Królowie szos

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Czyli Gulia wyraźnie uderza do zasobniejszych kierowców.
No bo jakie masz auta w D z RWD? BMW, Mercedes i Jaguar. Plus zauważ, że nie ma na razie żadnego bezyniaka poza QV. Z czasem ma się pojawić 2.0 benzyna, pewnie później będą też mniejsze pojemności.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

A widzisz, jakoś przeoczyłem, że to będzie RWD.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

RWD, 50:50, "najsłabsza" wersja ma teraz 8,4 do setki. No nie jest to Mondeo z 1.0 EcoBoost. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Alfa jak najbardziej ma być teraz "premium", auta dla ludu ma robić wciąż FIAT a Alfa ma być pozycjonowana wyżej i ma konkurować z niemieckimi markami. Cena musi być adekwatna do aspiracji. To było oficjalnie zapowiedziane nie tak dawno - Lancia do piachu, Alfa rezygnuje z fikuśnego Mito i staje się poważną marką ze sportowym zacięciem.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Królowie szos

Post autor: Kalten »

Fajowa ta Alfa. Ja tam bym ją kupił zamiast BMW :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Nie wiedziałem gdzie wyrzucić ale chyba tutaj najlepiej.

Jestem sobie w Chorwacji, super kraj, takie Włochy tylko taniej, ludzie milsi i język lepszy. Wypozyczylismy auto i dostała nam się Astra funkel nówka, 2000km przejechane.

Opel to nie to co kiedyś. Teść ma Astrę Classic i jest to pudełko. Nowa Astra wygląda super, prowadzi się super i wnętrze ma super. Nic nie trzeszczy, wszystkie plastiki są zrobione na miękko, wyświetlacze LCD są bardzo dobrej jakości, naprawdę jestem zaskoczony.

Ale ja nie o tym chciałem. Co mnie zaskoczyło to system audio/navi. Najnowsza Astra ma Android Auto!

Działa to bardzo dobrze. Dobra, najpierw musiałem ściągnąć APK dob telefonu "na lewo" bo ani w Chorwacji ani w Norwegii Android Auto nie jest jeszcze oficjalnie dostępne. Później same plusy.
W hotelu sobie sciagam rejony offline bo nie chce płacić za roaming danych (acz za rok i tak ten problem znika), ogwiazdkowuje atrakcje i wszystko to potem mam w aucie. Interfejs jest zubozony, ale to nie szkodzi, bo ja mam jechać a nie klikać. Jest też obsługa Spotify, Play Music, Hangouts itp.

Super sprawa, przyszłość, moje następne auto musi to mieć. Nowa Astra zawstydzila ledwo 2 letnie Audi A4...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Tzn. byłeś jak ten koleś z reklamy, któremu zbiera się na wymioty bo Astra ma to samo co jego auto premium? ;)

A z innej beczki - nowy Top Gear oglądali? Ja nie ale podobno mogło zaboleć :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Teraz chyba trochę więcej producentów dołączyło do android auto?

W każdym razie jest to mądry krok, bo nie wiadomo co by producenci elektronicznego nawsadzali (licząć sobie za to tysięcy $$$ oczywiście dziwnie dużo) do aut, to i tak po kilku latach będzie to wyglądać jak średniowiecze w porównaniu ze smarfonem za 1000 zł. Lepiej pozwolić telefonowi używać wyświetlacza i samochodowego audio i się nie wtrącać.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Jak ten android jest tak niezawodny i stabilny jak smartfonowy to ja go w aucie nie chcę. Nigdy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Królowie szos

Post autor: Jutsimitsu »

LLothar pisze: Nowa Astra zawstydzila ledwo 2 letnie Audi A4...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Już wiemy komu Llo się sprzedał po fuckupie z Motorolą :roll:

EDIT: Jakby wszystkie moje posty i jakakolwiek historia mojej obecności tutaj przestały istnieć, to wiecie czyja to sprawka ;)
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Królowie szos

