Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Swoją drogą to zabawne, ale chyba w sumie smutne, że Starucha broniono tutaj twardo. No, ale to było za PO. Wiadomo. No i Staruch to przykładny patriota.
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rządy PiS

Post autor: DaeL »

boncek pisze:Jak nie wiemy? Przecież ma zarzutu za (rzekome) popchnięcie policjanta podczas blokowania 86 miesięcznicy smoleńskiej.
Chodziło mi o to jak się dzisiaj zachowywał.
Swoją drogą to zabawne, ale chyba w sumie smutne, że Starucha broniono tutaj twardo. No, ale to było za PO. Wiadomo. No i Staruch to przykładny patriota.
Akurat ja o Staruchu takich rzeczy nie pisałem. Co najwyżej, że ośmiomięsięczny areszt tymczasowy to jest kpina (areszt tymczasowy nie powinien przekraczać 3 miesięcy). Nb. Staruch został uniewinniony...
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Za te pomówienia tak, ale za pobucie to chyba Rzeźniczak nie chciał składać wyjaśnień. Nie pamiętam już.
DaeL pisze:Chodziło mi o to jak się dzisiaj zachowywał.
Masz na filmie. Potem wypuszczono go po 10 minutach przesłuchania, więc chyba łatwo się domyślić jak się zachowywał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6378
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Broniliśmy Starucha?

To chyba Lobo bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Oczywiście. Starucha, Donald Matole i cały ten klimat wtedy. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Bonzo, ale Rzeniczak to jest osoba prywatna i musi sam zlozyc zawiadomienie. Nie zrobil tego. I nikt nie bronil Starucha z tego powodu... policjant to funkcjonariusz i jest to scigane z urzedu. Kurde Frasyniuk kilka razy sie nie stawial to go doprowadzili. Serio, o co chodzi bo jie rozumiem? Sa 3 opcje:
1. Grzywna
2. Doprowadzenie sila
3. Areszt.

Skoro ktos sobie kpi i nie chce stawic sie na wezwanie bo "jestem Frasyniuk" to co maja zrobic? Przeprosic?
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Bonzo - bo Frasyniuk wychodzi w oczach wielu forumowiczów na hipokrytę. Nie protestował kiedy poprzednia władza nadużywała prawa wobec obywateli (rekord aresztu tymczasowego w wolnej Polsce to bodaj ponad 5 lat)? Nie protestował jak chłopaka za Antykomora policja wwlekła o 6 rano - to dla niego nie było nadużycie?
A nagle odkąd do władzy doszedł PiS i nienawistny Kaczyński obudził się i zaczął protestować? Dlatego dla mnie to jego pierdolenie o końcu państwa prawa i końcu demokracji w Polsce jest żałosne i całkowicie niewiarygodne.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6378
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Tzn. mi jego postawa jest obojętna. Po prostu nawykowo bronię PiS :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Widzę, że bardzo chcecie mnie wrzucić w jakąś szufladkę. ;) Ja Frasyniuka nie bronię, ja tylko zwracam uwagę na sposób jego aresztowania. Frasyniuk jest Legendą Solidarności ™, jest kimś kto swoje wycierpiał, żebyśmy my, m.in., mogli teraz pisać, że go nie lubimy lub lubimy. Uważam, że do takich ludzi trzeba mieć szacunek, niezależnie czy nam się on podoba czy nie i jakie ma poglądy. Jestem pewien, że można było go spokojnie doprowadzić inaczej, nie wiem, chociażby o np. 10, a nie 6. Bez kajdanek. Przecież wiadomo, że to była popisówka, żeby wszyscy widzieli, że nie równych i równiejszych (no chyba że jesteś lub sympatyzujesz z PiS).

Co do Starucha, sam go broniłem przy różnych dyskusjach (np. z rodzicami) w kontekście trzymania go w areszcie. Nie zmienia to faktu, że jest to ktoś, kto strzelił w pysk piłkarza "swojej" drużyny, "bo mu się należało". Nie jest to wzór do naśladowania, nie jest to "dobry chłopak". Nie przypominam sobie, żeby Staruch należał do Solidarności w latach 80. Niezależnie od tego, czy go oczyszczono z pomówień czy nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Tak to jest, jak się człowiek ustatkuje, żona, pierdoły... Podobno w stanie wojennym po różnych panienkach się miesiącami ukrywał :)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Theeck pisze:Nie protestował jak chłopaka za Antykomora policja wwlekła o 6 rano - to dla niego nie było nadużycie?
Nie wiem czy protestował czy nie, i czy dla niego to było nadużycie. Nie interesuję się nim tak bardzo, żeby śledzić każde jego słowo.

