Podcast Na Klatę, odcinek 5

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: DaeL »

phpBB [video]


To już piąty odcinek Podcastu Na Klatę! Ale zespół podcastowy nie spoczywa na laurach i dostarcza Wam kolejną godzinę umiarkowanie profesjonalnej audycji o grach wideo... i nie tylko.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o targach E3 i czwartym sezonie Gry o Tron. Dowiecie się dlaczego SithFrog lubi serię Assassin's Creed, jaka gra wyciska łzy z Jutsimitsu, czemu DaeL nigdy już nie sięgnie po Pana Samochodzika i co najbardziej gryzie Dragon Warriora w Far Cry'u.

----

Jak już wspominałem - miał być podcast z wideo (trailery, itd...), ale przy moim łączu upload tamtej wersji miał trwać ponad 10 godzin, także dałem sobie spokój.

Jeśli ktoś chce uniknąć spoilerów z czwartego sezonu Gry o Tron, to gdy zacznie się ten panel w podcaście trzeba kliknąć na wyświetlającą się adnotację. Przesunie Was ona do 50 minuty.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Dragon_Warrior »

Jak już wspominałem - miał być podcast z wideo (trailery, itd...), ale przy moim łączu upload tamtej wersji miał trwać ponad 10 godzin, także dałem sobie spokój.
to zostaw na noc i jutro podmienisz :P

edit

kurcze boli mnie wycięcie Rainbow Six bo to dla mnie najciekawsza zapowiedź E3 była
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: DaeL »

kurcze boli mnie wycięcie Rainbow Six bo to dla mnie najciekawsza zapowiedź E3 była
A to nawet nie wiem czy wyciąłem ja, czy Piccolo. Po moich edytkach chyba nadal było ze 20 minut do wycięcia, także Piccolo też coś musiał dziabnąć. Ale jest to nauczka na przyszłość - nigdy więcej dwóch tematów dyskusyjnych w jednym podcaście. Bo nie dość, że roboty jest przy tym kupę, to potem i tak wszyscy niezadowoleni, że fajne rzeczy wycięto :)

A co do wrzucenia tej wersji z trailerami - nie wiem czy jest sens. Nie jest to aż tak obezwładniająco dobre, żeby się szarpać. Ale może kiedyś wrzucę.

Tak w ogóle to muszę pogadać ze swoim providerem, bo przydałoby mi się podwojenie prędkości uploadu, żeby jako tako dało się te wszystkie filmy wysyłać.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: SithFrog »

Najważniejszy wniosek, n-ty już raz: róbmy jeden duży temat. W połowie dyskusji o GoT zapomniałem, że w tym odcinku było E3. Miałem wrażenie, że trwało tyle co kartka z kalendarza. Dlatego jak mamy takie tematy jak E3 i GoT to rozbijajmy na dwa odcinki.

Można nawet rozpisać dwa tematy na jedno nagranie, zrobić 2 kartki z kalendarza na różne dni, dwie sekcje sucharów i potem zrobić z tego 2 odcinki po 30-kilka minut i publikować co tydzień.

Wiecie, nagranie jedno długie, a potem co poniedziałek premiera.

No i kurcze, kartkę z kalendarza robiłbym w dniu emisji, a nie w dniu nagrania. Tzn. nagrywamy 22 czerwca ale (załóżmy) publikacja będzie 26 czerwca i chyba z wtedy robiłbym wspominki.
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: DaeL »

SithFrog pisze:Najważniejszy wniosek, n-ty już raz: róbmy jeden duży temat. W połowie dyskusji o GoT zapomniałem, że w tym odcinku było E3. Miałem wrażenie, że trwało tyle co kartka z kalendarza. Dlatego jak mamy takie tematy jak E3 i GoT to rozbijajmy na dwa odcinki.
Jup.
SithFrog pisze:Można nawet rozpisać dwa tematy na jedno nagranie, zrobić 2 kartki z kalendarza na różne dni, dwie sekcje sucharów i potem zrobić z tego 2 odcinki po 30-kilka minut i publikować co tydzień.
Jup.
SithFrog pisze:No i kurcze, kartkę z kalendarza robiłbym w dniu emisji, a nie w dniu nagrania. Tzn. nagrywamy 22 czerwca ale (załóżmy) publikacja będzie 26 czerwca i chyba z wtedy robiłbym wspominki.
Jup.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Lobofc »

Khal Tanio :)
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Cherryy »

Jako, że gry mnie jako takie przestały interesować, to też ucieszyłem się, że tak dużo miejsca poświęciliście Grze o Tron. Fajnie by było, jakbyście w przyszłości częściej podejmowali tematy niezwiązane z grami.

No i suchar o Spore - zacny.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6378
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Voo »

Odcinek OK. Mimo, że nie oglądam Gry o Tron to wysłuchałem całośc z zainteresowaniem. Sith dobrze wkomponował się w team ;) Nie wiem czy to zasługa montażysty czy sie wyrobiliście ale było płynnie i dość "radiowo".
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Jutsimitsu »

jaka gra wyciska łzy z Jutsimitsu
Już bardziej emocjonalnie wpłynął na mnie The Division, ale wycięty :crying:
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Piccolo »

Fakt, z E3 musiało pójść sporo, za co przepraszam, ale uznałem, że jak odcinek ma trwać mniej niż 2h to niech poleci, i tak trochę spóźnione, E3 niż Gra o Tron.
Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza ta długa cisza przy sucharze Żaby, ale kurde, była zbyt piękna, żeby ją wywalić :D.
Ahh i Panowie, ten element wyciąłem bo to był kawałek przerwy, ale jeżeli nie ma "Szatanowego" synchronu na początku, to później raczej się nim mogę podetrzeć :P. Szczególnie, że mi nikt nie napisał nawet, że istnieje, więc i tak musiałem was synchronizować na początku (po prostu dopasowałem to jak Dael przedstawia ludzi i ich powitania) :D.
Voo, wyrabiają się. Nadal trzeba czasami lekkie przerwy czy stęknięcia przycinać (zresztą można nawet zauważyć, że im dalej tym więcej ich nie wycinałem bo padałem na pysk i mi umykały :P) ale jest już tego co raz mniej :). Coś czuję, że podcast ma jakąś przyszłość :).
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: SithFrog »

Piccolo pisze:Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza ta długa cisza przy sucharze Żaby, ale kurde, była zbyt piękna, żeby ją wywalić :D.
To musi zostać! Żenująca cisza to połowa sukcesu dobrego suchara! :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Piccolo »

DaeL, ty chcesz wycinać jedno, niewinne "pierdolę".
Posłuchajcie uber recenzji nowych Transformersów :D.
phpBB [video]
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: SithFrog »

Sztanga i Cash dobry? Ojej.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: PIOTROSLAV »

bede klnął
lol
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: SithFrog »

Nie chciałem być grammar nazi ale też mnie to poraziło na starcie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Piccolo »

Oj oni straszliwie dużo takich błędów walą... i wciąż są, całkiem popularni z tego co wiem. To tak przy okazji jakby ktoś, po nagraniu, czuł, że poszła od nas popelinka :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Podcast Na Klatę, odcinek 5

Post autor: Jutsimitsu »

Czy mam upoważnienie, żeby od następnego odcinka "fulgać" bez skrępowania?
ODPOWIEDZ