Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Wiem, ze jeszcze rpzed nami Mundial, ale juz spory transfer, wiec moze warto o topic? Chelsea pozyskala Fabregasa. Zobaczymy czy sie odbuduje czy bedzie nurkowal jak w Hiszpanii ;P.

No i po 13 latach odszedl od nich Lampard.

Do United van Gaal na trenera - nigdy za nim nie przepadalem, ale jest skuteczny, wiec zobaczymy. Zwlaszcza ze musi cos kombinowac na obronie, gdzie nie ma juz ani Vidicia ani Ferdinanda... moze byc mega ciekawie znow w Premiership :D
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

Całe szczęście że Fabs trafił jednak do Czelsi, przez chwilę zanosilo się że może wrócić do Arsenalu. Swoja drogą dziwne że Barca pozbywa się w miarę perspektywicznego Cesca a nie dziadków Iniesty i Xaviego.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Wiesz ile Iniesta ma lat?:)

Dziwne transfery. Lamps chciał pewnie więcej kasy albo dłuższy kontrakt. W CFC nie dają na dłużej niż rok jak masz więcej lat niż 30 i nie jesteś bramkarzem. Szkoda, bo taka legenda powinna skończyć grać w swoim klubie.

Co do Cesca to dziwię się. Gdyby wrócił ten z Arsenalu - rewelacja, jeśli jednak ten z Barcelony to będzie słabo. Poza tym czy on kiedyś nie walnął po meczu z Chelsea, że nigdy w życiu by dla nich nie zagrał?;)
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

Iniesta wygląda na starszego :lol2:
Fabs wiele ciekawych rzeczy opowiadał, o wiecznej miłości do Kanonierów i Wengera też było ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Wiesz, zakola postarzają;)

Co do Arsenalu, podobno miał nawet prawo pierwokupu ale nie chcieli skorzystać. Może liczą na przebudzenie Artrety albo, że Ozil zagra dobrze cały sezon zamiast 5 pierwszych meczów ;)

Ostatnio w prasie angielskiej był żarcik z typowaniem końcowej tabeli za sezon 14/15:
1...
2...
3...
4. Arsenal
5...
6...
itp. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

SithFrog pisze: Ostatnio w prasie angielskiej był żarcik z typowaniem końcowej tabeli za sezon 14/15:
1...
2...
3...
4. Arsenal
5...
6...
itp. ;)
Biorę w ciemno :roll:

Przebudzenie Artety :lol2: , nie no bez żartów. Moim zdaniem Mikel to pierwszy kandydat do zmiany otoczenia. Mieli prawo pierwokupu Fabsa, ale z niego nie skorzystali i bardzo dobrze. Przed odejściem do Barcy swoimi fochami kompletnie popsuł atmosferę w klubie. Lepiej niech nurkuje dla niebieskich ;P .
Co do Ozila to patrząc na jego statystyki miał całkiem niezły sezon i liczę że w następnym będzie jeszcze lepiej. Oczywiście jeżeli Wenger znowu potrząśnie sakiewką i kupi napadziora, skrzydłowego i defensywnego pomocnika.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

hat pisze:Oczywiście jeżeli Wenger znowu potrząśnie sakiewką
:lol2:

+1 do samopoczucia ;P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

SithFrog pisze:Co do Cesca to dziwię się. Gdyby wrócił ten z Arsenalu - rewelacja, jeśli jednak ten z Barcelony to będzie słabo. Poza tym czy on kiedyś nie walnął po meczu z Chelsea, że nigdy w życiu by dla nich nie zagrał?;)
http://ofsajd.onet.pl/faceci/cesc-fabre ... abic/3e0lq

:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Po kompletnie nieczytelnej nowej wersji transfermarkt, również weszło odświeżyło witrynę - nawet rss-a nie mogę teraz znaleźć. Postęp... :sciana:
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Przede wszystkim dziwne czcionki mają, jakieś takie rozmyte. Nie da się czytać :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

To fakt, oczy bolą po jednym tekście, a od nagromadzenia obrazków na głównej można oczopląsu dostać.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

O, poprawili czcionkę na Weszło. Jeszcze tylko rss i będzie w miarę ok.

