Kącik Wiedźmina

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Prolog w sensie pierwsza scena?
Spoiler:
Przecież to sen Geralta z Kaern Morhen
Biały Sad jest pierwszą lokacją i później można do niej wracać. Jednak niektóre npc znikają (nie mam pojęcia czemu). Znika właśnie karczmarz i ten nauczyciel od gwinta. Wszystko inne można sobie na spokojnie później robić.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

No to może nie prolog tylko to co się dzieje przed napisami początkowymi. ;p Myślałem, że to jakaś inna wioska jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Uff, ale się namęczyłem z jednym bossem
Spoiler:
Nithralem
Muszę trochę porobić zadań pobocznych bo mam zbyt niski level i dostaję baty ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Kalten pisze:Uff, ale się namęczyłem z jednym bossem
Spoiler:
Nithralem
Muszę trochę porobić zadań pobocznych bo mam zbyt niski level i dostaję baty ;)
Gdzie Ty jesteś? Jaki poziom? Nie walczyłem z tym bossem jeszcze.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Poziom mam piąty, a jestem w Velen i robię quest z o Wiedźmie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Kalten pisze:Poziom mam piąty, a jestem w Velen i robię quest z o Wiedźmie.
Spoiler:
Aaaaa to jest ten boss z zadania z Keirą Metz - ten z dzikiego gonu ? Kurde nie pamiętam go nawet... bo za pierwszym podejściem go załatwiłem na najwyższym poziomie trudności. Pamiętam go jedynie, że bardzo wolno atakował więc robiłem non stop uniki i szybko 2x szybki atak i znów uniki (no i nie zapominaj o Quen - najlepszy znak).
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Ja w zasadzie biegam non stop i tłukę co się da, żeby nabić poziom, bo jestem śmiesznie słaby w stosunku do wszystkiego co spotykam, a co jest związane z questami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

polecam Ci sprawdzić boncek ile dostajesz exp'a za zabicie pojedynczego wroga. Na najwyższym poziomie trudności dostaję UWAGA... 1 punkt exp'a za każdego, kogo zabiję. Tak więc grindowanie na mobach nie ma sensu. Podobno na niższych poziomach tego doświadczenia jest więcej. Z ciekawości sprawdź jak znajdziesz chwilę i podaj. :) Z pobocznych zadań mogę polecić wszelkie zlecenia, które dają około 240-250 exp'a. Z łatwiejszych rzeczy (czyli znaczków "?") polecam robić te, w których bandyci przejęli jakiś obóz (ikonka takiej wieżyczki z skrzyżowanymi mieczami). Za odbicie takiego obozu otrzymujemy około 50-75 exp'a + nowy obóz z kupcem.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Z tym karczmarzem to zajebiscie zrobili :/. I jak ja mam teraz grać w Gwinta?? A sejwa sprzed tego zdarzenia już nie mam...

Jeszcze jedna rzecz - zaatakowałem "?", który się zamienił potem w klatkę - zaczęli mi spuszczać łomot, więc się wycofałem, medytacja i jeszcze raz. Teraz bandyci byli na koniach i było ich mniej - nie ma jednak "przywódcy", przeszukałem wszystko dookoła przeszukałem i nie mogę znaleźć klucza do klatki z kupcem :/
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Sobies pisze:polecam Ci sprawdzić boncek ile dostajesz exp'a za zabicie pojedynczego wroga. Na najwyższym poziomie trudności dostaję UWAGA... 1 punkt exp'a za każdego, kogo zabiję. Tak więc grindowanie na mobach nie ma sensu. Podobno na niższych poziomach tego doświadczenia jest więcej. Z ciekawości sprawdź jak znajdziesz chwilę i podaj. :) Z pobocznych zadań mogę polecić wszelkie zlecenia, które dają około 240-250 exp'a. Z łatwiejszych rzeczy (czyli znaczków "?") polecam robić te, w których bandyci przejęli jakiś obóz (ikonka takiej wieżyczki z skrzyżowanymi mieczami). Za odbicie takiego obozu otrzymujemy około 50-75 exp'a + nowy obóz z kupcem.
Hmm.. No to dobrze wiedzieć, szczerze to na to nie patrzyłem, gram ja prawie najwyższym. W sumie w takim razie to zastanawiam się czy warto odblokowywać wszystkie "?".
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Matthias[Wlkp] pisze:Z tym karczmarzem to zajebiscie zrobili :/. I jak ja mam teraz grać w Gwinta?? A sejwa sprzed tego zdarzenia już nie mam...