Post autor: hat »

Voo pisze: A z innej beczki - nowy Top Gear oglądali? Ja nie ale podobno mogło zaboleć :D
LeBlanc był całkiem fajny, tylko strasznie go mało było. Cały szoł robił Evans, którego jak nie lubiłem tak nie lubię jeszcze bardziej. Miotał się jak popieprzony i darł japę. Koleś ma wyjątkowo irytujący głos.
Było widać że to początki i nie ma chemii między prowadzącymi, no i było ich tylko dwóch... dziwnie jakoś tak :D
Dało się oglądać, jak dla mnie tak 5/10
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Jutsimitsu pisze:Już wiemy komu Llo się sprzedał po fuckupie z Motorolą :roll:
Czy ja już mówiłem, że to forum jest jedyne w swoim rodzaju? :roll: :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7500
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Voo pisze:A z innej beczki - nowy Top Gear oglądali? Ja nie ale podobno mogło zaboleć
Obejrzałem kawałek i dupy nie urwało. Próbują robić to co stara ekipa, tylko nie mają kim. TG bez wygłupów Jeremy'ego jest tylko głupkowatym programem komediowym z samochodami w tle. Powinni coś zmienić a nie robić materiały typu przejazd Reliantami po Anglii.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Tzn. byłeś jak ten koleś z reklamy, któremu zbiera się na wymioty bo Astra ma to samo co jego auto premium? ;)

A z innej beczki - nowy Top Gear oglądali? Ja nie ale podobno mogło zaboleć :D
Jeżeli jest taka reklama, to powiem że trafna. Naprawdę ta Astra jest w środku taka sama jak Audi czy BMW jeśli chodzi o styl i wykończenie. Są jeszcze smaczki typu wyświetlanie temperatury klimy na miniaturowych wyświetlaczach wbudowanych w pokrętła.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Gregor pisze:Teraz chyba trochę więcej producentów dołączyło do android auto?

W każdym razie jest to mądry krok, bo nie wiadomo co by producenci elektronicznego nawsadzali (licząć sobie za to tysięcy $$$ oczywiście dziwnie dużo) do aut, to i tak po kilku latach będzie to wyglądać jak średniowiecze w porównaniu ze smarfonem za 1000 zł. Lepiej pozwolić telefonowi używać wyświetlacza i samochodowego audio i się nie wtrącać.
No widzisz tylko to tak nie działa, chyba. Obliczenia są jednak robione w aucie chyba. To działa bardziej jak Android Wear który współpracuje z telefonem, pobiera dane i apki, ale jednak będzie się starzec wraz z autem chyba.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Jak ten android jest tak niezawodny i stabilny jak smartfonowy to ja go w aucie nie chcę. Nigdy.
Wiesz, jechałem raz do Oslo wczesnym 2016, a mapy były z 2014. Była totalna dupa, bo się drogi pozmienialy. Już wolę, aby były różne bugi, ale żeby wszystko było świeże, a nie update raz do roku za 1500zl. Poza tym Android Auto działa tu jako dodatek - zwykle radio czy klima są w zupełnie oddzielnym, tradycyjnym systemie.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Alfy po lifcie mają chyba Android Auto. W ogóle FCA ma jakiś deal z Google i Giulia ma mieć autopilota w przyszłości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

LLothar pisze:
Gregor pisze:Teraz chyba trochę więcej producentów dołączyło do android auto?

