(darmowe) Call of Duty Warzone

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

(darmowe) Call of Duty Warzone

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Właśnie ściągam te 90GB, może przez noc się ściągnie (większość). Koledzy namawiają i sprawdziłem, że mój lapek pociągnie (ledwo), więc spróbuję. Nie można za bardzo wyjść z domu, to chociaż na kompie pobiegam na świeżym powietrzu. Ostatni raz w strzelankę grałem chyba w liceum...

Lepsze to niż Fortnite, prawda?
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: (darmowe) Call of Duty Warzone

Post autor: ThimGrim »

Syf.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: (darmowe) Call of Duty Warzone

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Dlaczego syf? Pograłem trochę i widzę same plusy. Płaci się tylko za estetykę, wszystko chodzi płynnie na słabym sprzęcie, nie ma lagów, dobre tryby gry, mechanika bez zarzutu... Czego chcieć więcej?

Wiem, że nie jest to ambitna gra, ale jak na coś prostego, szybkiego, do pogrania z kolegami po pracy wydaje się git...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: (darmowe) Call of Duty Warzone

Post autor: ThimGrim »

Apex Legends, battle royale w świecie Titanfall: Płaci się tylko za estetykę, wszystko chodzi płynnie na słabym sprzęcie, nie ma lagów, dobre tryby gry, mechanika bez zarzutu... Czego chcieć więcej?

Wiem, że nie jest to ambitna gra, ale jak na coś prostego, szybkiego, do pogrania z kolegami po pracy wydaje się git


Co wincyj - ja mam jeszcze gorzej, bo mam podstawową wersję gry, więc muszę instalować chyba ze 140 GB. Serio, jak kupiłeś zwykłe Call of Duty Modern Warfare i chcesz grać tylko w battle royale CoD, to musisz mieć zainstalowaną podstawową wersję gry...

I tak - multiplayer CoD MW był fajny, a battle royale już nie.

Jedno łączy obie gry - spierdoleni gracze. Tyle że Apex Legends nie ma trybu solo, więc 90% ludzi gra solo w trybie squad. Natomiast battle royale CoD może być lepszy do snajpienia, bo więksiejsza mapa, no i bardziej "taktyczne" i "realistyczne" podejście do rozgrywki. Ale takiej synergii i wzajemnych oddziaływań/kombinacji między umiejętnościami postaci jak w Apex nie znajdziesz nigdzie.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
ODPOWIEDZ