Buciki

... wszystko co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5039
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Buciki

Post autor: Pquelim »

Nie wierzę, że to ja zakładam, ale wkreciłem się w nabijanie postów :P
Ostatnio znowu mi trochę odbiło i poszedłem do PCC, zanim jeszcze dach się zawalił. Wróciłem z tym:
Obrazek

zajebiście wygodne ;)

Obrazek

a to żeby udowodnić sobie, że jeszcze nie zdziadziałem do reszty

Obrazek

a to, żeby zmusić się do powrotu na boisko :)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Buciki

Post autor: Zolt »

Helly Hansen? No no...
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Buciki

Post autor: Larofan »

czy post o torebkach tez bedzie?
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Buciki

Post autor: Zolt »

długo Cię nie było ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2197
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: peterpan »

wlasnie! dostalem zaproszenie na wesele wiec szukam butow do gajera, czarnych ale nadajacych sie tez do latania na codzien. moj ulubiony wojas niestety aktualnie nie ma nic fajnego. budzet tak 300-400. pomoze ktos?
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4323
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buciki

Post autor: Turtles »

Ja sobie jakieś podobne do takich http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ecco- ... ?navId=207 sprawiłemm jako do garniaka i na codzień.
Obcierają mnie jak cięzki skurwysyn, ale moze sie wyrobią a w "miedzyczasie" plastry ;]
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7455
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Obcierają mnie jak cięzki skurwysyn, ale moze sie wyrobią a w "miedzyczasie" plastry
Obrazek
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

peter - kiedy wesele? polecam poczekac na wyprzedaze (czerwiec) i kupic te tutaj. Jak wesele to najlepiej zamknieta przyszwa, natomiast dziurkowania obnizaja jeszcze "eleganckosc". Jak nie musza byc czarne to te - na codzien nawet imho lepsze. Od tych turtlesowych wyroznia je brak upierdliwego w chuj widocznego znaczka "ecco" i wlasnie zamknieta przyszwa, ktora jest zwyczajnie bardziej elegancka.

Zawsze mozesz jednak tez pomyslec o czyms bardziej "zamszowym" albo monkach
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2197
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: peterpan »

http://wojas.pl/produkt/13476 - o takich muślałem, ale zakochałem się trzecim przykładzie razora ;] Dziur w butach nie mających inklinacji sportowych nieznoszę.

Wesele niestety za dwa tygodnie jest, a ja odkryłem, że ostatnie jako tako nadające się do gajera są rozwalające lekko mówiąc ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

to lec do jakiegos Massimo w Wa-wie. Teraz dostaniesz a i cena nie jest straszna, choc na wyprzedazach mozna dostac je i za 199 PLN jak trafisz rozmiar. Ja swoje ulubione derby (dziurkowane, podobne do tych, tylko z otwarta przyszwa dostalem za 149 PLN z 449 PLN (chyba przez zielonkawy kolor :P)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4323
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buciki

Post autor: Turtles »

Tzn, ja te ecco to w factory nabywałem przecenione.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7455
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Ja do ślubu kupiłem te. Są sporo ciemniejsze, niż na zdjęciu i naprawdę eleganckie, a przede wszystkim bardzo wygodne. Nie pamiętam jak wyglądały czarne ale te, z granatowym garniakiem, robią naprawdę świetne wrażenie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Buciki

Post autor: boncek »

Ja ostatnio kupowałem do ślubu Lacosty niebieskie, ale ja już od jakiegoś czasu nie chodzę na śluby w garniturach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

peterpan pisze:wlasnie! dostalem zaproszenie na wesele wiec szukam butow do gajera, czarnych ale nadajacych sie tez do latania na codzien. moj ulubiony wojas niestety aktualnie nie ma nic fajnego. budzet tak 300-400. pomoze ktos?
Słuchaj, za 150-200 jak poszukasz możesz kupić dobre buty WYŁĄCZNIE do gajera, które ci starczą na lata. Zwróć uwagę na to aby była w miarę gruba podeszwa (min.3mm), twardy obcas no i ze skóry. Moze być but nawet lakierowany, nie ważne, w koncu zakladasz go rzadko i na wyjatkowe okazje, a tak to lezy w szafie. Ma byc tez wygodny, bo stosowany bedzie rzadko ale intensywnie. No i skoro ma byc elegancki i ponadczasowy, klasyczny to tylko cos na ksztalt takiego buta:

