FSGK nowej generacji

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: LLothar »

Sporo IP jest już zbanowanych, ale jedyna skuteczną opcja jest albo moderacja każdego wpisu albo komentarze tylko po rejestracji - obie opcje znacznie ogranicza ilość komentarzy
Awatar użytkownika
kr4wi3c
zielony
Posty: 29
Rejestracja: 26 lipca 2014, o 20:02
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: kr4wi3c »

Jak dla mnie to akurat nie ma gnoju - to co pisze Mickiewicz to taki pitolenie frustrata, któremu nic w życiu nie wyszło. Akurat pod Solo gamedev nic specjalnego się nie dzieje. Nie ma przesadnie jadowitych komentarzy.
A co do jednego z autorów to niech sobie przejrzy komentarze pod byle artykułem na ppe - u nas w przeciwieństwie do tamtego panuje zdecydowanie wyższa kultura.
No signatur or user error. Press any key to continue...
---------
Współtworzyłem napograniczu.net, obecnie piszę dla fsgk.pl
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: Alexandretta »

skoob pisze: 15 czerwca 2024, o 23:50 Ej, panuje ktoś nad komentarzami pod artykułami na głównej i mógł by w końcu zbanować tego całego Mickiewicza? Ja rozumiem wolność wypowiedzi itd ale robienie gnoju „dla zasady” pod każdym artykułem to już lekka przesada. Alex odwaliła kawał świetnej roboty z ostatnim artykulem a przez to jego pitolenie jeden z twórców z którymi przeprowadziła wywiad podsumował nas: „myślałem że blogi z taką „widownią” już odeszły w niepamięć, ale nie” :/
Dzięki :) A powiesz kto tak skomentował i gdzie?
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 371
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: skoob »

Mike na discordzie forumogadki w temacie o Bearnardzie. I nie żeby była jakaś drama o to czy coś, po prostu udało się tchnąć nowe życie w FSGK i trochę mi się szkoda zrobiło żeby było tak odbierane, ale może przesadzam :)
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: Turtles »

Przy okazji, kto to tolkien? Bo sprawia wrażenie, że rozeznaje się w forum również;)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: FSGK nowej generacji

Post autor: Pquelim »

tolkien jest typowym lurkerem, ale nigdy nie założył tu konta/nie napisał posta, choć go namawiałem jeszcze w 2008 roku. To mój przyjaciel z Posen, poznaliśmy się na studiach. obecnie jest dziennikarzem jednego z portali z branży IT.

jego krucjatę przeciwko hejterom uzasadniają pewne wydarzenia z przeszłości, ale poprosiłem, żeby przestał dorzucać nam do śmietnika.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
ODPOWIEDZ