Mundial mundialem, ale rozlosowano tegoroczne eurowpierdole. ;)

Legia - Saint Patrick's Athletic FC
Ruch - Vaduz / College Europa
SV Zulte Waregem - Zawisza
Fram / JK Nõmme Kalju - Lech

Przeczuwałem, że los dla Zawiszy nie będzie łaskawy. Bodaj czwarta ekipa ligi belgijskiej z sezonu 13/14. Fajnie będzie się pokazać na Starym Kontynencie, pójść we własnym mieście na Ligę Europy. Niczego od tej drużyny nie wymagam - same uczestnictwo w rozgrywkach europejskich to już historyczny sukces. Choć zawsze gdzieś tam w sercu się tli nadzieja, że może jednak...
Since 2001.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Nie znam zadnego z tych zespolow... ale w sumie to w niczym nie przeszkadza aby nasi dostali od nich niezly wpierdol ;-)
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

Zawisza nie ma szans. Zulte to rewelacje zeszłego sezonu Jupiter League, przez pewien czas byli nawet liderem.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Możnaby przewrotnie uznać, że Zawisza ma niesamowite szczęście - przynajmniej spadnie z wysokiego konia...
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Legia - Saint Patrick's Athletic FC - Można powiedzieć, że 2x mecz u siebie. Napewno tamtejsza polonia wesprze ich. Oby tylko tak się nie wspierali, że kolejne kary dostaną od UEFA :)
Ruch - Vaduz / College Europa - Tu pewnie przejdzie klub z Liechtensteinu i obawiam się sensacji. Mówię poważnie :maruda:
SV Zulte Waregem - Zawisza - Koniec imprezy na starcie
Fram / JK Nõmme Kalju - Lech - Do przejścia, cokolwiek to będzie
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Podobno Barca dogadała Suareza za 88 mln euro. Ciekawe czy jak przy transferze Bale'a do Realu powiedzą coś o niemoralnych kwotach :D

Poza tym wzięli już 2 bramkarzy (nie wychowanków), Rakiticia i Halilovicia. Gdzie kolejne talenty z La Masii? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7480
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

Jesteś chory z nienawiści.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

SithFrog pisze:Gdzie kolejne talenty z La Masii? :>
Jeden wylądował niedawno na Stanford Bridge :)
Mistrzostwa trwają a w na rynku sporo się dzieje. Alexis podobno trafi do Arsenalu (oby to była prawda), zaklepany jest już Debuchy, a plotkuje się o Khedirze. Do tego Evra i Cole lecą do słonecznej Italii. No i Costa z Felipe Luisem w Chelsea, tych panów to zazdroszczę niebieskim :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Cesc to już antyk na rynku ;) Ja pytałem czemu zamiast kupować Suareza za 88 mln nie wezmą kolejnych Xavich i Iniestów. Tyle o tym słyszałem przez ostatnie 5 lat :) No i bab nadzieję, że Fabregas zagra w Londynie tak jak kiedyś grał w Londynie, a nie jak w Hiszpanii.

Alexis w Arsenalu - oby nie. Jak wróci do formy z Udinese to będzie niefajnie. Dla wszystkich poza fanami Gunnersów :P

Khedira to facet nie wart połowy kasy jaką za niego płacą.

Felipe Luis cieszy, Costa - sam nie wiem. Zagrał doskonały sezon ale to jest jeden sezon w całej karierze, a ma już 26 lat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Bambusek »

SithFrog pisze: Alexis w Arsenalu - oby nie. Jak wróci do formy z Udinese to będzie niefajnie. Dla wszystkich poza fanami Gunnersów :P
A tam, będzie jak zwykle - początek sezonu dla Kanonierów, a na końcu i tak czwarte miejsce najwyżej.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

Khedira jest dobry, zostawcie Samiego.
Nie wiem skąd się wzięly te pierdy, że to słaby gracz. Popatrzcie sobie na jego grę przeciwko Atletico w zeszłym sezonie:
phpBB [video]

Ostatni rok praktycznie stracił przez kontuzję i nagle wszyscy go hejtują. To bardzo przydatne uzupełnienie składu dla blancos i zdecydowanie nie chcę, żeby odchodził. A Arsenal takiego gracza przytuliłby z pocałowaniem ręki, od Gilberto Silvy nie mieli konkretnego przecinaka.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Pq słaby nie ale to nie jest topowy DM. To właśnie bardzo solidny przecinak z fatalną grą do przodu. I wiem, że kompilacje na yt ma nawet Rasiak (takie, że Messi się chowa) ale na 10 meczów Samiego w 8 zdjąłbym go z boiska maks po 60 minutach. Do Arsenalu się nadaje ale do Realu chciałbym jednak kogoś lepszego na tą pozycję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

