EURO 2016

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

EURO 2016

Post autor: zodi »

Skoro grupy rozlosowane to chyba można założyć temat :)

Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna
Niby całkiem dobrze się ułożyło, ale każdy kto pamięta poprzednie turnieje ten wie, że już nie raz mieliśmy "łatwą grupę" ;)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Pozostałe grupy:

A - Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria
B - Anglia, Walia, Rosja, Słowacja
D - Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja
E - Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja - MOC
F - Portugalia, Islandia, Węgry, Austria
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: EURO 2016

Post autor: Larofan »

grupa spoko - nie znam sie ale sa niemcy wiec nie moze byc zle
prawda? ;)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

prawda, nie znasz się ;)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja tam się cieszę, że gramy z Niemcami. Jeśli jakimś cudem wygramy, to reszta mistrzostw jest bez znaczenia ;).
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Jak nie pokpią startu to powinniśmy zagrać o awans z Ukrainą. Jeden punkt z Dojczami uznam za sensację i wielki sukces.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Jak nie pokpią startu to powinniśmy zagrać o awans z Ukrainą. Jeden punkt z Dojczami uznam za sensację i wielki sukces.
+1
Tylko żeby nie było z tym startem jak w Korei i w Niemczech. Też mieliśmy mieć łatwego rywala na początek.

Jest o tyle ciekawie, że zwycięzca naszej grupy zagra z trzecią drużyną z trzecich miejsc, a ten, kto zajmie drugie miejsce, z drugą drużyną z grupy A, czyli prawdopodobnie Francją, lub Szwajcarią.
Losowanie nie było złe ale bez szaleństw. Grupy D i E wyglądają dużo mocniej od naszej.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Crowley pisze: Tylko żeby nie było z tym startem jak w Korei i w Niemczech. Też mieliśmy mieć łatwego rywala na początek.eństw.
Już nie mówiąc o Ekwadorze w 2006... Teneiro....Delgado...
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EURO 2016

Post autor: Cherryy »

Ja upatruje szansy w trzecich miejscach. Jak dobrze pójdzie to mamy awans z trzeciego. :P
Since 2001.
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Niemcy i 3 solidne drużyny na podobnym poziomie. Do przejścia, ale łatwo nie będzie
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

grel3gargamel pisze:Niemcy i 3 solidne drużyny na podobnym poziomie. Do przejścia, ale łatwo nie będzie
This.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Jeszcze 99 dni...
Byle bez kontuzji, byle bez kontuzji... :]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: EURO 2016

Post autor: Halaster »

A ja jadę na Polska - Ukraina! :)
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: EURO 2016

Post autor: Jarecki »

Halaster pisze:A ja jadę na Polska - Ukraina! :)
Ja też mam taki plan. Gorzej będzie jak mecze będą rozgrywane bez udziału publiczności :maruda:
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Sobotnie i wczorajsze mecze towarzyskie to chyba dla wszystkich ostatnie sprawdziany przed ogłoszeniem składów na turniej.
Poza tym były kilka naprawdę ekstra pojedynków!

Po sobotnim 2:3 z Anglią niektórzy zaczynali powątpiewać w formę Niemców i w to jak naprawdę groźni będą na ME. We wczorajszym meczu (4:1 z Włochami) pokazali, że będą! To w ogóle był dobry mecz, Niemcy, mimo 5 zmian w składzie, zagrali naprawdę świetne spotkanie. Włosi, szczególnie przez większą część I połowy grali dobry mecz, pewnie w obronie, agresywnie w środku, potem coś się u nich zatrzymało i Niemcy po nich przejechali...

Nieźle spisuje się Irlandia Północna - nie grywa z potentatami (my podobnie) ale ma świetną serię 10 meczów bez porażki. Z finalistami Euro tylko remisuje (Walia, Węgry) ale nie można ich lekceważyć.
Widziałem też Francja Rosja - spoko mecz, fajnym widokiem były też pełne trybuny - po ostatnich wydarzeniach nie było to takie pewne...