http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/550888 ... _shoes.jpg - tylko, że CZARNY rzecz jasna. Żadne ozdobniki, pierdolniki, klamerki, chujerki czy inne frendzelki. Do kostki, jak lubisz awangarde to wysoki. I czubek ma byc okragly, żadne lopaty czy inne wynalazki z kosmosu.

No i oczywiscie czarny cienki elegancki pasek skoro buty czarne. To tyle podstaw :).
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

A za reszte kasy kup sobie trampki na wszystkie inne niz wesele okazje, i wilk syty i owca cala.
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

A co do reszty komentarzy, zamszowe buty są świetne, wygladaja super chociaz trudno o nie dobrze zadbac, ale nie nadaja sie na wesele, nawet jak jestes gosciem a nie pannem mlodym. Nadaja sie do pracy, praktycznie wszedzie minus imprezy o najwyzszym poziomie elegancji (wesele, teatr) ale sa swietne do pracy, na radnke, do kina. Uwielbiam zamszowe buty, ale na wesele ni chuja (zwlaszcza jak cie podeptaja hyhy).
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7455
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Świetny. Bardzo podobne widziałem w Vistuli ale kosztowały prawie 6 stów. :|
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

http://bytom.com.pl/buty,buty-bd1-10-33 ... 07-10451-p - takie coś w Bytomiu można dostać. Generalnie robią niezłe klasyczne rzeczy.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

gdyby jeszcze polskie firmy nie robily botow z czubem zadartym o kilometr do gory...
Dra pisze: ale nie nadaja sie na wesele, nawet jak jestes gosciem a nie pannem mlodym.
to akurat moim zdaniem bez obrazy ale urban legend. Oczywiscie jak jestes panem mlodym to nie pasuja, jako gosc nie ma z nimi problemu. Chyba ze wesele w smokingach lub frakach oczywiscie. Co nie zmienia faktu ze:
Dra pisze: zamszowe buty są świetne, wygladaja super chociaz trudno o nie dobrze zadbac
Dalej. Oczywiscie im mniej zdobien tym stopien elegancji podbity, ale to "tylko" slub znajomych ;).

z linku Jutsiego szkoda ze przyszwa otwarta - juz bardziej eleganckie moim zdaniem sa np. zamszowe z zamknieta przyszwa i bez zdobien niz gladkie z przyszwa otwarta... ale to ja.

no i lepiej jak nie maja roznych przebarwien co tez czesto jest tragedia w naszych butach.

Zreszta o butach akurat mozna dluuugo dyskutowac, o obecnym poziomie formalnosci wizyty w teatrze tez ;). A w 99% wszystko zalezy od towarzystwa w jakim bedziesz oraz garnituru/jego gramatury.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Bytom (i Vistula) robią zajebiste gajery, nie wiem jakie robią buty, ale nie podejrzewam ich o tandeciarstwo więc jak ci pasują i są w dobrej cenie to bierz. Ja powtarzam, klawe buty jak się poszuka można kupić za 200 zł lub mniej. Jak będziesz o nie dbał i pastował to będzie klawo.
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Dra pisze: ale nie nadaja sie na wesele, nawet jak jestes gosciem a nie pannem mlodym.
to akurat moim zdaniem bez obrazy ale urban legend. Oczywiscie jak jestes panem mlodym to nie pasuja, jako gosc nie ma z nimi problemu. Chyba ze wesele w smokingach lub frakach oczywiscie. Co nie zmienia faktu ze:
Dra pisze: zamszowe buty są świetne, wygladaja super chociaz trudno o nie dobrze zadbac
Moim zdaniem, nie chce mi się szukać artykułów od S-V, jak masz granatowy czy grafitowy garnitur, takowy krawat i nie jesteś na weselu kimś ważnym (nie jesteś panem młodym, świadkiem, starostą etc.) to może i da się wcisnąć zamszowe buty do takiego uniwersalnego gajera (ktory pasuje też na 10 innych okazji), ale nie wyobrażam sobie zamszowych butów do czarnego garnituru z białą koszulą i muchą, to po postu nie idzie w parze. Piszę to jak czuje i subiektywnie uważam, może mądre książki piszą, że zamsz do "black tie" jest ok, mi to nie pasi i nie zaryzykował mi.