Podobno będzie Toni Kross ;)
No ja mam zawsze bekę z kompilacji, dlatego wrzuciłem co innego - ten filmik to zapis wszystkich kontaktów z piłką podczas spotkania. Praktycznie żadnej straty, eleganckie przechwyty.
Z grą do przodu to jest tak, że Khedira ma problemy z celnymi podaniami, zwłaszcza na odległość. Ale ma też zęba w ataku i potrafi pociągnąć kontrę (jest szybki), zagrać na klepę, pójść do końca i jeszcze zapakować bramę solidnym, mocnym uderzeniem. Właśnie grając w takim stylu błyszczał na poprzednim mundialu w reprezentacji.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Pquelim pisze:Podobno będzie Toni Kross ;)
To wg mnie jeden z najlepszych transferów tego okienka. Real może przestać się martwić, że XA powoli odchodzi na emeryturę. Czuję, że Kross pozamiata w Madrycie. Ma wszystkie cechy potrzebne do gry w tej ekipie.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

Ha :) Alexis potwierdzony, bardzo się cieszę. Co do Khediry to mam mieszane uczucia. Jak dla mnie to taki lepszy/młodszy Arteta. Wolałbym jakiegoś klasycznego cdma/przecinaka coś jak De Rossi albo Javi Martinez.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

żenada. Jeden z moich ulubionych piłkarzy przechodzi z jednego z moich ulubionych klubów do największego przeciwnika mojego ukochanego klubu. Czuje dysonans poznawczy :/
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: snt »

Mozna Barcelony nie lubić, ale teraz będa mieli pakę nieziemską. Chyba tylko galaktyczny Real sprzed 10 lat można by porównać.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Szczególnie w obronie ;]

Źle się to skończy dla obu hiszpańskich gigantów.

http://www.weszlo.com/2014/07/11/dlacze ... a-la-liga/
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

a Marca dzisiaj podaje, że Di Maria dogadany z United. No to się trochę do góry nogami przewraca to wszystko :|
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Tego nie kumam, no to kogo oni chcą za Di Marię w Realu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Pquelim »

Nikogo. Di Maria podobno niespecjalnie zadowolony z kontraktu, Perez ma go w dupie (bo tak się załatwia sprawy za tego pana) no to poprosił agenta o sondowanie rynku. United dają mu 7 mln za sezon (teraz ma coś koło 3,5), ale to i tak bez sensu - przecież chciały go też Juventusy, Arsenale, mówiło się Chelsea. Real niby się nie zgadza na transfer, Glazerowie narazie dają 38mln, według Marci 50 załatwi sprawę.
A Real teoretycznie nawet nie musi się wzmacniać. Di Maria i tak grał w środku, teraz jeżeli przychodzi Kross to będzie tercet Modrić-Alonso-Kross. A na skrzydle Bale.
Tylko, że jeżeli ktokolwiek z nich dozna kontuzji to w zastępstwie trzeba będzie chyba ściągać Radka Kałużnego z emerytury w DHL-u ;]
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Wiem, że Wam to lata, ale ponieważ od lat lubię archiwizować wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach niezależnie od tego, że takie informacje można znaleźć na milionie stron, chcę teraz podtrzymać tę tradycję na forum. I pomyślałem, że może niektórym uprości to pozyskiwanie najprostszej informacji - czyli kiedy nasi dostali eurowpierdol. Nic skomplikowanego, prosta tabelka z wynikami, będę ją wstawiał zaktualizowaną w nowym poście po każdej serii gier.

Chyba, że Wam to będzie przeszkadzać. :P

Obrazek
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

Eurowpierdol - here we come! :D

A propos:
Pierwszy – mniejszy, przy tym drugim właściwie zyskuje rangę niegroźnej ciekawostki. Lech zagra w czwartek na wyjeździe z estońskim Nomme Kalju, ale my technologicznie cofniemy się do ery, w której wyniki meczów sprawdzało się w Telegazecie. Jest już praktycznie przesądzone, że nigdzie w Polsce, za pośrednictwem żadnej telewizji, ani nawet kanału na Youtube nie da się obejrzeć tego meczu. Nie ma co liczyć na choćby podrzędną estońską telewizję, bo żadna nie zamierza się tym zainteresować. No i tu właśnie pies jest pogrzebany. Wyjazdowe starcia polskich drużyn na tak wczesnym etapie eliminacji Ligi Mistrzów czy Ligi Europy to, jak wiadomo, dla telewizji żadna gratka. Ani na tym sensownie zarobić, ani sprzedać parę reklam w godnej cenie. Gdyby jeszcze sygnał zechcieli wyprodukować gospodarze, wtedy jakoś mogłoby się kalkulować. Rzecz w tym, że Estończycy nie zamierzają tego robić. Kibicom pozostaje więc śledzenie relacji na żywo w internecie. Klubowy kanał Lecha, jak zdążyliśmy się zorientować, również tego meczu w bezpośrednim streamie nie pokaże.