Jeszcze jedna rzecz - zaatakowałem "?", który się zamienił potem w klatkę - zaczęli mi spuszczać łomot, więc się wycofałem, medytacja i jeszcze raz. Teraz bandyci byli na koniach i było ich mniej - nie ma jednak "przywódcy", przeszukałem wszystko dookoła przeszukałem i nie mogę znaleźć klucza do klatki z kupcem :/
Mam dokładnie ten sam problem. Już trzy razy tam byłem sprawdzić, czy może tym razem się zrespawnował właściwie, ale nic z tego. :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Chyba będzie trzeba zaraportować buga z tą klatką...

Co do karczmarza, znalazłem posta jednego z developerow (chyba?) i ponoć pracują nad tym, żeby w następnym paczu dodać nowego karczmarza w Białym Sadzie. Utrata unikatowych kart nie była zamierzona.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Polecam wam czytać wszystko co tylko napotkacie w grze. W spoilerach kilka przykładów niezłych tekstów, które wyłapałem :)
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No i niech ktoś mi wytłumaczy, jak takie perełki sensownie czytać po angielsku :D

Widziałem na Steamie fragment gameplay'a po Japońsku - aż łezka się w oku zakręciła, że Wiedźmak taki zasięg ma.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Jest nowy patch 1.04. W ogóle trochę się wkurwiłem, że gra pozwala importować save'a z Witchera 2, ale w żadnym miejscu o tym nie informuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No i proszę - podobno teraz ten handlarz uratowany przed gryfem sprzedaje teraz karty Karczmarki. Dzisiaj sprawdzę.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak patrzę, że chyba jeszcze wielu rzeczy nie ma. Na pierwszy rzut oka jakiś mały ten świat mi się wydał ;).
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Skąd macie księżycowy pył? Próbuje ubić Leśnicę, ale widzę, że bez tego może być ciężko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Mnie też ta Leśnica rozwaliła i na razie ją odpuściłem. Księżycowego pyłu ni mam :/
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Ponoć na północny wschód od Oxenfurtu jest jakiś zielarz ze schematem na Księżycowy Pył.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

O, dzięki :D Dużo za nią wytargowałeś? Bo ja nie chciałem przeholować i tylko 250. Po tym jak ten sołtys od razu się zgodził stwierdziłem, że mogłem chcieć więcej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Chyba 260. Nie pamiętam już, bo dawno to zaakceptowałem, podchodziłem już 5 razy, ale za każdym mnie rozwalała z palcem w dupie. Teraz grinduję, żeby przynajmniej mieć 6 poziom. Ogólnie trochę mnie to w Wiedźminie denerwuje, że ciągle czuję się dużo za słaby w stosunku do tego co na mnie gra rzuca. Już miałem nawet taką sytuację, że spotkałem na drodze bandytów próbujących spalić żywcem jakąś elfkę, ale byli tak mocni, że nie dałem rady ich ubić i musiałem uciekać. Potem już niestety znalazłem tylko zgliszcza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Ja mam podobnie, ciągle trafiam jakichś mocarzy. Elfki też nie udało mi się uratować. Mam już 6 level, lepszą zbroję i lepszy stalowy miecz, ale nie wiem skąd wziąć lepszy srebrny bo ciągle mam ten sam co na początku gry :/ Tej północnicy prawie żadnych obrażeń nie zadaję.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

A to ciekawe, ja srebrnych mieczy już miałem sporo, głównie znalezionych gdzieś w skrzyniach w obozach bandytów. Teraz mam chyba jakiś wiedźmiński cechu gryfa ze schematu znalezionego przy zwłokach wiedźmina w Białym Sadzie bodajże.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

To jakimś cudem przegapiłem :sciana:
Za szybko leciałem głównym wątkiem, teraz pokręcę się po mapie i porobię zadań pobocznych. Może znajdę coś ciekawego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Ja na wszelkie upiory/duchy mam prostą receptę: znak Yrden i duuuużo uników. Powoli, ale wszystko pada. Kalten, nie przejmuj się, że na 6 levelu masz szrot. Ja wymieniłem cały ekwipunek tak solidnie na 8 poziomie (do tego momentu jeszcze miałem na sobie itemy z lev 1-2).
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Aż tak bardzo się nie przejmuję :D

Ostatnio zrobiłem sobie zbroję ze schematu :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Halaster »

Ja jeszcze nie grałem, po powrocie odpalam konsole i zaczynam.