Zresztą, i tu odchodzę od tematu, zamsz mi idealnie pasuje do butów chukka, czyli typowych smart-casual, więc o weselu/teatrze mowy nie ma, może stąd moje uprzedzenia do zamszu w wydaniu "black tie".
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Sorry, że źle zacytowałem, uczę się dopiero :)
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

Osobiście do mniej formalnego wyjścia, ale nadal pasujące (chyba) do gajera mam coś podobnego do:

http://i2.ztat.net/large/BU/11/2Z/00/V8 ... -802@1.jpg

Natomiast moje nie mają takiej niby "siatki" jak tu jest na bokach tylko skórę. O tyle dobre są że zajebiście miękkie i wygodne.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Właśnie nie lubię tego typu, ni to casualny, ni elegancki, nie wiadomo co to.. No ale może i dość uniwersalny.
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

Dra pisze:Moim zdaniem, nie chce mi się szukać artykułów od S-V, jak masz granatowy czy grafitowy garnitur, takowy krawat i nie jesteś na weselu kimś ważnym (nie jesteś panem młodym, świadkiem, starostą etc.) to może i da się wcisnąć zamszowe buty do takiego uniwersalnego gajera (ktory pasuje też na 10 innych okazji),
No i wlasnie o to chodzi. Jak jestes "zwyklym gosciem" to eleganckie zamszowe buty beda ok.
Dra pisze: ale nie wyobrażam sobie zamszowych butów do czarnego garnituru z białą koszulą i muchą, to po postu nie idzie w parze
Oczywiscie ze tutaj sie z Toba zgadzam, ALE tez nie wyobrazam sobie tez na slub o 14 ubierac czarnego garniaka. Czarny garniak ubiera sie po zmroku, w domysle po 18 ;). Zreszta uwazam ze jest na prawde malo okazji aby ubierac czarne garnitury/fraki. Niemniej pod elegancka muche, biala koszule i czarnego czy nawet ciemno-granatowego garniaka w zyciu bym czegos takiego nie zaproponowal. Jasny granat, blekit, grafit jako gosc beda ok i do nich zamsz - why not. Ale znow - to ja i moja opinia. Nie bede patrzyl w ksiazki S-V, bo mnie zwyczajnie nie ruszaja tezy ze wesele to obecnie black-tie.
Dra pisze: więc o weselu/teatrze mowy nie ma, może stąd moje uprzedzenia do zamszu w wydaniu "black tie".
ale jeszcze raz - co w dzisiejszych czasach ma wesele/teatr do black tie? Dla mnie nic.
Właśnie nie lubię tego typu, ni to casualny, ni elegancki, nie wiadomo co to.. No ale może i dość uniwersalny.
tez nie.

A co do zamszu i w ogole, zebysmy sie zrozumieli:

ja wychodze z zalozenia ze ta ikonografia fajnie opisuje co do czego pasuje ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Piąte i szóste od góry. Rewelacja :roll: :roll: :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7455
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Te ostatnie to chyba do szlafroka. A trzecie od końca do sukienki, ewentualnie rurek. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

Zawsze jak o modzie to Sith z Crowleyem tworzą taki faszystowski duet a potem przychodzi bonzo i ich beszta :alien:
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Haj fajw Crowley, bonzo, bring it on :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

