Królowie szos

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

E, nie przejdzie. Nie ma takiej mozliwosci. Do tego czasu najpredzej miasta beda robic bana na wjazd do centrow, ale zeby przestawic sie w 100% na elektryki? Mrzonka.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Tymczasem mój eko silnik roku 2015 Peugeot 1.2 Pure Tech 110 KM, dałnsajzing, trzy cylindry turbina zdaje się spalać dokładnie tyle samo benzyny co czterocylindrowy, wolnossący silnik 1.6, 110 KM w 9-letnim Nissanie. Mam naprawdę lekką nogę i jeżdżę cały czas w takich samych warunkach, miejscach, godzinach, 50 km dziennie, z czego połowa za miastem. Samochody tego samego segmentu, oba równie anty-aerodynamiczne i o zbliżonej masie.

Biorę poprawkę, że w nowym samochodzie spalanie ma prawo być większe na początku (chyba) ale cudów się nie spodziewam. Nawet Zachar na Autocentrum wciska kity, że trzycylindrowe silniki są tańsze w produkcji ale i oszczędniejsze dla użytkownika. No nie wiem. Jak porównywać z jakąś młockarnią to pewnie tak. Zobaczymy po kilku tankowaniach.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Nie są. Dziś w Trójce na przykład mówili o nowej Astrze z silnikiem 1.0 turbo. W mieście spala 8 litrów, czyli mniej więcej podobnie do zwykłego 1.6, a samochód jest 200 kg lżejszy od poprzedniej generacji. Nie ma siły, żeby te małe pierdziki faktycznie spalały po 3-4, czy nawet 5 litrów w mieście. Trzeba je gonić obrotami i już. Co najfajniejsze, moje Mondeo 2.0 przy spokojnej jeździe pali w mieście koło 9l benzyny, praktycznie tyle samo co Focus 1.6 ojca. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Ciekaw jestem jak te wyżyłowane silniki do kosiarek będą wyglądać przy 200k przebiegu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Wiesz, patrząc na Warszawę M20 to też masz wyżyłowany silnik w swoim samochodzie.

Mnie w ogóle nie martwi to, że samochód nie przejedzie 300 czy 250k km (przy czym tak myślimy, że nie przejedzie, bo przecież nie wiemy). 200 tysięcy to dla mnie jakieś 12-13 lat jeżdżenia. Corsa przez 14 lat zrobiła 160 tysięcy, silnik chodzi jak złoto ale reszta zaczęła się już poddawać w pojedynku z klimatem, solą i dziurami w drogach.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7442
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja nie mam nic przeciwko turbinie, jak kupujesz nowe auto. Przy używanym bym się zastanowił dwa razy... Zwłaszcza z przebiegiem w okolicy 150kkm...

Tak z ciekawości, ile Ci pali ten Eko-pierdziel? Moja KIA z silnikiem 2.4l 177KM pali około 7-7.5 w trasie i tak do 10l w mieście. Zupełnie jak moja stara Dacia z 1.6l 105KM...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

LLothar pisze:E, nie przejdzie. Nie ma takiej mozliwosci. Do tego czasu najpredzej miasta beda robic bana na wjazd do centrow, ale zeby przestawic sie w 100% na elektryki? Mrzonka.
Zwłaszcza patrząc na arogancję samochodowych koncernów i jak głęboko w dupie mają głowy:

http://electrek.co/2016/04/15/fiat-chry ... sk-profit/
:roll:

Przynajmniej wiadomo, że jeśli temat elektryków po premierze modelu 3 ruszy z kopyta, to rynek samochodowy czeka spore przetasowanie patrząc komu chce się dzisiaj myśleć o przyszłości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Matthias[Wlkp] pisze:Tak z ciekawości, ile Ci pali ten Eko-pierdziel? Moja KIA z silnikiem 2.4l 177KM pali około 7-7.5 w trasie i tak do 10l w mieście. Zupełnie jak moja stara Dacia z 1.6l 105KM...
Na razie tak do końca nie chcę wyrokować bo zrobiłem raptem kilkaset km a pamiętam, że Nissan na początku też trochę więcej palił niż teraz. Ale jak na razie to wychodzi jakieś 7~8 w mieście (zależnie od warunków) i 5~6 poza miastem (zależnie od warunków). Średnia 6.8. I to mnie w sumie trochę rozczarowuje bo Nissan miał w dokładnie tych samych warunkach 6.9 :P Tak więc silnik może i jest mniejszy, lżejszy i tańszy w produkcji i ma mniejszą emisję czegoś tam ale dla użytkownika końcowego niewiele z tego wynika wbrew temu co Zachar opowiada na tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=CpOERF2jfHo