Zresztą myślę, że w kontekście zawłaszczenia TK, sądów itd., stawianie obok sprawy tego chłopaka jest po prostu lekkim nadużyciem z Twojej strony. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Bonc, ok - rozumiem Twój punkt widzenia i wcale nie chciałem nikogo szufladkować :)

Ja po prostu nie obdarzam szacunkiem osób, które w zależności od swoich sympatii raz nazywają zło złem, a raz relatywizują, albo próbują go nie zauważać. I głośno krzyczę na forum za każdym razem kiedy taką osobę publiczną widzę.
Stąd też moja niechęć wobec 99% osób zaangażowanych dziś w KOD czy inne tego typu inicjatywy, a zupełnie biernych kiedy w podobny sposób gwałcone były wolność jednostki i prawa obywatelskie za PO.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

W każdej demokracji zdarzają się nadużycia władzy. Tylko w systemach autorytarnych/totalitarnych/dyktaturach nie ma nadużyć władzy, bo tam się nie da nadużyć władzy. :)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Swoją drogą, w temacie zarzucania Frasyniukowi hipokryzji. Pierwszy lepszy wynik po wyguglaniu "Frasyniuk Antykomor".
- W poprzednim systemie nie było litości, kiedy uderzano we władzę. Niestety, cały czas mamy jeszcze mentalność postpeerelowską – mówi Władysław Frasyniuk. Podkreśla, że po przemianach 1989 r. nowa władza pozostawiła sądy nietknięte z nadzieją, że one same się oczyszczą. - To był błąd - przyznaje były szef UW.
Sędzia Marzena Kempińska skazała 19-latka z Dobrzynia nad Wisłą na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Chłopak napisał na murze "j... rząd". Nie został skazany za chuligaństwo lecz za obrazę władzy. - To nadgorliwość - oburza się Frasyniuk.

"Instrukcję wydali na zebraniu"

Sprawa nastolatka z Dobrzynia to kolejna sprawa, która wzbudza dyskusję w mediach. Niedawno ABW wkroczyło do mieszkania autora strony internetowej AntyKomor.pl, która niezbyt pochlebnie odnosiła się do prezydenta Bronisława Komorowskiego. Czy te zdarzenia to przypadkowa nadgorliwość? - Mam wrażenie, że jak za starych dobrych czasów odbyło się zebranie. I na nim organa ścigania wydały instrukcję walki z chuliganami, którzy głoszą złowrogie hasła przeciw władzy państwowej – uważa Frasyniuk.

"PO bezkarna, to patologia"

Były opozycjonista podkreśla, że media nierówno traktują dwie największe partie: PO i PiS. - Platformie wiele uchodzi na sucho - przyznaje. - Mamy do czynienia wręcz z patologiczną sytuacją, kiedy PO żyje w poczuciu bezkarności - grzmi. Frasyniuk przypomina, że gdy Donald Tusk mówił do dziennikarki o niezapiętych guzikach, dziennikarze "raczej go tłumaczyli". - Jeśli podobne rzeczy opowiadałby prezes Kaczyński, wszyscy pałaliby świętym oburzeniem - akcentuje. - Podobnie sprawa wygląda z wyrokami za obrazę premiera czy prezydenta. Strach niektórych dziennikarzy przed powrotem (do władzy - red.) Jarosława Kaczyńskiego sprawia, że Tusk może liczyć na taryfę ulgową - podkreśla Władysław Frasyniuk.
https://www.wprost.pl/kraj/249069/to-pa ... nosci.html