O panie, a jak o kolorystyce butów, to jeszcze Bukins by się przydał. (swoją drogą, to czy on się zarejestrował?)
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3518
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

A jakie marki butów do chodzenia na co dzień polecacie w cenie około 200zł? Dość mam kupowania nołnejmów, bo nigdy nie wiadomo, czy rozlecą się za 3 miesiące, czy za 1,5 roku, a jak zobaczyłem ile kosztują z takiego lacoste nawet głupie trampki dla hipstera, to zwątpiłem :p
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Ecco tylko na promocjach, bo poza kosztują 400-600 :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

Gregor, zobacz Skechers, kiedyś miałem jedną parę i byłem niesamowicie z nich zadowolony. Wytrzymałe i bardzo wygodne w noszeniu. Ostatnio kupiłem sobie coś w tym stylu. Ceny od 200 do 300 zł. Nie wiem czy to modne, czy nie, mam to w d... :P

http://www.pl.skechers.com/pl/mezczyzna ... casualowe/
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:Gregor, zobacz Skechers, kiedyś miałem jedną parę i byłem niesamowicie z nich zadowolony. Wytrzymałe i bardzo wygodne w noszeniu. Ostatnio kupiłem sobie coś w tym stylu.
Poprawiłem linka, bo coś się nie wgrywał. Nie ma za co :cool:

Voo:A te skeczersy to sprzedają w sklepach czy tylko w necie?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Buciki

Post autor: boncek »

Voo pisze:Zawsze jak o modzie to Sith z Crowleyem tworzą taki faszystowski duet a potem przychodzi bonzo i ich beszta :alien:
WAT? :P

Mnie się tam żadne buty nie podobają, a zwłaszcza New Balansy, które teraz dosłownie noszą kurwa wszyscy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7455
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Przez ciebie musiałem guglać co to "New Balans". :P
Jak widziałem w takich ludzi, to myślałem że to jakaś firma dla tych, których nie stać na Najki albo Adidasy. Coś z jakiegoś CCC czy innego Deichmana. Ja jednak jestem społecznie zacofany na poziomie Freda Flintstona.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

bonzo - jak dla mnie to zawsze stoisz na straży eee... "kolorowości" i jak Sith ma poglądy na ubieranie jak Clint Eastwood na wszystko w Gran Torino to Ty mam wrażenie, zawsze stopujesz te zapędy. Nie chce mi się szukać na starym forum przykładów ale zawsze działało to mnie więcej tak. Sith "haha, jaka pedalska marynarka". bonzo - "nie znasz się, cośtamcośtam" ;)

Sith - u mnie na wsi sprzedają w jednej galerii w sklepie. Myślałem, że jak ze wszystkim w galeriach to jest tak, że to jest wszędzie, a skoro pytasz to widze, że nie (coś niezgrabne zdanie mi wyszło ale ch..)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5039
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Buciki

Post autor: Pquelim »

bardzo fajne te Skechersy, następnym razem gdy będę szukał casualowych butów zacznę od tej firmy.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Buciki

Post autor: Yggor »

Gregor pisze:A jakie marki butów do chodzenia na co dzień polecacie w cenie około 200zł? Dość mam kupowania nołnejmów, bo nigdy nie wiadomo, czy rozlecą się za 3 miesiące, czy za 1,5 roku, a jak zobaczyłem ile kosztują z takiego lacoste nawet głupie trampki dla hipstera, to zwątpiłem :p
jak już ktoś wspomniał Ecco na przecenach, poza tym miałem już parę par Clarksów i są moim zdaniem super wygodne i trwalsze od Ecco. Jeszcze Timberlandy, ale to zależy, czy się trafi jakiś fajny model.
Yggor.
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Buciki