A zapomniałem. Pewnie będę kiedyś mógł wjechać do Paryża a dizle już nie, haha! Szkoda tylko, że się nie wybieram do Paryża.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

U mnie w teorii wygląda to tak:
2016-04-15 18.07.15.jpg
2016-04-15 18.07.15.jpg (86.54 KiB) Przejrzano 2791 razy
a w praktyce tak: (średnia od nowości, pierwszy tysiąc byłem bardzo delikatny)
2016-04-15 20.18.31.jpg
2016-04-15 20.18.31.jpg (196.99 KiB) Przejrzano 2791 razy
W trasie nie udało mi się ani razu zejść poniżej 7 litrów, ale raz, że mam zawsze klimę na auto, a dwa że też specjalnie jej nie oszczędzam (w sensie Alfy). :P Wielki test będzie na trasie do Chorwacji.

Z innej beczki - dzisiaj było pierwsze mycie w letnich kapciach. :)
2016-04-17 17.32.15 kopia.jpg
2016-04-17 17.32.15 kopia.jpg (199.9 KiB) Przejrzano 2791 razy
W ogóle mycie auta to moje nowe hobby. :D
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2628
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Królowie szos

Post autor: zodi »

śliczności, nie da się ukryć :>
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Boncek, to może podjadę z moim i sprawisz sobie trochę radości myjąc go? :D Ja niestety do tego serca nie mam. Może jak bym miał Alfę to też bym lubił ją popieścić :D

Z innej beczki - Corsa sprzedana (niestety musiałem ją właśnie czyścić i picować pół dnia :D). Dałem rozsądną cenę, ogłoszenie weszło wczoraj wieczorem a dzisiaj o 7:30 zabierał ją handlarz spod Wrocławia. Pewnie jeszcze na niej kilka stów zarobi ale ja się cieszę, że szybko poszło, jakoś nie mam drygu i cierpliwości do sprzedawania, przyjeżdżających i wybrzydzających ludzi, targowania się etc.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Hehe, spoko, zapraszam do Wro. :D

Ze sprzedażą aut mam tak samo, zawsze daje taką cenę, żeby jak najszybciej poszło.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Kurde, poharatałem sobie skórę na kierownicy. :< Musiałem wysiadając zahaczyć nieświadomie zamkiem od kurtki skórzanej (ona ma takie na maksa grube, metalowe zamki błyskawiczne) i ten pociął skórę na głębokość ok 1 mm na długości gdzieś 5 cm. W dwóch innych miejscach też są ślady ale na szczęście tylko ryski. Teraz zastanawiam się co z tym zrobić. Zostawić, czy może poszukać jakichś środków do zabezpieczenia tego? Macie podobne doświadczenia?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Królowie szos

Post autor: Jutsimitsu »

Ja bym wymienił samochód, bo już się nim nie da jeździć... ;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Może po prostu kupię drugie i połączę w SLI. ;) A tak poważenie to wiem, że są jakieś kremy wypełniające i jestem ciekaw czy ktoś tutaj miał z nimi do czynienia. ;)

EDIT - poza tym no wiecie no, to jest nowe auto, moje pierwsze, własne od nowości, wymarzone i wychuchane. I nagle takie coś i to jeszcze z własnej, choć nieświadomej ale jednak winy. Boli. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
batton
baton
Posty: 191
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Królowie szos

Post autor: batton »

Ja malowałem skórę na kierownicy i gałce zmiany biegów. Miałem zdarty klar i farbę. Wyszło przyzwoicie. Na większe uszkodzenia masz sztuczną skórę a na jeszcze większe szpachlę. Tak więc wszystko jest do wyprowadzenia.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

A potem przy sprzedaży będzie:

Obrazek
;)

Poszukaj na forach firmy, która się zajmuje renowacją skór. Zrobienie takiej kierownicy pewnie wyjdzie taniej, niż kupno kompletu porządnych kosmetyków i gdybyś się z tym sam musiał babrać. A generalnie skórzane elementy, dopóki nie są bardzo głęboko pocięte, da się doprowadzić do stanu niemal idealnego.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