W każdym razie jest to mądry krok, bo nie wiadomo co by producenci elektronicznego nawsadzali (licząć sobie za to tysięcy $$$ oczywiście dziwnie dużo) do aut, to i tak po kilku latach będzie to wyglądać jak średniowiecze w porównaniu ze smarfonem za 1000 zł. Lepiej pozwolić telefonowi używać wyświetlacza i samochodowego audio i się nie wtrącać.
No widzisz tylko to tak nie działa, chyba. Obliczenia są jednak robione w aucie chyba. To działa bardziej jak Android Wear który współpracuje z telefonem, pobiera dane i apki, ale jednak będzie się starzec wraz z autem chyba.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
E, to bida! Nie kupie Opla! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Nie mam do czynienia z samochodami premium i ich nawigacjami ale jak ostatnio zobaczyłem nawigację fabryczną w nowym Peugeocie 308 to mi się żal zrobiło kierowcy :P Serio, wolałbym wyjąc telefon i odpalić Naviexperta. A postękiwania, że aktualizacja map kosztuje 800-900 zł w serwisie takim czy siakim słyszę w robocie codziennie bo ludzie mają sprowadzone niezłe autka ale żal im wydawać kasę na mapy. Tak więc patent z uruchamianiem aplikacji ze smartfona na ekranie w samochodzie uważam za fajny.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 372
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Królowie szos

Post autor: skoob »

Crowley pisze:
Voo pisze:A z innej beczki - nowy Top Gear oglądali? Ja nie ale podobno mogło zaboleć
Obejrzałem kawałek i dupy nie urwało. Próbują robić to co stara ekipa, tylko nie mają kim. TG bez wygłupów Jeremy'ego jest tylko głupkowatym programem komediowym z samochodami w tle. Powinni coś zmienić a nie robić materiały typu przejazd Reliantami po Anglii.
+1
Z drugiej strony ciekaw jestem jak będzie w drugą stronę, tzn czy Clarkson, Hammond i May dadzą radę bez producentów i ekipy z Top Gear.
11.XI.2006
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Nie mam do czynienia z samochodami premium i ich nawigacjami ale jak ostatnio zobaczyłem nawigację fabryczną w nowym Peugeocie 308 to mi się żal zrobiło kierowcy Obrazek Serio, wolałbym wyjąc telefon i odpalić Naviexperta. A postękiwania, że aktualizacja map kosztuje 800-900 zł w serwisie takim czy siakim słyszę w robocie codziennie bo ludzie mają sprowadzone niezłe autka ale żal im wydawać kasę na mapy. Tak więc patent z uruchamianiem aplikacji ze smartfona na ekranie w samochodzie uważam za fajny.
W Audi musisz wpisywać adres za pomocą pokrętła... Poza tym, czy ktoś naprawdę sądzi że firma samochodowa zrobi lepsze mapy niż Google?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Firmy samochodowe nie robą map same, tylko korzystają z gotowych rozwiązań, jak TomTom. Poza tym, czy ktoś na prawdę sądzi, że firma przeglądarkowa/telefonowa zrobi lepsze mapy, niż ludzie, którzy skupiają się wyłącznie na nich? ;)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Obejrzałem ten nowy TG i może trochę dlatego, że spodziewałem się najgorszego to odniosłem wrażenie, że wcale nie było aż tak źle ;)

Oczywiście, ten rudy jest irytujący i podskakujący i wrzeszczący i pozbawiony męskiej charyzmy ale już Matt radzi obie całkiem fajnie. Ten materiał o Nomadzie był całkiem spoko. Rudy jak tylko przestawał pajacować to też dało się to oglądać. Ogólnie brakowało mi trzeciej osoby w studio, szkoda że nie zatrudnili jednak tej ex-modelki z The Classic Car. No i jednak za mało odważnie, za mało zmian, za mało zabawnie ale mimo wszystko - dało się to obejrzeć.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Obejrzałem ten nowy TG
Tak wiec Chris Evans, zgadzam sie, blegh. Matt wypada swietnie, ma swoj styl, pasujacy do tego, do czego widowania Top Gear jest przyzwyczajona. Mysle, ze bedzie go niedlugo wiecej, o ile Chris magicznie sie nie podniesie.

Czekam na najblizsze Top Gear Challange, o ile bedzie. Chris, Matt i Sabine, to moze byc ciekawe, acz nie latwo bedzie wypracowac chemie taka jak mial poprzedni zespol.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

A ja w tym momencie chciałem odwołać to co wcześniej napisałem.