Problem drugi, nieporównywalnie bardziej kompromitujący, objawił się w Chorzowie. Jak wiadomo, na kilkadziesiąt godzin przed meczem z FC Vaduz okazało się, że murawa stadionu przy ulicy Cichej jest tak doskonale przygotowana do sezonu, że nie ma mowy, aby na niej zagrać. Trzeba awaryjnie przenieść się do Gliwic. A że wszystko załatwianie jest kompletnie na wariata, na ostatnią chwilę, spotkanie nie będzie mieć rangi imprezy masowej, czyli obejrzy go symboliczne 999 widzów.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

Dla hardkorów jest transmisja meczu Lecha w poznańskim radiu Merkury.
Zresztą może to i dobrze że tego nie pokażą. Jak dwa czy trzy lata temu Lech grał w jakimś Kazachstanie to po obejrzeniu tego "widowiska" na dłuższy czas odechciało mi się oglądać występów naszych kopaczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Sobies »

Che Che Che - Checheszki

Będzie dobrze, ta runda akurat dla Legii i Lecha jest pewnym awansem. Ruchowi daje 55% szans a Zawiszy jakieś 20% :)

Cherrrryyyy masz moje wsparcie, nawet x2 pisze Twój nick od MŚ FLEP'a :) Sami we dwoje będziemy sobie pisać o naszych polskich klubach a niech to forum zginie ze swoimi "podkastsrami" ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

podkastratami :lol2:
Co do Lecha to przeczuwam syndrom Żalgirisu
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: hat »

http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow ... isly_.html

Mogą to połączyć i w ramach akcji promocyjnych piłkarze Wisły będą podjeżdżać swoimi Ferrari na zakupy do Biedronki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

that was quick :lol2:
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

Ja pierdole, tyle lat patrzenia na te padline a czlowiek non stop zaskoczony jaka ta polska pilka jest kurwa slaba
Since 2001.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: koobik »

Jestem załamany. Jasne, wiem, ile warta jest polska liga. Niemniej jednak, tym razem poczułem ten kontrast, że w przeżartym korupcją, komuchami, klerem państwie, które ściąga bardzo wysokie podatki i utrudnia wszystko prawem, łatwiej jest odbudować piękną, europejską stolice, wybudować autostrady, zafundować piękny stadion i podnieść jakość życia.
SERIO, ten piękny stadionw tym pięknym mieście ma taka drużyna? Która nie radzi sobie z grubasami w obronie?

Nie peniam, nie obudziłem się dzisiaj. Ale to zawsze boli.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Razorblade »

Kurwa, znow sie pewnie psim swedem przepchna... szkoda... my na prawde w pierwszych rundach powinnismy dostac wpierdol - moze to by cos zmienilo :/
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Cherryy »

To by nic nie zmieniło. Zacznie się liga i "gwiazdy" znowu rozbłysną. A za rok to już na pewno Liga Mistrzów...

Tutaj samokrytyka nie przyjdzie nawet z porażką z gibraltarskim klubem. Zawsze zło będzie wynikać z czegoś/kogoś innego. A tak naprawdę - wszyscy odpowiedzialni będą mieli to w dupie.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: SithFrog »

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7480
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Crowley »

A jak się śmieję z "polskiej piłki nożnej", to się niektórzy pukają w czoło. Aż włączyłem telewizor na ostatnie 10 minut tego pasjonującego spotkania. Cud, że nikt się nie zabił o piłkę, ani nie skręcił nogi przy próbie podania, bo tak to mniej więcej wyglądało - 22 facetów, którzy futbol oglądali tylko w telewizji. Szkoda, że koło 85 minuty nie wpadła druga bramka dla Patryków, bo byłoby jeszcze śmieszniej.
Przypominam, że Legia w tym roku ma dysponować budżetem w okolicach 110 milionów złotych i to bez kasy za transfery.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Jarecki »

Po Waszych i internetowych komentarzach czuję się szczęściarzem, że nie oglądałem tego żenującego widowiska :)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Yggor »

to był jakiś mecz?
Yggor.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: PIOTROSLAV »

Crowley pisze: Przypominam, że Legia w tym roku ma dysponować budżetem w okolicach 110 milionów złotych i to bez kasy za transfery.
Wydaje mi się, że to jakieś 40% więcej niż Parma :P
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6378
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Europejskie rozgrywki piłkarskie :: SEZON 2014/15

Post autor: Voo »

Uderzyło mnie w wypowiedzi trenera Irlandczyków po meczu, że to nie było coś w stylu "wow, zremisowaliśmy na wyjeździe z Legią, przecież oni są profesjonalni i 200 miejsc wyżej od nas w rankingu". To było raczej rozczarowanie, że nie wygrali. Oni chyba nie wiedzieli, że tutaj wszyscy uważają ich za słabszych i skazanych na porażkę :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
ODPOWIEDZ