Post autor: Yggor »

peterpan pisze:wlasnie! dostalem zaproszenie na wesele wiec szukam butow do gajera, czarnych ale nadajacych sie tez do latania na codzien. moj ulubiony wojas niestety aktualnie nie ma nic fajnego. budzet tak 300-400. pomoze ktos?
jakoś w zeszłym roku też szukałem butów na wesele i trafiłem w factory na buty Salamandra - czarne, proste i jak się okazało mega, mega wygodne (serio, nie sądziłem, że buty garniturowe mogą być tak wygodne), także tu jeszcze polecam zajrzeć, choć to już bliżej 400.
Yggor.
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Buciki

Post autor: Yggor »

boncek pisze:
Voo pisze:Zawsze jak o modzie to Sith z Crowleyem tworzą taki faszystowski duet a potem przychodzi bonzo i ich beszta :alien:
WAT? :P

Mnie się tam żadne buty nie podobają, a zwłaszcza New Balansy, które teraz dosłownie noszą kurwa wszyscy.
to chodzisz boso jak rozumiem? ;)
Yggor.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Buciki

Post autor: boncek »

Yggor pisze:
boncek pisze:
Voo pisze:Zawsze jak o modzie to Sith z Crowleyem tworzą taki faszystowski duet a potem przychodzi bonzo i ich beszta :alien:
WAT? :P

Mnie się tam żadne buty nie podobają, a zwłaszcza New Balansy, które teraz dosłownie noszą kurwa wszyscy.
to chodzisz boso jak rozumiem? ;)
Tam w sensie tu:
Obrazek
;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

A te niu balansy to nie biegówki?

Chociaż mnie już nic nie zdziwi. Byłem ostatnio po halówki (do gry w piłkę, na hali, takie o np. http://images.okazje.info.pl/p/sport-i- ... h-002-.jpg ). Facet w sklepie się pyta czy wygodne jak przymierzałem. No wygodne... A będzie pan w tym grał? Zbaraniałem :D Mówię, że to chyba oczywiste, raczej nie będę w tym jeździł na nartach. Koleś rozbawiony mówi, że zapytał, bo sporo ludzi kupuje takie i po prostu chodzi w nich na co dzień. Nie mam pytań :D
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Buciki

Post autor: boncek »

Może i biegówki, ale pewnie na takiej samej zasadzie jak Lacosty są do gry w tenisa. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4323
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buciki

Post autor: Turtles »



Zawsze jak widzę logo tej marki to mi sie ten filmik przypomina ;)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Może to przesada ale mam wrażenie, że Rzuff na absolutnie każdą okazję ma albo filmik SNL albo filmik z 30 Rock :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4323
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buciki

Post autor: Turtles »

:D


Za to nie mam życia...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

SithFrog pisze:A te niu balansy to nie biegówki?

Chociaż mnie już nic nie zdziwi. Byłem ostatnio po halówki (do gry w piłkę, na hali, takie o np. http://images.okazje.info.pl/p/sport-i- ... h-002-.jpg ). Facet w sklepie się pyta czy wygodne jak przymierzałem. No wygodne... A będzie pan w tym grał? Zbaraniałem :D Mówię, że to chyba oczywiste, raczej nie będę w tym jeździł na nartach. Koleś rozbawiony mówi, że zapytał, bo sporo ludzi kupuje takie i po prostu chodzi w nich na co dzień. Nie mam pytań :D
Bo dziesięć lat temu byla moda na chodzenie casualowe w halowkach co bylo totalnie kretynskie... Bo halowki maja kalczuk na podeszwie i na betonie sie b.szybko scieraly a glownym argumentem za byla ich wytrzymalosc..

NewBalance robi i casualowe buty i biegowe. Jest to bodaj jedyna firma ktora robi buty nie tylko na dlugosc ale i na szerokosc stopy (4 mozliwe szerokosci).
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Jezeli chodzi o NB to ewidentnie moda idzie do nas z UK minus ~3 lata. Za 2-3 lata beda modne casualowe Onitsuka Tiger, zobaczycie :)
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Dra'gon pisze:Bo dziesięć lat temu byla moda
Coś kojarzę ale ja tą scenę miałem na jesieni 2013 więc chyba niektórzy nadal tak się noszą :D
Obrazek
ODPOWIEDZ