Forumowe wspiny

... o ruszaniu się

Moderatorzy: boncek, Zolt, Cherryy

Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowe wspiny

Post autor: Turtles »

Od kilku lat w ogóle nie, ale mam w głowie żeby wrócić w końcu
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5634
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Forumowe wspiny

Post autor: LLothar »

Alexandretta pisze: 31 sierpnia 2024, o 18:22 <nieśmiało zagląda do pustego pokoju> Halo? Jest tu kto?

Tak z ciekawości łazi ktoś jeszcze po ścianach? Bo ja niedawno zaczęłam, dziś byłam trzeci raz na ściance i chyba się wkręciłam :P Kondycja słaba, mocy w łapach brak, robię te najłatwiejsze trasy, ale i tak jest zajebiście.
Ja będę mieć imprezę firmową z wspinaniem. Jakieś porady dla totalnego lamera?
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 613
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Forumowe wspiny

Post autor: Alexandretta »

Ja się nie znam :D Jedyna co mi przychodzi do głowy to używać nóg i na nie zwalać jak najwięcej pracy, a rękami się tylko trzymać, a nie podciągać. Trochę jak wchodzenie po drabinie. Na najprostsze trasy się sprawdza, trudniejszych nie robiłam.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowe wspiny

Post autor: Turtles »

LLothar pisze: 1 września 2024, o 11:06
Alexandretta pisze: 31 sierpnia 2024, o 18:22 <nieśmiało zagląda do pustego pokoju> Halo? Jest tu kto?

Tak z ciekawości łazi ktoś jeszcze po ścianach? Bo ja niedawno zaczęłam, dziś byłam trzeci raz na ściance i chyba się wkręciłam :P Kondycja słaba, mocy w łapach brak, robię te najłatwiejsze trasy, ale i tak jest zajebiście.
Ja będę mieć imprezę firmową z wspinaniem. Jakieś porady dla totalnego lamera?
Czapeczka beanie, nie daj sobie w zadnym razie założyć kasku, jezeli chodzi o resztę to mocne kolory zawsze robią dobre wrazenie.

Tak na serio
na stopniach stawaj palcami nóg, a nie srodkiem stopy, i w miare mozliwosci wyprostowane ręce
Obrazek
#sgk 4 life.
ODPOWIEDZ