Po meczach z Niemcami i Holandią wyjazd na Euro zapewnił sobie chyba Vardy, a co raz bardziej prawdopodobne wydaje się, że w czerwcu odpoczywał będzie Rooney. Co prawda sam Wayne twierdzi, że z pewnością znajdzie się w składzie na Euro to Roy Hodgson może go zaskoczyć. Tym bardziej, że Rooney wciąż leczy kontuzję o ile się nie mylę.

I taka ogólniejsza refleksja - od lat mówi się o tym jak spada prestiż meczów towarzyskich, jak co raz mniejsze jest nimi zainteresowanie i że pewnie niedługo całkiem znikną (być może zastąpione innymi rozgrywkami). Ale oglądając sobotnie i wczorajsze mecze, ich poziom(w sensie zaangażowania zawodników bo wiem, że repry są w tyle za klubami), ilość bramek, i przede wszystkim zainteresowania na stadionach to mam nadzieję, że plotki o "śmierci kadr" są mocno przesadzone ;)
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Solorz odkrył karty w sprawie transmitowania Euro. Tak jak się obawiałem spodziewałem, polski kibic nie będzie miał lekko żeby obejrzeć wszystko, co we Francji najciekawsze:
Na głównym kanale Polsatu zobaczymy bez opłat:

Francja - Rumunia (mecz otwarcia), Albania - Szwajcaria, Polska - Irlandia Płn., Hiszpania - Czechy, Austria - Węgry, Rosja - Słowacja, Niemcy - Polska, Włochy - Szwecja, Belgia - Irlandia, Rumunia - Albania, Rosja - Walia, Ukraina - Polska, Islandia- Austria, cztery wybrane mecze 1/8 finały oraz wszystkie ćwierćfinały, półfinały, a także finał.

W Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 pokazane zostaną:

Anglia - Rosja, Walia - Słowacja, Niemcy - Ukraina, Turcja - Chorwacja, Irlandia Płn. - Szwecja, Belgia - Włochy, Portugalia - Islandia, Rumunia - Szwajcaria, Francja - Albania, Anglia - Walia, Ukraina - Irlandia Płn, Czechy - Chorwacja, Hiszpania - Turcja, Islandia - Węgry, Portugalia - Austria, Szwajcaria - Francja, Słowacja - Anglia, Czechy - Turcja, Irlandia Płn. - Niemcy, Chorwacja - Hiszpania, Włochy - Irlandia, Węgry - Portugalia, Szwecja - Belgia i cztery mecze 1/8 finałów.
Czyli generalnie w stylu Polszmatu. Januszu płać za emocje, a jak nie to oglądaj sobie Islandia-Austria. Wpienia mnie to niemożliwie, ale warunki rynkowe są jasne. Wiele zalezy od ceny dodatkowych kanałów - klasyczne ppv charakteryzuje się tym, że nie jest specjalnie drogie. U Solorza jednak przeważa mentalność dusigrosza, więc pewnie ze dwie stówki zaśpiewają. Jeżeli mniej, to możliwe że odżałuje i się szarpnę. Jak nie, to zawsze pozostaną weeb.tv i inne wynalazki.

I taka refleksja mnie naszła - cieszę się, że kolejne turnieje będą już w TVP. Moze i Szpakowski, ale przynajmniej spokój.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Pquelim pisze: Czyli generalnie w stylu Polszmatu. Januszu płać za emocje, a jak nie to oglądaj sobie Islandia-Austria.
Polszmata jest dla mnie Polszmatą od czasu MŚ w siatkówce.
Ale akurat tu do końca się z Tobą zgodzić nie mogę, wszystkie mecze od 1/4 aż do finału plus wymienione przez Ciebie to trochę więcej niż Islandia - Austria. Akurat przy Euro 24-zespołowym będzie więcej meczy tego typu :]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

zodi pisze:Polszmata jest dla mnie Polszmatą od czasu MŚ w siatkówce
Socjalizm się załączył koledze :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

JEST KURWA OGIEŃ, CZUJECIE TO?

phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4999
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: EURO 2016

Post autor: Zolt »

to ja już wolę Koko koko euro spoko
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4335
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2016

Post autor: Turtles »