Kogo jak kogo, ale akurat Frasyniuka trudno wrzucić w szufladkę z napisem KOD i inne lewactwo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Jestem pewien, że można było go spokojnie doprowadzić inaczej, nie wiem, chociażby o np. 10, a nie 6. Bez kajdanek. Przecież wiadomo, że to była popisówka, żeby wszyscy widzieli, że nie równych i równiejszych (no chyba że jesteś lub sympatyzujesz z PiS).
Oczywiscie ze byla to popisowa. Tak samo jak utyskiwania zony Frasyniuka czy Walesy na twitterach/facebookach. Co do kajdanek - ja nie znam przepisów w policji. Moze wsadzajac do radiowozu do transportu musi miec zalozone kajdanki. Nie wiem, nie znam sie wiec nie chce sie wypowiadac czy mozna bylo bez. Z kolei godzina 6-7 to sa godziny kiedy wiekszosc juz nie spi jednak a jednoczesnie jest w domu. Godzina dajmy na to 10, to czas kiedy jednak wiekszosc osob jest w pracy/na zakupach/cos ogarnia. Popisowa popisowa (bo byla), ale te godziny sa calkiem logiczne po prostu. No i pytanie jaka szopke probowalby odstawic w miejscu publicznym patrzac badz co badz na jego zachowanie przy wczesniejszym wezwaniu czy nawet samych protestach na zasadzie "jestem Frasyniuk i mozesz mi naskoczyc, bo co mi zrobisz".
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Hipokryzja 120%!!
Awatar użytkownika
batton
baton
Posty: 191
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Rządy PiS

Post autor: batton »

Na szybko sprawdziłem i wg mnie nie ma obligu stosowania kajdanek przy doprowadzeniach. Wszystko zależy od oceny osoby dowodzącej grupą konwojującą. Ciekawi mnie natomiast czy ktoś na miejscu takiego dowódcy zrezygnowałby z kajdanek wiedząc lub podejrzewając, że Frasyniuk może chcieć zrobić maksymalne show z doprowadzenia. Wypadek Blidy też miał związek z tym, że dostała kredyt zaufania od funkcjonariuszy.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

batton pisze:Na szybko sprawdziłem i wg mnie nie ma obligu stosowania kajdanek przy doprowadzeniach. Wszystko zależy od oceny osoby dowodzącej grupą konwojującą. Ciekawi mnie natomiast czy ktoś na miejscu takiego dowódcy zrezygnowałby z kajdanek wiedząc lub podejrzewając, że Frasyniuk może chcieć zrobić maksymalne show z doprowadzenia. Wypadek Blidy też miał związek z tym, że dostała kredyt zaufania od funkcjonariuszy.
Celnie.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Dokładnie, napierdał by wszystkich jak Kapitan Ameryka w ostatnich Avengersach. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Tu się szykuje jakaś grubsza ustawka na gołe klaty.

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

boncek pisze:Dokładnie, napierdał by wszystkich jak Kapitan Ameryka w ostatnich Avengersach. ;)
Skoro został doprowadzony do prokuratury w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej policjanta na jakimś marszu KOD - to tak, mogłoby się tak zdarzyć.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Policjanci naruszani są cieleśnie od ~20 sekundy:
phpBB [video]


Trzeba mu było jeszcze maskę nałożyć, jak temu co zjadł swoją ofiarę.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Nie pamiętam, żeby ktokolwiek, łącznie nawet z Lobo, bronił tu Starucha w odniesieniu do bicia piłkarzy. Pamiętam tylko dyskusję o wielomiesięcznym czy wieloletnim areszcie bez postawienia zarzutów. To kompletnie nie ma związku ze sprawą.

Nie znam się na pracy policji i przepisach więc nie wiem czy kajdanki i 6 rano to jakaś procedura czy tak wybrali "bo tak". Dlatego sposób (o ile nie narzucony przepisami) to cokolwiek wątpliwy i wizerunkowo i tak jak pisze boncek - z szacunku do człowieka. I to człowieka w ogóle, nie do człowieka Solidarności.

Natomiast samo doprowadzenie mnie nie oburza. To się tyczy każdego i tutaj nie ma znaczenia czy byłeś legendą Solidarności, zdobyłeś Oscara, miałeś najlepsze odznaki w harcerstwie czy dałeś najlepsze show w Las Vegas. Masz wezwanie na przesłuchanie, masz się stawić, a jak zignorujesz odpowiednią ilość razy - przyjdą i zaprowadzą cię grzecznie w obstawie.