Trochę się tylko obawiam, bo piszecie dużo o schematach, a crafting to jest coś czego nie znoszę w grach crpg najbardziej na świecie! Da się bez tego, czy nie ma sensu?
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Myślę, że można się obejść. Sam ostatnio w obozie piratów znalazłem unikatowe super spodnie zabójcy. ;) Są też questy polegające na poszukiwaniu mocnych przedmiotów, najczęściej wiedźmińskich. Ze schematów jednak można zrobić dużo lepsze rzeczy i w sumie nie jest to takie upierdliwe. Sam nie lubię babrania się w alchemii i schematach, ale W3 trochę nie masz wyjścia, bo gra zmusza cię do sięgnięcia po wszelkie możliwe środki, jeśli chcesz wygrać. Przynajmniej na moim poziomie trudności.
Kalten pisze:To jakimś cudem przegapiłem
Za szybko leciałem głównym wątkiem, teraz pokręcę się po mapie i porobię zadań pobocznych. Może znajdę coś ciekawego.
Zrób to co ja - wróć do Białego Sadu i wyczyść wszystko na mapie. Z 6 lvlem nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

boncek pisze: Zrób to co ja - wróć do Białego Sadu i wyczyść wszystko na mapie. Z 6 lvlem nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu.
Taki mam plan ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Pquelim »

jesteście okrutni.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Swoją drogą to nie wiem jak jest na PS4, ale na PC ilość drzew i krzewów jest tak duża, że czasem nie widzę w ogóle siebie i swojego przeciwnika. Wczoraj walczyłem z Kanibalami w lesie i musiałem walić Igni na oślep, bo krzewy zasłaniały wszystko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Na PS4 też las jest gęsty. Fajnie to wygląda.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

No, dokładnie. W niedzielę jechałem dłuższą trasę samochodem i co chwila łapałem się na tym, że porównywałem krajobrazy z za oknem z tym w z Wiedźmina. :D Ta gra jest naprawdę next-genowa. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Wy w ogóle patrzycie na sugerowany poziom questa? Ten od sołtysa w drugiej wiosce ma chyba poziom 10...

Też znalazłem sporo srebrnych mieczy w Białym Sadzie, tylko nie bardzo rozumiem, czemu wszystkie się tak samo nazywają... Znalazłem też runę, która daje +0 do ataku. WTF?

Po patchu pojawiły się karty w Nowym sadzie i udało mi się w końcu pokonać Gwinciarza w Zamku. Ale ta gra jest fajna :D.

Wczoraj w nocy nie chciało mi się czytać tych wszystkich opisów w queście z Keirą i się mega męczyłem, żeby przejść te upiory. Jednak Yrden baaaardzo się przydaje. Po upgrade mogę mieć dwa na raz - to już w ogóle pozwala rozproszyć przeciwnika i wycinać ich po kolei. Jest też efekt przerwania - spowolnionemu przeciwnikowi łatwo zepsuć atak i zmasakrować bez przyjęcia obrażeń.

Skupiam się teraz na rozwoju szybkich ataków, tylko czemu potrzebuję aż 8 punktów umiejętności na zdolność z drugiego rzędu :(
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Patrzę na poziomy i jak nie ma czerwonej trupiej czachy to próbuję. W przeciwnym razie to chyba tylko z wilkami mógłbym walczyć :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja to się bałem atakować qesty z poziomem 6, mając poziom 4, chociaż tamten był na zielono...
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

No jak są na zielono to mi się często udaje wygrać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Heh... to ja na najwyższym poziomie jak teraz mam 15 lev to robię questy na 9-12 :) Teraz już wiem, czemu narzekacie :) Ja trochę za mocno na początku gry nastawiłem się na "?" w Velen, bo teraz dochodzi u mnie do sytuacji, że questy zaczynają być nawet na szaro (wtedy nie dostaje się NIC exp'a :( ).
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie wiedziałem. Całkiem spoko patent.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://imgur.com/a/0xdCy#0

Wszystkie karty (chyba...) do Gwinta. A może partyjka na TableTop Simulatorze? ;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: boncek »

Matthias pisze: Znalazłem też runę, która daje +0 do ataku. WTF?
Też to mam , zastanawiam się czy to nie jest jakiś bug. A miecze to się tak samo nazywają, bo pewnie to jest ten sam rodzaj.