Obejrzałem sobie dzisiaj specjal ze starym składem jeszcze, o drugiej wyprawie Clarksona i Hammonda do Włoch. Śmiałem się przez cały czas a wystarczały mi do tego miny, zachowania i spojrzenia obu wyżej wymienionych. Żaden nie musiał podskakiwać ani się wydzierać. W momencie jak Clarkson powiedział, że nie wybrali Ferrari bo May takim jeździ i to byłoby jak chodzenie w gaciach Maya albo gdy Stig namalował mu kutasa na BMW to zrozumiałem, że to już nie wróci. Tak naprawdę chodzi właśnie o tych trzech pajaców, dla nich oglądałem ten program a nie dla ładnych ujęć z samochodami.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Special to Special. Ja sam przestalem ogladac zwykle odcinki dlatego, ze nawet Hammond, May i Clarkson nie sprawiali, ze jest to cos super ciekawego. Speciale byly za to (prawie) zawsze super. Poczekamy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Dla mnie ten nowy TG jest skazany na porażkę. Nie wiem czy poprzednia wersja była doskonała, ale blisko jej do doskonałości na pewno. Ludzie na całym świecie zakochali się w specyficznym programie motoryzacyjnym. Oglądali go nawet tacy, co nie odróżniają alternatora od rury wydechowej albo kompaktu od sedana.

Dla mnie próba robienia tego samego z innymi ludźmi jest skazana na porażkę. To jak nowe Ghostbusters - nie ma wcale wielkiego znaczenia, że tym razem są 4 kobiety. Problem jest w tym, że ktoś wpadł na pomysł rimejku filmu, który jest nie dość, że kultowy to jeszcze doskonały.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Z tego co czytalem, to wydymali wszystkich bez mydla na gruba kase ostatnio. Nadchodzi druga tura...

edit; drugi link jakby co nie dziala
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:Z tego co czytalem, to wydymali wszystkich bez mydla na gruba kase ostatnio. Nadchodzi druga tura...

edit; drugi link jakby co nie dziala
Mi działa. A o co idzie z tym wydymaniem?
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Mi działa.
A co tam jest? Ja mam Page Not Found :/
SithFrog pisze:A o co idzie z tym wydymaniem?
Swego czasu bylo glosno o tym. Auto mialo byc robione juz zaraz, a pokazany prototyp to byl tylko kitkar z nawiewami od Corsy ktory nawet nie jezdzil. Na otwarciu w NewConnect akcje szly po ~1zl aby pozniej byc warte 7 gr.

http://venowatch.blogspot.no/

Troche procesow wygrali, wiec moze cos z tego bedzie?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:A co tam jest? Ja mam Page Not Found :/
Bo zepsułeś, mi też nie działa. Było info, że wystartują dwie załogi z tymi autami w jakimś hiszpańskim wyścigu 24h.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:
LLothar pisze:A co tam jest? Ja mam Page Not Found :/
Bo zepsułeś, mi też nie działa. Było info, że wystartują dwie załogi z tymi autami w jakimś hiszpańskim wyścigu 24h.
http://www.24hseries.com/24h-barcelona/entry-list

Czyli to to. 2-3-4 September 2016. Ta sama klasa co Porsche 991 GT America i Lamborghini Huracán Super Trofeo
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Przepraszam za linki, banglam z koma :)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Podoba mi się obsługa w ASO Toyoty. Oddałem auto do naprawy na OC sprawcy po tym puknięciu na parkingu. Dostałem na dwa tygodnie auto zastępcze. Auris kombi, rocznik 2016 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

To super.

