spalonym czy nie, więc żadnych pretensji. Po za tym łysy z Rosji dał sobie radę.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Voo »

bo swoje za uszami mamy
chyba Ty ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:gdzie federacja potrafi zamknąć trybunę za dwie litery na fladze to wiesz, nie zdziwiłbym się, jakby nawet za problemy pod stadionem coś znaleźli.
A wiesz, że jak cię złapią z tymi literami w Rzeszy albo z innym znaczkiem to zapłacisz grzywnę albo odsiedzisz naście dni w areszcie? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

A w Japonii pewnie nikt nawet na to nie spojrzy ;) Ale nie jesteśmy ani Rzeszą ani Japonią. Rozumiem antyfaszystowskie ruchy (inna sprawa, że tak samo powinno się tępić sierp i młot, a się nie tępi) i sam uważam, że ostatnie co nam potrzebne to nowy Hitler i cały ten burdel, jaki ze sobą przyniósł, ale też przeginanie w drugą stronę nie jest dobre.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:przeginanie w drugą stronę nie jest dobre.
Dla mnie to nie jest przeginanie. Tak samo powinno się karać za rzucanie bananów z trybun i inne przejawy tego typu zachowań.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: PIOTROSLAV »

Celtic - ja pierodle!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Dogy »

OLIWA K**** SPRAWIEDLIWA!
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Niech teraz Celtic trafi do grupy LE z Legią - to byłoby epickie :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

W takiej formie to nie wiem, czy Celtic by wyszedł z grupy nawet gdyby miał w niej mistrza San Marino, Wysp Owczych i Gibraltaru.

Ale gdyby było tak, że faktycznie trafia do grupy z Legią to może być zabawnie. Zwłaszcza na Łazienkowskiej kibice pewnie by ich odpowiednio przywitali. No ale jeszcze czwartkowy rewanż z Aktobe i chociaż Legia powinna dać spokojnie radę, to różne cuda się zdarzały. A już zwłaszcza w wykonaniu polskich zespołów.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

A ja dalej nie ogarniam tego hate'a na Celtic... co zrobil inaczej niz zrobilby jakikolwiek inny klub? Przeciez to nie oni dali dupy prawnej, nie oni zglosili fakt do UEFA. A ze nie powiedzieli: "no dobra, ale byli lepsi mamy w dupie LM"... NIKT by tak nie powiedzial....
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Stano i spółka nakręcili hejt na Celtic, bo myśleli, że tamci się ugną pod jakimiś śmiesznymi argumentami o honorze itp. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

Razorblade pisze:A ja dalej nie ogarniam tego hate'a na Celtic... co zrobil inaczej niz zrobilby jakikolwiek inny klub?
Znaczy inne kluby by się zabarykadowały i udawały, że ich nie ma? Uważasz, że żaden by nie podniósł telefonu choćby żeby powiedzieć "mamy was w dupie frajerzy, zjebaliście i my bierzemy ten awans"? No coś mi się nie wydaje.

A LM jak nie mieli wtedy tak nie mają nadal. W pełni zasłużenie zresztą.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Nie odebrali telefonu... o jaaaaa.... sory Bambi ale w tej kwesti jestescie pocieszni :-)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Nie odebrali telefonu... o jaaaaa.... sory Bambi ale w tej kwesti jestescie pocieszni :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Mi osobiscie nie chodzi o hejt na Celtic, bo oczywistym jest, ze zaden klub nie oddalby tego awansu. Ja chce tylko, zeby oni na siebie trafili z prostego powodu. Show na Lazienkowskiej i poza boiskiem bedzie przednie :) Na bwin'e powinni z automatu dawac zaklady typu: ile krzeselek zostanie wyrwanych \ ilu kibicow zatrzymanych etc. :)

Pisze z telefonu wiec wybaczcie brak pl znakow
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

Chyba tych ze Szkocji. Na stadionie w meczu z Aktobe kibice Legii pokazali, że albo zmądrzeli albo się trafił jakiś ogarnięty do kierowania nimi i jak Kazachowie zaczepiali to po stronie przyjezdnych raczej były znaki, że nie chcą problemów i zadymy. Więc jeśli Legia w tym sezonie znowu na Celtic trafi to spodziewam się jakiegoś transparentu czy "pozdrowień" z trybun, ale bez przesady, że dojdzie do burd. No chyba, że po za stadionem, tam najwyraźniej już wolno.
Razorblade pisze:Nie odebrali telefonu... o jaaaaa.... sory Bambi ale w tej kwesti jestescie pocieszni :-)
Może i jesteśmy, ale Celtic zachował się jak ostatnie szmaty i tyle. Jasne, że takiego prezentu nikt normalny by nie odrzucił, ale można to zrobić normalnie, a można... no można jak Celtic (ciekawe co oni by robili gdyby błąd był po ich stronie. Już widzę, jak grzecznie oddają wszystko w ręce UEFA i tylko czekają na werdykt. Nope). Koniec tematu, karma wróciła i ich mocno w dupy ugryzła. Nie sądziłem tylko, że tak szybko :]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:Już widzę, jak grzecznie oddają wszystko w ręce UEFA i tylko czekają na werdykt. Nope
Jasne, że robiliby wszystko co się da. A na miejscu Legi kazałbym im spierdalać albo wyłączyłbym telefon. Jakby za takie zachowanie nazwali klub z warszawy gównem to byliby tak samo śmieszni i groteskowi jak Stano teraz :]

Chociaż jeszcze zabawniejszy jest Mioduski z Leśniodorskim jak powtarzają, że oni by taki awans odrzucili. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

No ja tylko +1 do informacji Zaby nt. "szmatowatosci" Celticu...

Aha - ja bym telefon wylaczyl coby nie sluchac gorzkich zali...
ODPOWIEDZ