Co do poziomu questów to robię jak Kalten - jak nie czerwone to próbuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Kalten »

Konsole dziś dostały nowego patcha: link
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Konsole dzielnie gonią. PC od wczoraj 1.04, konsole od dzisiaj 1.03...
Gromah
zielony
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2015, o 01:55

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Gromah »

Matthias[Wlkp] pisze:http://imgur.com/a/0xdCy#0

Wszystkie karty (chyba...) do Gwinta. A może partyjka na TableTop Simulatorze? ;)

Wszystkie karty są tutaj:
http://imgur.com/a/0xdCy
https://imgur.com/a/2eKNv
+1 brakująca http://i.imgur.com/wLvS7mB.jpg

Oraz wersja na tabletop:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =449368216
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Turtles »

Gram. Gram po prostu non stop. Jezu, ale to wciąga. Na prawie najtrudniejszym poziomie trudności osiągnąłem 13 lvl robiąc mase pobocznych zadań. Fabularnie jestem w Novigradzie.

Szkoda, że jak są dzwieki portowe to szklanki nie są wybijane prawidłowo tylko jakoś losowo co chwila. Gdybym robił mody to bym zrobil taki, który to naprawia. I to jest moje największe zastrzeżenie do tej gry ;)


No dobra, jeszcze cosik z bilansowaniem przeciwników bywa różnie.

Ale jaram się niesamowicie. No, takie odprawianie Dziadów! Szkoda, że guślarz nie nazywał się Holoubek.

Cała gra to jakby grać w książkę. Zastanawiam się ile ta gra traci dla większości graczy na świecie, dla których gra to jedyny kontakt z tym światem. To właściwie prosta kontynuacja sagi, dwie poprzednie części gry mogłyby prawie nie istnieć.

I pojawił mi się ten bug http://www.gog.com/forum/the_witcher_3_ ... _axii_sign
Ale wróciłem save'a starszego i wsio bangla.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7439
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Gromah pisze:
Matthias[Wlkp] pisze:http://imgur.com/a/0xdCy#0

Wszystkie karty (chyba...) do Gwinta. A może partyjka na TableTop Simulatorze? ;)

Wszystkie karty są tutaj:
http://imgur.com/a/0xdCy
https://imgur.com/a/2eKNv
+1 brakująca http://i.imgur.com/wLvS7mB.jpg

Oraz wersja na tabletop:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =449368216
Widziałeś gdzieś polskie wersje kart?

Grzebałem w lokalnych plikach i też nic nie znalazłem. Odblokowuje się po przejściu może?
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Sobies »

Nie wiem jak wam konsolowcy, ale ten wczorajszy patch mi nie pasuje. Drastyczne powiększenie okna zbierania przedmiotów nie sprawia, że stało się czytelniejsze + ludzie nie o to zabiegali. Większość chciała powiększenia czcionki dialogów + questloga. Poza tym wczoraj miałem bardzo dziwne problemy z przenikaniem postaci w różne elementy otoczenia (szczególnie beczki, pudła). Wcześniej wszystko było poprawnie. Ostatni zarzut to przywołanie konia...wczoraj przez pewien czas w ogóle mi nie działało (klikałem 2x L3 i Geralt nawet nie gwizdał). Dopiero wczytanie jeszcze raz save'a pomogło.

Tak więc jeszcze sporo pracy CDP jeśli chodzi o konsolową wersję. Sam zaś zamknąłem fabularny wątek Novigradu i czas na Skellige :cool:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Gromah
zielony
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2015, o 01:55

Re: Kącik Wiedźmina

Post autor: Gromah »

Matthias[Wlkp] pisze: Widziałeś gdzieś polskie wersje kart?

Grzebałem w lokalnych plikach i też nic nie znalazłem. Odblokowuje się po przejściu może?
Akurat tak się składa że postanowiłem nie czekać aż CDP udostępni redkita do wydobycia kart z gry, tylko sam własnoręcznie je wycinałem ze zrzutów ekranów. Jak jest taka potrzeba to mogę i tak zrobić z polską wersją.
ODPOWIEDZ