No właśnie też tak się zastanawiam, żeby uderzyć gdzieś do jakiegoś profesjonalisty. Chociaż może i tak kupię jakaś odżywkę Gliptone czy coś, żeby od czasu do czasu nawilżyć skórę. Może to brzmi głupio, że tak to przeżywam i dbam, ale wychodzę z założenia, że czym więcej zadbam i nauczę się dbać na początku, tym dłużej będzie mi wszystko służyło.
Obrazek
Awatar użytkownika
batton
baton
Posty: 191
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Królowie szos

Post autor: batton »

Jeżeli chcesz się zabrać za samodzielną naprawę to colourlock i furniture clinic mają odpowiednie zestawy. Są to profesjonalne rozwiązania w detalicznych ilościach. Możesz sobie sprawdzić ceny na stronach, i porównać z ceną usługi w firmie. Tutaj nie znam cen. Ja do malowania korzystałem z furniture clinik. Natomiast do pielęgnacji chyba poleciłbym colourlocka. Mają bardzo fajny utrwalacz/utwardzacz farby, który chroni przed wycieraniem. Po nim skóra ma w dotyku taki śliski film (z wyglądu matowa), nie wszystkim to odpowiada ale mi akurat bardzo pasuje. Środki typowo odżywiające/nawilżające znajdują zastosowanie dopiero po jakichś 3 latach. Wcześniej nie ma potrzeby.
Załączniki
po.jpg
po.jpg (96.09 KiB) Przejrzano 2686 razy
przed.jpg
przed.jpg (90.42 KiB) Przejrzano 2686 razy
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Skórę lepiej i taniej pielęgnować na bieżąco, niż potem odnawiać i naprawiać. A dobrze konserwowana skóra jest miękka i nie przyjmuje brudu. Nawet zwykły wosk do skór daje fajny efekt, tylko nadaje sporą śliskość na początku, przez co do kierownicy może nie być najlepszym wyborem.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Tymczasem do Wrocławia zawitał Vito Scaletta. ;)
IMG_20160418_161742~2.jpg
IMG_20160418_161742~2.jpg (269.9 KiB) Przejrzano 2679 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Holy shit, ale czad!
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Ford Mercury Coupe, ślicznotka. W ogóle auto było OGROMNE, trochę tego nie widać na zdjęciach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Królowie szos

Post autor: Zolt »

piękny. Ciekawe jak się nim parkuje równolegle ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Zolt pisze:piękny. Ciekawe jak się nim parkuje równolegle ;)
Równolegle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Królowie szos

Post autor: Zolt »

Obrazek
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Fiat pojechał z cenami 124 Spider: 110 lub 117 tys. zł. MX-5 z mocniejszym, 2-litrowym silnikiem kosztuje poniżej 100 000, więc jak dla mnie kompletny bezsens ze strony Włochów. A myślałem, że będzie jeszcze tańszy od Mazdy. Gdyby podstawowa wersja kosztowała 85 koła, mógłby to być prawdziwy hicior.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Królowie szos

Post autor: Kalten »

Nowy Mercedes AA :D
phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7442
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Kanada to stan umysłu...

Godziny szczytu, autostrada 2-pasmowa.

Zdarzenie nr1. Generalnie dosyć ciasno, ale pocinam 120 lewym skrajnym (wolno 100, ale Policja jak w PL, pozwala na +20). Nagle kolo przede mną zwalnia. Ja też zwalniam. On jeszcze bardziej zwalnia... No to ja trochę bardziej ostro - co jest??!?! Środkowy pas już jedzie zdecydowanie szybciej, ale jest za ciasno żeby się wcisnąć. Po chwili muszę już dać ostro do prawie całkowitego zatrzymania. Oczywiście kolo przede mną nie mrugnął awaryjnymi, żeby ostrzec, bo po co?!?! Ja puściłem migacze jak już byłem przy 70-80 i kolo z tyłu załapał o OCB i trzymał się daleko, a ja już czułem spaliny tego z przodu...

W Kanadzie jednak wolą przyjąć wjazd w dupę, niż zamrugać ostrzegawczo :P

Zdarzenie 2, a w zasadzie przedłużenie zdarzenia 1 - co się mogło stać, że tak wszyscy zwolnili? I to tylko na szybkimi pasie?!?! Ktoś postanowił się zatrzymać i oglądać wydech. Nie ma na to lepszego miejsca, niż pobocze z lewej strony jezdni. Brawo... Kawałek dalej była stłuczka (chyba ktoś nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył) - lekkie przytarcie pikapa kontra jakiś sedan - i co? Jeden się zatrzymał pa poboczu z prawej a drugi z lewej strony... Bo kuźwa dlaczego nie?? Niech na dwóch pasach uważają! Sprawiedliwość społeczna!