Przecież dokładnie o to chodziło Frasyniukowi i nie udawajmy, że nie :) Jak według was powinno się to odbyć inaczej? Pytam ogólnie, a nie o formę? Mieli go wzywać do usranej śmierci listownie?
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

10 godzin mielicie temat, którego nie było...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Zauważyliście, że Sith cytuje katarynę i czyta Do Rzeczy? :) To tak a propos ewoluowania poglądów, o czym pisał ś.p. Tex.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Oh, lol, aż współczuję PiSowi...:D
Ostrzeżenie od Captain Obvious: " to nie jest nagrane telefonem i byle jak. Ten materiał zrealizowano bardzo drogim sprzętem"
+++===+ni ma już
Koniec i bomba, a kto widział ten trąba
+++++----====+
phpBB [video]


https://wiadomosci.wp.pl/zydzi-chca-zer ... 346462337a
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2018, o 22:28 przez ThimGrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Widzieliście to? PiS spierdolił po całości, ale mam wrażenie, że tę drugą stronę też już całkiem popierdoliło. Polish holocaust? Serio?

https://www.youtube.com/watch?v=Chzwlm79a-Y
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Wow... Takiego like/dislike ratio to ja dawno nie widziałem...
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

Bo Polacy to głównie oglądają.
Na anglojęzycznym prawackim tłiterze temat sporu PL IZR praktycznie nie istnieje (przynajmniej ja nie widziałem).
Ja myślę, że tu chodzi o sprowokowanie reakcji antysemickich.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Bo Polacy to głównie oglądają.
Na anglojęzycznym prawackim tłiterze temat sporu PL IZR praktycznie nie istnieje (przynajmniej ja nie widziałem).
Ja myślę, że tu chodzi o sprowokowanie reakcji antysemickich.
Temat istnieje w światowych mediach i my go przegrywamy z kretesem. Nawet alt-rightowy breibart nas pojechał za antysemityzm.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

Breitbart Jerusalem gwoli ścisłości.

To u nas w mediach ten temat jest zawsze na jedynce. W świecie zachodnim jest jednym z wielu pobocznych.

Tak BTW: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... du/ccycch9

Za pierwszego Pisu zostały uchwalone bliźniaczo podobne przepisy (poźniej dupnięte przez TK), ale wtedy ni chuja kogokolwiek jakaś polska ustawa nie obchodziła.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Ale kwas! Gdybyśmy tylko mieli młodego, przystojnego premiera, mówiącego po angielsku. Pewnie wytłumaczyłby to zagranicznym mediom w mig.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Za pierwszego Pisu zostały uchwalone bliźniaczo podobne przepisy (poźniej dupnięte przez TK), ale wtedy ni chuja kogokolwiek jakaś polska ustawa nie obchodziła.
I co z tego? To jest powód, żeby wydalać z sejmu chujowe, niedziałające ustawy?

Są dwie płaszczyzny tego problemu:

1. debilna ustawa, która nie robi tego do czego została napisana i jest kretyńska niemal od A do Z w swoich założeniach
2. przesadna reakcja Izraela i Żydów, którzy jak się okazuje wierzą w jakiś polski holokaust i o ile Niemcy byli źli to Polacy najgorsi! Jedni są na tyle głupi, żeby w uwierzyć, a reszta - jak przypuszczam - gra tym cynicznie znając historię, dla doraźnych politycznych korzyści.

Jesteśmy medialno-dyplomatyczną pustynią, zerem, od początku burzy w defensywie i z jakimiś idiotycznymi oświadczeniami, dziwnymi krokami/hasłami (prezydent "podpiszę i skieruję do TK", Karczewski "ustawa wchodzi w życie, ale nie działa") i takimi niemądrymi wypowiedziami jak Morawiecki w Monachium. Ja wiem co miał na myśli, ale w świecie fejk niusów i stronniczych na maksa mediów (w obie strony) nikt się na zachodzie nie bawi w interpretację, padło hasło, jedziemy! Jeszcze kurwa Polska Fundacja Narodowa, która przeżarła 250 milionów PLN i poza bilbordami, że sędzia ukradł parówkę wyrzygała z siebie kilka tweetów i retweetów w sytuacji takiego kryzysu.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Dael, szybko! Musisz dokręcić chorągiewkę, bo za bardzo wieje na lewo!
Zresztą... Sam się tym zajmę:
https://opinie.wp.pl/apel-o-zawieszenie ... 167030401a

Jest i nasza odpowiedź na to szkalowanie, trzymajcie portki!
https://wiadomosci.wp.pl/jest-odpowiedz ... 419932801a
phpBB [video]


I kolejna nasza odpowiedź...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ickie.html

Zwrot akcji, odpowiedź hamerykańców!
https://www.google.pl/amp/amp.washingto ... ry/?espv=1

Wszystko te teksty/filmy są tak pięknie obleśne, że szkoda gadać...