Jeden plus naszych czasów, że internet jest pełen odpowiednich ruchomych obrazków na taką sytuację.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
#sgk 4 life.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Powołania mniej spektakularne niż np. u Janasa przed niemieckim mundialem więc i dyskusji mniej :>
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

Po prostu czekamy na faktyczną kadrę, która pojedzie na turniej. Trudno się zrzymać na Cionka, skoro on jeszcze moze wypaść.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

a tam Cionek, ja się trochę jednak dziwie Nawałce że nie spróbował Mierzejewskiego ani razu. Facet wyciąga świetne liczby u tych Arabów, a wobec naszego stanu posiadania chyba wypadałoby chociaż gościa sprawdzić. Ja wiem, ze Starzyński/Jodłowiec/Mączka/Zieliński powinni dać radę i raczej żadnych pretensji nie mam, ale tak chociaż z ciekawości. Mierzej miał w tym roku 30 spotkań, 12 goli i 7 asyst - wynik nieporównywalny z żadnym z powołanych.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

To że Polsat chce kasy za oglądanie Euro mnie nie dziwi - prawa rynku. Ale myślałem, że dotychczasowi klienci będą te dodatkowe kanały mieli w pakiecie (no, może nie ci, co mają najtańszy pakiet). Okazuje się, że taka przyjemność będzie kosztować 79 zł, chyba że klient zdecyduje się przedłużyć swoją umowę o 24 miesiące, wtedy będzie miał gratis. Moim zdaniem drożyzna.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Pquelim pisze:Facet wyciąga świetne liczby u tych Arabów
Tyle w temacie.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Szkoda by było Rybusa :(
Ponoć jeszcze lekarskie konsultacje trwają, ale nie wygląda to najlepiej - wciąż jakieś dziwne problemy z barkiem.

Za to Niemcy dostali dziś baty od Słowaków (1:3)! Co prawda warunki były dość ekstremalne (ulewa, kałuże itd.) ale może w końcu raz nie trafią z formą :] Ukraina też zagrała chyba całkiem, całkiem, a przynajmniej wynik (4:3, a prowadzili już 4:1) meczu z Rumunią by na to wskazywał.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EURO 2016

Post autor: Cherryy »

Warto pamiętać, że Ekstraklasa wysyła na EURO dość liczną paczkę - 15 piłkarzy, w tym 5 z innych reprezentacji, niż Polska. Co ciekawe uczestników EURO w swoich składach ma aż 7 ekstraklasowych klubów, w tym Legia aż 5. To tak dla ułatwienia dla tych, którzy nie wiedzą komu kibicować, oprócz Polski.*

LEGIA (5) - Nikolić (Węgry), Duda (Słowacja), Jędrzejczyk, Pazdan, Jodłowiec
LECH POZNAŃ (3) - Kadar (Węgry), Lovrencsics (Węgry), Linetty
LECHIA (2) - Wawrzyniak, Peszko
WISŁA KRAKÓW (2) - Guzmics (Węgry), Mączyński
CRACOVIA (1) - Kapustka
RUCH (1) - Stępiński
ZAGŁĘBIE (1) - Starzyński

* ja i tak standardowo trzymam kciuki za Chorwację. ;) Ale za Węgry i Słowację też będę.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Gra ktoś w Eurofantasy na stronie UEFA? O tu: http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16/fantasy16

Może jakiś mały forumowy turniej? W robocie jak zrobiliśmy zrzutę, to w puli nagród mamy ponad 400 zł. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Pomoce naukowe dla obcojęzycznych komentatorów.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=580D43F8
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Ciekawy wykres. Szwecja pod nieobecność Norwegii przywozi wikingów ;)

https://pbs.twimg.com/media/CkgSBVvW0AASKLJ.jpg:large
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Właśnie sobie uświadomiłem, że mecz Polski będzie dla mnie o 6 rano... I nie mam gdzie obejrzeć... :/