Kawałek dalej, autostrada 3-pasmowa

Zdarzenie 3. Obwodnica Hamilton. Który pas jest najszybszy w godzinach szczytu? Oczywiście skrajny prawy. Bo wszyscy, nie wiedzieć czemu, wolą środkowy i skrajny lewy. Nawet tiry. Całą drogę Hamilton-Burlington (c.a. 10km) pocisnąłem skrajnym prawym, 80-90, kiedy reszta się wlokła środkowym i lewym 50-60. Prawy nie był kompletnie pusty, ale było tak mniej więcej 4-5 razy mniej aut...

Nie kumam... Naprawdę...
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Matthias[Wlkp] pisze: Kawałek dalej, autostrada 3-pasmowa

Zdarzenie 3. Obwodnica Hamilton. Który pas jest najszybszy w godzinach szczytu? Oczywiście skrajny prawy. Bo wszyscy, nie wiedzieć czemu, wolą środkowy i skrajny lewy. Nawet tiry. Całą drogę Hamilton-Burlington (c.a. 10km) pocisnąłem skrajnym prawym, 80-90, kiedy reszta się wlokła środkowym i lewym 50-60. Prawy nie był kompletnie pusty, ale było tak mniej więcej 4-5 razy mniej aut...

Nie kumam... Naprawdę...
A może to był buspas? ;)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Matthias pisze: Który pas jest najszybszy w godzinach szczytu? Oczywiście skrajny prawy
Pamietam takie same doswiadczenia z Włoch :D. Tylko ze prawy byl pusty niemal po horyzont ;)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

A nie jest tak, że prawy pas jest dla samochodów z co najmniej dwojgiem pasażerów na pokładzie? Tak gdzieś coś czytałem, chyba w książce Wałkuskiego o Jułesej.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

W mieście najbliższym mojej wsi prawy pas jest zawsze szybszy. Tzn. może nie szybszy ale najpierw wyprzedza Cię 10 samochodów jadących na lewym pasie a potem przed światłami jadąc prawym wyprzedzamy te same 10 i jeszcze 5 następnych.

Nie po ludzie kupują samochody na 6-letni kredyt, żeby potem jeździć prawym pasem z autobusami :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7442
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Są tutaj specjalne pasy, tzw. HOV dla aut z 2+ pasażerów i to nie było to. Mam wrażenie, że po prostu nie chce im się przyspieszyć/zwolnić jak ktoś się na włączyć do ruchu. Wolą jechać równo 20km/h wolniej, ale na tempomacie.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Ech, BP :lol2:
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Voo pisze:Ech, BP :lol2:
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Chyba pieniądze z konta pożerają i zdrowie mieszczuchów :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Królowie szos

Post autor: Turtles »

Jeśli prądy w zatoce meksykańskiej sprzyjają, to te piranie wpieprzają też ropę od bp
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Turtles pisze:Jeśli prądy w zatoce meksykańskiej sprzyjają, to te piranie wpieprzają też ropę od bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Królowie szos

Post autor: Turtles »

No wiem, ale Gregor napisał jakby nie wiedział :)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Byłem po piwie

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Królowie szos

Post autor: Razorblade »

Po 7.5 roku skonczylem swoją przygode ze sluzbowymi Fordami i zaczalem z VW Golfem Variantem. Na dzien dobry 100 PLN i 4 pkt 2:
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Za jazdę wieśwagenem? Trochę przesada...
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Królowie szos

Post autor: Zolt »

Policjant wziął pod uwagę, że jeszcze nie uruchomił silnika.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze:Za jazdę wieśwagenem? Trochę przesada...
Chciałeś powiedzieć trochu mało. Za widłowóz powinno być ze 300 i 6 pkt jak nic. A za passata/golfa jeszcze pogłowie i dziesięcina w zbożu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Królowie szos

Post autor: Razorblade »

:*
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

2 w 1

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Jak dla mnie ewidentny photoshop, zbyt dobrze wszystko spasowane na tej fotce robionej ziemniakiem.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6382
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

phpBB [video]


Fajny smok. Prawie taki fajny jak późniejsze projekty samochodów atomowych. Za kierownicą mógłby siedzieć taki kolo:

Obrazek
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Królowie szos

Post autor: kr_herman »

Ale ten GM to była objazdowa telewizja.
ODPOWIEDZ