...A patrz, wchodzę wczoraj na od rzeczy i widzę PGE u góry, a teraz? Cisza...
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
smorąg
różowy
Posty: 53
Rejestracja: 30 listopada 2017, o 12:50
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Rządy PiS

Post autor: smorąg »

Dobrze, że coś robimy, ale nie mamy takiej siły przebicia w mediach jak Żydzi i to jest cały problem. Ich diaspora na świcie jest bardzo silna, wpływowa i z pieniędzmi. Do tego mają motywację do działania, bo jak nas obsmaruję to i może będzie łatwiej wyciągnąć od nas odszkodowania. Ja mam tylko nadzieję, że twarda postawa rządu wybije im ten pomysł z głowy i za kilka tygodni / miesięcy sprawa ucichnie. Jednak musimy być nieugięci.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Zajebista diagnoza, to jest faktycznie "cały problem".
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Dzięki Bogu, że nasz "motyw przewodni o Żydach" nie ma takiej siły przebicia...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

:D
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Znowu bomba w prezydenckiej limuzynie. To się już robi nudne...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rządy PiS

Post autor: LLothar »

Oj jebło to jebło, na chuj drążyć temat.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7481
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rządy PiS

Post autor: Crowley »

Krawężnik wyrósł jak spod ziemi. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Łapa
zielony
Posty: 272
Rejestracja: 1 września 2017, o 00:22
Lokalizacja: Swansea (taki Sosnowiec w UK)

Re: Rządy PiS

Post autor: Łapa »

W sprawie "Polskich obozów" znalazłem takie coś:
phpBB [video]


Myślę że taki film dużo bardziej poprawił polski wizerunek niż to prawo zakazujący pisania o "Polskich obozach". Mniej lub bardziej zakulisowe działania mające na celu promocję jaśniejszych stron historii Polski ma znacznie większy potencjał.

Prawny zakaz pisania jakichś rzeczy jest cenzurą, niezależnie czy cenzuruje kłamstwa czy prawdę. Dla osoby która nie ma pojęcia o sprawie może przyjść do głowy myśl że cenzura ma niecne zamiary. Jest to niemal pewne jeśli jedyne co ostatnio usłyszał to to że w Polsce demokracja ma się nie najlepiej.

Pomijając praktyczną stronę, nie lubię prawnego zakazywania jakiejkolwiek mowy. Niezależnie czy to kłamstwo oświęcimskie, mowa nienawiści, promocja totalitarnych ideologii, czy właśnie ostatni pomysł na politykę historyczną PIS-u.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Nawet alt-rightowy breibart nas pojechał za antysemityzm.
I jedzie dalej, plus Stany wyciągają jakieś "dane", prawdziwe czy nie: http://www.breitbart.com/jerusalem/2018 ... ccupation/
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Warto zaznaczyć, że jest to "Breitbart Jerusalem", czyli żydowska gałąź tegoż portalu.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

A z dziwnych rzeczy to PiS uchwalił, że będzie można degradować pośmiertnie oficerów i podoficerów LWP. No i Jaruzelski i Kiszczak stracą generałów, a z nimi pewnie jeszcze wielu innych (z generałów obstawiam co najmniej Berlinga i Świerczewskiego).

Bo to właśnie oficerowie Ludowego Wojska Polskiego są odpowiedzialni za to, że Polska była podporządkowana Moskwie przez 40 lat. Nie wysocy aparatczycy PZPR, nie ludzie godzący się na zostanie posłami w marionetkowym Sejmie PRL, nie członkowie tzw. rady Państwa, tylko właśnie oficerowie i podoficerowie.

Podobny poziom żenady i małostkowości nie dziwi u Błaszczaka, czy Macierewicza, ale Kaczki nie posądzałem o coś takiego. Oczywiście Millera ani Kwaśniewskiego nie ruszą (boją się?), ale oficerów już tak.
Czytałem już komentarz, że skoro mają degradować Jaruzela za nielegalny stan wojenny, to Piłsudski za zamach majowy też powinien polecieć :lol:
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Rządy PiS

Post autor: Pquelim »

najpierw było szach...
... a teraz mat

:lol2:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

WTF oni robią? :D
Chyba Merkel im gest Kozakiewicza pokazała.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Sąd orzekł, że miesięcznice na krakowskim przedmieściu w Wawie to imprezy prywatne :D

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... iczne.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6378
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Ech, dobrze być blisko władzuni jak się jest żeglarzem :D


http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018 ... nierewicz/
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Zablokowany