Ale Le Mans wdupili :D ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7500
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

phpBB [video]

UPS. :P Ale podobno później nawet ruszyli.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

SithFrog pisze:Podoba mi się obsługa w ASO Toyoty. Oddałem auto do naprawy na OC sprawcy po tym puknięciu na parkingu. Dostałem na dwa tygodnie auto zastępcze. Auris kombi, rocznik 2016 :D
Trzeba było powalczyć o Lexusa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Ruszyli ;)

phpBB [video]


Napaćkali se szachownicę Polskich Sił Powietrznych ale cwanie - w starej wersji czyli, że nie zawracali sobie głowy zgodą MON.

Mogliby się nie wyrywać z takimi emblematami nie mając pewności, że auto ruszy :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Widzieliście nowego C3? Przyznam szczerze, że wygląda zajebiście (przynajmniej na zdjęciach).

http://moto.pl/MotoPL/51,88389,20322165.html?i=0
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Co Citroen ma z tą hmm naroślą na drzwiach? Kolejne auto z tym. Jeszcze popadną w obsesję jak Toyota z tymi trójkątnymi niby wlotami powietrza z odrzutowca.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Dla mnie zbyt bułowaty, bulwowaty. No i ta narośl na drzwiach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7500
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Wygląda jak minisuv. Suvy to zło naszych czasów. Gumowych drzwi też nie kupuję, chociaż pewnie na parkingu pod Ikeą są jak zznalazł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

A mi sie podoba, szczegolnie w malowaniu a'la reprezentacja Polski ;)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Wygląda fajnie, podoba mi się i to wcale nie dlatego, że mam inną wersję C3. Oczywiscie trzeba wziac poprawkę, że na ulicy będziemy go widywac w jednym kolorze, z kołami 15 a nie 16 i bez przyciemnianych szyb i nie bedzie wtedy juz taki efektowny. Mimo to trzeba przyznac ze samochodzik niesamowicie stylistycznie odmłodniał.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Królowie szos

Post autor: boncek »

Swoją drogą widziałem na trasie do i z Chorwacji sporo C3 Picasso i muszę przyznać, że to bardzo ładne auto, zwłaszcza z ciemnym lakierem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Rudy odchodzi z nowego Top Gear :P
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5609
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Jak nie bedzie zastepstwa z pierdolnieciem, to TopGear sie skonczy...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Jalopnik pisał coś o jakiejs starej sprawie o molestowanie.

http://jalopnik.com/chris-evans-stepped ... 1783079430
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Nowy odcinek A1- bajka, coś pięknego.
W roku 2009 jeździłem do Gdańska z Zabrza jakieś 8 godzin, od 2011 r. było to 6 godzin, od 2012 5,5 godziny. I

W poniedziałek w nocy zajechałem w 3,5 godziny; I to do Gdyni, pod hotel :) Czyli jakieś +40 km z obwodnicy :D
We wtorek- droga powrotna na 'legalu' i tempomacie 160 km/h- 4:45 :D Doceniam komfort.

Przez Łódź jechałem zwykle od 45 minut do 1,5 godziny. Teraz mijam ją w 15 :)

A1 na wysokośći Łodzi to Piękny, jasny beton :) POdoba mi się bardziej niż w Niemczech :)
Tak się składa, że w poniedziałek wystartowałem ze Stuttgartu (wesele w rodzinie w weekend) i leciałem przez Zabrze (zostawić klamoty i wziąć czyste majtki :D ) do ww. Gdyni. W Niemczech skubani na A4 i A6 prowadzą mnóstwo remontów (szacun), odcinków bez ograniczeń prędkości jest mało (i tak nie poleciałem więcej niż 225) więc większość drogi to 120-140 km/h.

Ale w Polsce na dokładkę na A4 wypadek śmiertelny (między zjazdem NYSA a OPOLE), 2 godziny stania i trzech szeryfów w Tirach blokujących drogę na trzech pasach obok siebie :)
No i takie summary :) Na oszczędnęgo do Stuttgartu i duży kawałek z powrotem- 1370 km na jednym baku:)
Potem z Wrocławia przez Zabrze do Gdyni i jeszcze do Słupska next morning- 850 km na jednym baku "bo entuzjazm" :D
ODPOWIEDZ