EDIT: W radiu będę słuchał :P
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

czujecie klimat? bo ja już nie oglądam telewizji (na polsacie news właściwie jest #kadralive), a i w internetach szczyty absurdu. dosłownie kazda, nawet jednozndaniowa informacja to juz news. a to ten powiedział, że polska czarnym koniem, a to tamten napisal ze bez Lewego nie istniejemy.
Paranoja, i powiem szczerze, ze wkurza mnie to euro bardziej niz raduje. Czlowiek nie moze sie skupic na wazniejszych sprawach, bo wkoło powszechna jednomyslnosc, ze teraz nie ma nic wazniejszego. I nawet jak juz sie dasz wkrecic, to sprawdzasz program transmisji, a tam
Anglia zakodowana. Portugalia też. Jutro mozesz sobie obejrzec albanie i słowaków, no kurka wodna ;/
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Z tymi transmisjami to dramat. Ja dziś zobaczę, czy da się gdzieś oglądać przez internet, a jak nie to pewnie odżałuję stówę i wykupię ten cholerny dostęp. Bo jak mam chodzić na wszystkie zakodowane mecze do knajpy, to na browar wydam trzy razy tyle. :P
Ale też uważam, że ta wszędobylskość pseudo informacji o Euro jest okropnie irytująca. A dla osób, które się piłką nie interesują, musi być zupełnie nieznośna.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

nie mam pewności, ale - prawdopodobnie - na weeb.tv bedą streamy z tych kanałów polsatowskich. Wtedy wystarczy 20zet/ms za konto premium i oglądasz bez większych problemów.

No i jest jeszcze kodi, ale za to się nigdy nie zabrałem. A podobno działa rewelacyjnie.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Ja ostatnio jak potrzebowałem streamów to szukałem na Reddicie https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ i byłem zadowolony z jakości i płynności
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

streamy na reddit propsują, ale niestety też potrafią się wyrzucać. Np Liga Mistrzów w tym sezonie nie zawsze dawa radę.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

szkoda Rumunow jednak...
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Szkoda, ale z drugiej strony Payet zasłużył na bramkę, bo grał rewelacyjnie, ciągnął grę Francuzów, któzy nie zachwycili, ale cel osiągnęli
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

No karny był, na upartego nawet dwa. Giroud faulował bramkarza przy golu. Trochę pofarcili Francuzi. Gol na 2:1 cudowny. Payet zdecydowanie graczem meczu.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: EURO 2016

Post autor: hat »

Zaraz tam faulował, w BPL takich rzeczy się nie gwiżdże :P . Zresztą to już chyba było poza polem bramkowym.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Pole bramkowe bez znaczenia, nie możesz bramkarzowi walnąć z łokcia w ręce, w które łapie piłę. Na całym polu karnym :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Payet fantastyczny. Widać było pod koniec, jak jest zmęczony bieganiem, bo wcześniej grał praktycznie na całym boisku. Za to Pogba grał fatalnie i bez pomysłu. Nie widzę Francuzów w meczu z jakąś porządną drużyną. Ale też Rumuni pokazali się z dobrej strony. Mogli spokojnie strzelić jeszcze dwie bramki, a w obronie grali bardzo czujnie, wcale nie murując bramki. Nie wiem jak my z nimi wygramy w eliminacjach do MŚ.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Aha, dla mnie na równi z Payetem ten koleś z Leicester. Ngolo Kante czy jak mu tam. Pan środka pola.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

A też racja. Czyścił wszystko, co się dało.
Z Francuzów na pewno teraz zeszło powietrze. Z Albanią zagrają na luzie, Payet będzie próbował, bo wie, że jest w formie. Rumuni bardzo mądrze robili, że ani razu nie sfaulowali nikogo przed polem karnym. Bo on walił w sezonie takie bramki z wolnych, że głowa mała. Jak na plejstejszyn.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/stat ... 0183409664

Mam wrażenie, że 99% gry ofensywnej żabojadów to Payet wczoraj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Wow.... jestem pod wrażeniem!
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

szwajcaraia juz raczej na luzie, Albańczycy w ogóle nie zaskoczyli ani swoja grą, ani głupotą kapitana ;)

Francja wczoraj bardzo słabo, w sumie to szcześliwe zwyciestwo, ale tam jeszcze kilku zawodników moze się przebudzić (Pogba!).
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

Hiszpanscy sedziowie sa jednak zalosnie slabi... :O
ODPOWIEDZ